18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dwie ameby
macko99 • 2013-11-17, 12:06
Kłócą się dwie ameby, jedna niewytrzymała i mówi:
-przestań się ze mną kłócić bo Cię kopnę !
-niby czym?- odpowiada druga ameba
-a nibynóżką !

Zgłoś
Avatar
prozal 2013-11-17, 14:23 6
@ autor - może teraz będzie to śmieszniejsze....
Zgłoś
Avatar
hierek18 2013-11-17, 15:12
#pffffff ja tam mogę z Tobą podyskutować na pw może jesteś doświadczona w czymś innym ? ;D
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-11-17, 15:23 6
Ej, sorki za szczerość, ale POJEBAŁO niektórych z tym "stażem" na sadolu?
Jak dany cymbał jest zarejestrowany piąty rok, znaczy że jest lepszy, dostaje +20% expa za posty więcej, złote popielniczki i zniżkę 5% na powietrze do roweru?

Jesteś tu pięć lat? To fajnie, STUL MORDĘ i pokaż że do tego zestawu dołączają zdrowe myślenie.
Poprzedzanie wypowiedzi "jestem tu od (..)" traktuję jak "Na wstępie zdradzę, że jestem pojebany/a, wybaczcie mi".
Zgłoś
Avatar
Coliber 2013-11-17, 15:36 1
pffffff napisał/a:



Ano, łatwo. Spodziewałam się, że ktoś walnie zaraz screena tych przepięknych zer. Ogólnie wyjaśnię- na razie też nic nie wrzucam, bo nie mam czego. Jak natrafię na coś, co się nadaję, to dam, ale nie widzę sensu w chwaleniu się każdym zacięciem albo wrzucania czegoś, o czym wiem, że na 99% nie przejdzie. Wystawionych też mało, bom hasła zapomniała wieki temu, a jakoś nie było mi wybitnie do szczęścia potrzebne.
No i podstawowy fakt- Polakiem jestem, muszę na coś narzekać.



Sorry to taka tradycja żeby narzekającym robić wywiad środowiskowy

Niemniej cały czas uważam że krytykowanie sadistica bez żadnego wkładu własnego to hipokryzja.
Pewnie że z materiałami mogłoby być lepiej, ale skoro jesteś tu stałym bywalcem, to dorzuć swoją cegiełkę i spraw żeby chociaż ten jeden materiał na głównej nie był chujowy (oczywiście generalizuję ).
Zgłoś
Avatar
pwck87 2013-11-17, 15:37 1
yyyhh To jak ja jestem tu czwarty rok to mam jakieś wyjątkowe uprawnienia? Równie srają na mnie gimnazjaliści jak i starsi więc o co wam chodzi z tym kto jest dłużej? Bo jak założył konto miesiąc temu to nie ma nic normalnego do powiedzenia?
@Pfffff piwo dla Ciebie za wniesienie czegoś sensownego do tematu
Zgłoś
Avatar
Coliber 2013-11-17, 15:57
Avalanger napisał/a:

Ej, sorki za szczerość, ale POJEBAŁO niektórych z tym "stażem" na sadolu?
Jak dany cymbał jest zarejestrowany piąty rok, znaczy że jest lepszy, dostaje +20% expa za posty więcej, złote popielniczki i zniżkę 5% na powietrze do roweru?

Jesteś tu pięć lat? To fajnie, STUL MORDĘ i pokaż że do tego zestawu dołączają zdrowe myślenie.
Poprzedzanie wypowiedzi "jestem tu od (..)" traktuję jak "Na wstępie zdradzę, że jestem pojebany/a, wybaczcie mi".



pwck87 napisał/a:

yyyhh To jak ja jestem tu czwarty rok to mam jakieś wyjątkowe uprawnienia? Równie srają na mnie gimnazjaliści jak i starsi więc o co wam chodzi z tym kto jest dłużej? Bo jak założył konto miesiąc temu to nie ma nic normalnego do powiedzenia?
@Pfffff piwo dla Ciebie za wniesienie czegoś sensownego do tematu



Nie, chodzi raczej o znajomość zasad panujących na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
pffffff 2013-11-17, 16:20 1
Melduję posłusznie, panie generale, że tę wojnę to ja zupełnie niechcący rozpętałam!
Zgłoś
Avatar
Pavmar 2013-11-17, 16:25
nie wiem o co się tak rzucacie. Ja tam również podzielam zdanie pffffff. Ostatnimi czasy mam podobne odczucia. Do tych gównianych tematów dochodzą filmiki 15s czy jakieś gify. Do jeszcze nie tak dawna się wchodziło i było sporo wartościowych tematów, które z chęcią się czytało. Nie przynudzały, oprawione w dobre zdjęcia. Teraz większość jest zrobiona na odpierdol, z nadzieją, że się złapie jakieś piwa. W większości tematów to dyskusja bywa śmieszniejsza czy ciekawsza pod tematem niż sam temat. Jeśli chodzi o staż to pewnie zostało po to podkreślone, że wie co było kiedyś i że nie jest to pierdolenie wyssane z palca.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-11-17, 16:55
pffffff napisał/a:

Ludzie, jako wielce doświadczona użytkowniczka sadistica, z wieloma tematami, które nie trafiły do sucharów i tematami w ogóle, zarejestrowana z pewnością przed rokiem 2012 powiem tak:
Zlitujcie się, jak już wrzucacie jakiekolwiek kawały to sie zgadajcie z kimś i wrzucajcie hurtem. Potem się wchodzi na główną, a tam: kawał, kawał, narzekanie na BongMana, kawał, film o króliczku ruchającym różowy balonik, kawał, gówno z kwejka, film z twojego metra, kawał, coś wartościowego, połączone z płaczami gimbusiarni "że to jest okrutne i jak wy możecie się z tego nabijać, żalll". No i jeszcze kolejny kawał.
A jakby się ktoś pytał, czemu nie jestem w kuchni, to odpowiadam- boję się już do lodówki zajrzeć z tego wszystkiego.

Sorry, gościu, że padło akurat na twój temat. Przynajmniej "idź pan w chuj" nie dałeś.



Pierdolisz bezsensu, tyle ci mogę powiedzieć. W zeszłą środę, mając wolny wieczór przeglądałem sadistica i trafiłem na wiele komentarzy, mówiących o tym, jak teraz jest źle, a jak kiedyś było dobrze. Postanowiłem to sprawdzić. Przejrzałem więc strony z archiwum i wiesz co? Gówno, syf, dno. Tak jak było, tak jest. Raz na jakiś czas trafi się coś wyjątkowego. Z tą różnicą, że teraz użytkowników jest więcej i mają coś do powiedzenia, wcześniej na głównej pojawiały się tematy z ilością 2-5piw, po przeczytaniu których nie wiadomo było, czy się śmiać czy płakać. Skończ więc pierdolić o tym, jak to niby było przed 2012, bo poziom tej strony był równie 'wysoki', jak i teraz. O hardzie nie wspominam, bo tam to już w ogóle porażka.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2013-11-17, 17:14
pffffff napisał/a:

Melduję posłusznie, panie generale, że tę wojnę to ja zupełnie niechcący rozpętałam!



Przyzwyczaisz się
Zgłoś
Avatar
norbi5544 2013-11-17, 18:49
Komendarz up peiknei podsumuje wszystkich nowych zjebanych uzytkownikow tej zacnej strony.
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-11-17, 22:27
Wielkie gadanie o zasadach doświadczonych użytkowników
Nie na forum jest miejsce na to?

A dowcip chujowy, piwo sam wypiję!
Zgłoś
Avatar
Xesis 2013-11-18, 16:11
pffffff napisał/a:

Ludzie, jako wielce doświadczona użytkowniczka sadistica, z wieloma tematami, które nie trafiły do sucharów i tematami w ogóle, zarejestrowana z pewnością przed rokiem 2012 powiem tak:
Zlitujcie się, jak już wrzucacie jakiekolwiek kawały to sie zgadajcie z kimś i wrzucajcie hurtem. Potem się wchodzi na główną, a tam: kawał, kawał, narzekanie na BongMana, kawał, film o króliczku ruchającym różowy balonik, kawał, gówno z kwejka, film z twojego metra, kawał, coś wartościowego, połączone z płaczami gimbusiarni "że to jest okrutne i jak wy możecie się z tego nabijać, żalll". No i jeszcze kolejny kawał.
A jakby się ktoś pytał, czemu nie jestem w kuchni, to odpowiadam- boję się już do lodówki zajrzeć z tego wszystkiego.

Sorry, gościu, że padło akurat na twój temat. Przynajmniej "idź pan w chuj" nie dałeś.



jak Ci się kawały nie podobają to u góry masz link "filmy" kliknij, oglądaj i zamknij dupę...
Zgłoś