18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
lukas0017 2013-06-20, 10:32
jak spadają klapki to tylko śmierć kliniczna
Zgłoś
Avatar
Lares86 2013-06-20, 10:55
Kto kurwa kierowcą jest??!!!
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-20, 11:27
Głupie suki!

Tak... Wiem... Nie mam dziewczyny...
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2013-06-20, 11:38 5
Zmiana pasa ruchu bez włączenia kierunkowskazu - dla mnie wszystko jasne.

dobra tyle mojej ekspertyzy a teraz spadam bo spieszę się na przyrodę.
Zgłoś
Avatar
morbek 2013-06-20, 11:47
To jest portal który kocham..
Zgłoś
Avatar
Stix2511 2013-06-20, 12:07
Mi się wydaje, że już lepiej uderzyć w tego debila... może by się czegoś nauczył.
W tym wypadku miała szczęście bo nic z przeciwka nie jechało.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-06-20, 13:08
Ale chujowe tagi... Napisać "wypadek" to już nie łaska??
Zgłoś
Avatar
mikkeboss 2013-06-20, 13:35
@el_kadafi
Widać, że jeszcze autem nie jeździsz jako kierowca. Jak ktoś ci się w taki sposób wpierdala na pas to podświadomie wykonujesz manewr obronny odbijając kierownicą w bok. Oglądnij sobie film jeszcze raz i zobacz, ze gdy babka próbuje omijać terenówkę to słabo widać pieszych. Poza tym cala uwagę skupia pewno na ominięciu, a nie rozglądaniu się "czy aby na pewno ktoś nie stoi na środku pasa".
Zgłoś
Avatar
Onos 2013-06-20, 13:46 1
Ja piertole...
Nawijacie o tych co przechodza nie tam gdzie trzeba i kolesiu co nie potrafi sie utrzymac na swoim pasie ale tak naprawde to gdyby za kierownica tego samochodu co patracil babke, siedzial normalny dobry kierowca to nic by sie nie stalo. Koles troche zjechal z pasa a nasz winowajca a zarazem bohater, panikuje jak Hanka w M jak Milosc w jej slynnej scenie z kartonami. Zapyrtalac to sie potrafi ale spokojnie zachamowac to juz problem. Najlepiej od razu driftem w dwojke oblokanych ludzi. Krew nagla zalewa
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-06-20, 15:44
Hhahahahahaha jebana jak piłeczka pingpongowa się odbiła
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-06-20, 18:34
No ja pierdolę.

Wystarczyło puścić hamulec....nigdy nie zrozumiem ludzi którzy w sytuacji awaryjnej depczą hamulec do dechy i dziwią się, że jakoś im się nie udało ominąć przeszkody.
O ile jest to niejako uzasadnione w przypadku posiadania ABS, to ja go nie mam i jakoś nigdy nie miałem odruchu dojebania hamulca na max i trzymania go...i nie raz już dzięki temu uniknąłem wypadku.
Zgłoś