18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Vinewood 2012-07-12, 23:41
Haaahhaha takim gównem rozwalić Warszawe (czy coś)
Zgłoś
Avatar
BogdanModel 2012-07-13, 0:04
szkoda, że pasy mialy zapięte
Zgłoś
Avatar
Kwejkii 2012-07-13, 0:35
@ru_ziolo
Jakbyś znał przepisy to byś wiedział, że przy dordze pod porządkowanej należy zachować należyta ostrożność. A one zapierdalaly jakby jechały autostradą.
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-07-13, 0:51 1
Pierdolicie kobieta za kierownicą znam takie ,które naprawdę dobrze jeżdżą ale nie o to tu kurwa mać chodzi. Ktoś całe życie robi żeby jego auto po mimo swoich lat wyglądało jak nowe, wkłada w to ogromne ilości czasu i pieniędzy ,a tu taka tępa kurwa w ciągu sekundy rozpierdala jego 20 lat ciężkiej pracy, kurwa to nie stary polonez do ,którego kupisz części na szrocie, albo kilo szpachli i się wyklepie ze szwagrem. ;/ śmierć takim kurwiszonom niech giną w piekle i opierdalają pindola belzebubowi!
Zgłoś
Avatar
M................h 2012-07-13, 2:27
To dziwne suczaste od razu po wyjściu z auta klęknęło do robienia loda gościowi... trzeba to tępe puste coś zabić zanim zdąży złożyć jaja.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-07-13, 9:25
rafiki napisał/a:

Dwie głupie cipy rozwaliły zabytek. Aż dziw, że gość jej nie wyjebał w ryja. Ja bym chyba nie wytrzymał.


Ta...bo jechały czysta na kole i miały podgiętą rejestrację
Producenci przyspieszyli film a tu taka napinka
Jak dziadek nie potrafi ocenić odległości to niech landare picuje w garażu a nie jeździ po ulicach
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-07-13, 10:09
0:47? chciała mu... wiadomo co chciała

może jestem głupi ale ten co wyjeżdża na droge z innej drogi ni powinien czekać?
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-07-13, 12:37
Mogły mu chodziarz laskę opierdolić na przeprosiny
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-07-13, 14:12
one na pewno nie jechały, jak się powinno, patrząc na wszystko wokół nie wygląda na przyspieszony film. Poza tym mogła zacząć hamować, ale nie. To nawet kierownicy trzymać nie potrafi.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-07-13, 17:18
tigerqaz napisał/a:

Walić wypadek wy mi powiedzcie jak można siedzieć na takim ogrodzeniu z drutami gość nie ma chyba czucia w dupie...


W 53. sekundzie słuchać chyba trzask rozrywanego materiału... )

Zeece napisał/a:

Blondyna za Kółkiem pierwsze co zrobiła po dzwonie to poprawiła okulary


Powinna przecież zostawić je na brodzie, tam gdzie jej opadły. Głupia cipa...

ru_ziolo napisał/a:

Głupie cipy jak głupie cipy ale te głupie cipy miały pierwszeństwo.


Oczywiście. Nawet Tytus wiedział, że na skrzyżowaniu kobieta zawsze ma pierwszeństwo...
Zgłoś
Avatar
RajConn 2012-07-14, 15:35
Pierdolicie smuty, dziadziuś miał pierwszeństwo, na baby wrzucacie a sami nie wiecie kto w takiej sytuacji powinien ustąpić.
Zgłoś
Avatar
rafiki 2012-07-15, 18:43
RajConn napisał/a:

Pierdolicie smuty, dziadziuś miał pierwszeństwo, na baby wrzucacie a sami nie wiecie kto w takiej sytuacji powinien ustąpić.



Dokładnie. Kurwa sami znawcy przepisów. Na drodze ograniczenie do 30 one zapierdalają na oko 60-80. Gość ma pierwszeństwo, przed skrzyżowaniem nie ma żadnego znaku a więc obowiązuje reguła prawej strony.

Mam nadzieję że gość naprawił auto zgodnie ze sztuką renowacji zabytków, że kosztowało to dużo i że tępa dzida musiała za to zapłacić (ubezpieczenie pokrywa szkody tylko do jakiejś kwoty, w przypadku zabytku są to niemałe sumy często przekraczające kwotę, na którą opiewa ubezpieczenie)
Zgłoś
Avatar
martinikam 2012-07-19, 16:55
haha dobre, po zderzeniu zamiast sprawdzić czy ryj cały to one włosy poprawiają...
Zgłoś