18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Sądząc po syfie, kolorze skóry, ilości ciapaków, klapkach na nogach, kijach i skuteczności działania, jako miejsce akcji obstawiałbym magiczne Indie. Pewności jednak nie ma.


Kiciuś sam kontra reszta świata, a i tak sobie poradził.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-10, 20:05
Kotek następnym razem jak usłyszy że zbliżają się ludzie to będzie wiał gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-10, 20:38 1
I tak dzielnie zniósł zmasowany atak brudu.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-05-11, 1:36 1
elim napisał/a:

Kotek następnym razem jak usłyszy że zbliżają się ludzie to będzie wiał gdzie pieprz rośnie.



Ludzie...? Jacy ludzie.? Brudne małpy, śmierdzące gównem człekokształtne. Co najwyżej podludzie .
Zgłoś
Avatar
L3vKo007 2024-05-11, 16:04
Mam nadzieję, że kitku nie dostanie zaparcia po tym ludzkim ścierwie
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2024-05-11, 22:16
W kupie siła.
Zgłoś
Avatar
zaleski3 2024-05-12, 0:03 2
Aż się zalogowałem, żeby napisać. Indie, coś jakby pół powierzchni Europy, tylko osiem razy więcej osób. Gdzie go mają wysłać? Do zoo?
My wilki wytępiliśmy bo owce góralom zjadały🤷‍♂️, kurwa, nawet ptaka drapieżnego ciężko zobaczyć na niebie bo kury znikały. Tak świat wygląda niestety
Zgłoś