18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Ryju1983 2023-01-27, 13:20
pazuzu napisał/a:

Cipa taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów



A w nagrodę dostała potem 30 parów do pyska i z tad taka morda nie wyjściowa.
Zgłoś
Avatar
Mpp2007 2023-01-27, 13:32
Ale żeby tak bramkarza pobić
Zgłoś
Avatar
rafcio760 2023-01-27, 13:44
Ona na bank ma wacka
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-01-27, 14:01
i tak bym jej zajebał. chuj tam, że bym wpierdol od gości dostał.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-01-27, 14:01 5
Ale mnie wkurwiają takie akcje.. bym szmacie zajebał z listwy to by saltem z tych trybun poleciała. Jebana patusiara. Nienawidzę bab chłopczyc. W ogóle kurwa patologii nie lubię. Można się np. ponapierdalać z kimś solo ale już nie dziś no wiadomo, że zaraz się koledzy włączają z partyzanta. Dwa razy już tak wyłapałem w życiu. Kurwy cwaniaczki pierdolone. Jeden sapacz bo z kolegami a jak powiesz takiemu " To kurwo choć!" To lecą z ziomalami i co możesz zarobić? Jeszcze jak jakieś leszcze na strzała to chuj, poradzisz sobie ale jak jacyś ogarnięci to pierwszego walisz na piźdźisko, może drugiego jak coś potrafisz i wpierdol od reszty. Ogólnie to "plepiej unikać niepotrzebnych wałek". Elo! Bo się rozpisalem nie na temat w ogóle..
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-01-27, 15:22
I cyk - próba zabójstwa. I cyk - 15 lat odsiadki.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-01-27, 16:44
~DMT napisał/a:

Na to też jest metoda, jednak trzeba być odpowiednio szybkim i nie zawahać się ani milisekundy...
Łapiesz za łeb, wbijasz kciuki w oczodoły, tak żeby gałki oczne trysnęły dookoła, następnie trzymając za kudły ,robisz ze szmaty tarczę jak i zarówno straszaka dla pozostałych, że jak podejdą, to spotka ich to samo...
Tak, wiem, popuściłem trochę wodze fantazji, ale w sytuacji krytycznej, dwa razy bym się nie zastanawiał...



Popuściłeś nie tylko fantazji, ale doskonale Cię rozumiem.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-01-27, 17:17
PentagramOdDiabła napisał/a:

Ale mnie wkurwiają takie akcje.. bym szmacie zajebał z listwy to by saltem z tych trybun poleciała. Jebana patusiara. Nienawidzę bab chłopczyc. W ogóle kurwa patologii nie lubię. Można się np. ponapierdalać z kimś solo ale już nie dziś no wiadomo, że zaraz się koledzy włączają z partyzanta. Dwa razy już tak wyłapałem w życiu. Kurwy cwaniaczki pierdolone. Jeden sapacz bo z kolegami a jak powiesz takiemu " To kurwo choć!" To lecą z ziomalami i co możesz zarobić? Jeszcze jak jakieś leszcze na strzała to chuj, poradzisz sobie ale jak jacyś ogarnięci to pierwszego walisz na piźdźisko, może drugiego jak coś potrafisz i wpierdol od reszty. Ogólnie to "plepiej unikać niepotrzebnych wałek". Elo! Bo się rozpisalem nie na temat w ogóle..



Nie przesadzaj, skleciłeś zaledwie kilka zdań.
Zgłoś
Avatar
Chojnie_Obdażony 2023-01-27, 18:44
Trudno się to ogląda
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-01-27, 19:31 4
pazuzu napisał/a:

Cipa taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów



Nie wiem czy stało, dla mnie to zwykła ukraińska kurwa: pół mózgu wyżarte wódą a drugie pół banderowską agresją do całego świata. Stawiam na to, że gostek odmówił ruchania temu szlauchowi z mordą jak suka rottweilera i takim samym spojrzeniu.
Zgłoś
Avatar
sebaszczak 2023-01-27, 22:18
pazuzu napisał/a:

Cipa taka odważna bo pewnie za nią stało 30 kolegów


To że ma cycki nie oznacza że jest cipą.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-01-28, 1:33
wpeirdol chyba za to, że flage na poręczy odwrotnie zawiesił..

swoją drogą Flodzia to charakterna dziewczyna..
Zgłoś
Avatar
analnydestraktor69 2023-01-28, 13:36
nacpane szmacisko,
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-01-28, 22:05
Yyyy a co to jest spalony???
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-01-31, 3:14
rasowa menelica
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie