18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dungeon Keeper
fyncman • 2013-01-23, 17:21
W 1997 r. roku studio legendarne Bullfrog pod wodzą Petera Molyneux wypuściło jedną z najoryginalniejszych gier w historii, która do dziś ma status kultowej, podobnie jak wydana 2 lata później jej kontynuacja. Były to czasy takich tytułów jak GTA, Diablo, Carmageddon, Quake, Blood, Warcraft 2, Tomb Raider czy Final Fantasy 7. Na rynku ukazywały się pierwsze akceleratory 3D pozwalające cieszyć się powalającą wonczas grafiką 3D. I to właśnie wtedy ukazała się gra Dungeon Keeper. Młodsi użytkownicy zapewne jej w ogóle nie znają, niech więc poniższe intro mówi samo za siebie. Kto zechce sobie ów tytuł odświeżyć, na pewno nie pożałuje.
Tak, trąci myszką, ale jest klimatycznie. No i jest sadystycznie.

Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-01-24, 1:13 2
@rafiki

Talisman: Magia i Miecz

ja wciąż w to gram, bo jest nowe, świetnie zrobione wydanie plus masa dodatków.
Zgłoś
Avatar
Yurij 2013-01-24, 1:16
Dwójka wgniatała system.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-01-24, 1:16
Dungeon Keeper! Mistrzostwo świata! Pamiętam jak się z ojcem zamieniałem żeby zagrać, pierwszy przeszedł ją ode mnie skubany. Tak samo kiedyś przy obiedzie Dragon Balla oglądaliśmy razem. A teraz tylko truje dupę jak się widzimy, życie.
Zgłoś
Avatar
be_k 2013-01-24, 1:22
oj się grało grało, te chochliki
Zgłoś
Avatar
vlodyx 2013-01-24, 1:53
"Młodsi użytkownicy". Sam doskonale pamiętam tą grę, ale wreszcie ktoś nazywa rzeczy po imieniu. A nie tylko "Je**na gimbaza"
Zgłoś
Avatar
Radeg 2013-01-24, 3:49 2
Pamiętam zawsze, że gdy w jakimś poziomie były złoża diamentów, to od razu nakierowałem na nie Chochliki, wybudowałem olbrzymi skarbiec, trenowałem je na 3 lvl (bo wtedy mają speedup), a pozostałe potwory na 10 i dopiero wtedy kontynuowałem misję.
Gra arcygenialna, jedyna w swoim rodzaju. Znacznie lepsza niż 2.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-01-24, 8:14
skad najlepiej ta gre sciagnac? mialem kiedys demowke z CD action ale slad po niej zaginal...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-24, 8:49
Grałem w 2, zajebista gierka, ale odkryłem sposób w który każdą potyczkę można przejść z przysłowiowym palcem w dupie, przez co nie było już żadnych wyzwań. Jak zauważył Radeg, złoże diamentów to raz, a dwa - czar leczenia, świątynia, do świątyni wrzucasz szkielety (nie potrzebują snu ani żarcia) i zamykasz. Modlą się i nabijają ci manę. Jeśli na poziomie nie ma złóż klejnotów, to napierdalasz czarem "tworzenie złota", many masz w chuj i na jedno wychodzi. Pozostałe stwory wrzucasz na arenę, patrzysz jak się tłuką i leczysz. Kilka(naście) minut i mają 8 poziomy.
Zgłoś
Avatar
pankamil 2013-01-24, 8:51
19rks50, najlepiej stąd, bo będzie działała na nowych Windowsach:
gog.com/gamecard/dungeon_keeper
Zgłoś
Avatar
MaszPasożytaMózgu 2013-01-24, 9:17 3
Ale jak się pierwszy raz Rogatego dostało i nie wiedziało, że trzeba mu zrobić jego własną część lochu, to się szło wkurwić...
Zgłoś
Avatar
j................o 2013-01-24, 9:27
Wiec mam dla was wszystkich zajebiaszcza nowine!!! wychodzi dungeon keeper 3 !!! chip.pl/news/rozrywka/rozrywka/2013/01/czekasz-jeszcze-na-dungeon-keep...
Zgłoś
Avatar
Leouch 2013-01-24, 9:32
na nowych windowsach NIE DZIALA wiec mozecie sobie odpuscic (gre wywala po 5-15min)
Zgłoś
Avatar
j................o 2013-01-24, 9:33
demo juz do sciagniecia! wftogame.com/demo1
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-24, 9:38
Ach, Dungeon Keeper . Niach niach. Dobra gra była, zarzynałem ostro ostro. Jedynka była am besten, dwójka to już zupełnie inny klimat... raczej gorszy niż lepszy.

A w Magię i Miecz gramy do dzisiaj. Pięć miliardów dodatków wyszło, aż trudno się z tym gdzieś zabrać, syta sprawa .
Zgłoś
Avatar
j................o 2013-01-24, 9:41
chyba nikt nie czyta tych komentarzy??!! HELOŁ ?! bedzie dungeon keeper 3 pod tytułem War for the Overworld i juz teraz mozna sciagnac demo gry !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie