18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-05, 11:28
czosnkowasiekiera napisał/a:

Widzisz pizdeczko jak pięknie zostałeś wyjaśniony. Szczekaj kundlu w swojej budzie i nie podskakuj do mądrzejszych, czyli w sumie do nikogo nie podskakuj, gdyż obsrana kura ma więcej we łbie niż ty.



"Zostałeś wyjaśniony" - jesteś niedorozwiniętym gimbusem, że używasz takich zwrotów? Odbyt w końcu kupił sobie auto i odkrył wiedzę tajemną, że trzeba jechać na przegląd, opłacić akcyzę, podatek itd., ale nie ma to nic wspólnego z tym, o czym ja pisałem. banderowskiemu zwierzęciu, dużo łatwiej byłoby wrócić na UPAdlinu i zostać złapanym w siatkę, niż pozałatwiać wszystkie sprawy urzędowe w Polsce. Musisz zdecydować komu wierzyć. Znowu się zesrałeś na rzadko jak klepnięta w pupcię mała dziewczynka.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-09-05, 12:21
dżonyłojlker napisał/a:

"Zostałeś wyjaśniony" - jesteś niedorozwiniętym gimbusem, że używasz takich zwrotów? Odbyt w końcu kupił sobie auto i odkrył wiedzę tajemną, że trzeba jechać na przegląd, opłacić akcyzę, podatek itd., ale nie ma to nic wspólnego z tym, o czym ja pisałem. banderowskiemu zwierzęciu, dużo łatwiej byłoby wrócić na UPAdlinu i zostać złapanym w siatkę, niż pozałatwiać wszystkie sprawy urzędowe w Polsce. Musisz zdecydować komu wierzyć. Znowu się zesrałeś na rzadko jak klepnięta w pupcię mała dziewczynka.



Zaciąłeś się pizdusiu? Wysil ten pusty łeb, cebulakowata miernoto! Tylko na tyle cię stać, już się rozpłakałeś z tablicą rejestracyjną w dupie czy zachłysnąłeś się obciągając twoim ukochanym banderowcom?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-05, 12:32
czosnkowasiekiera napisał/a:

Zaciąłeś się pizdusiu? Wysil ten pusty łeb, cebulakowata miernoto! Tylko na tyle cię stać, już się rozpłakałeś z tablicą rejestracyjną w dupie czy zachłysnąłeś się obciągając twoim ukochanym banderowcom?



Jeszcze szczekasz? Rozdeptałam cię jak osranego robaka, a ty nadal się jeszcze wijesz. Chyba nawet nie wiesz po co ci odpisywałem - naciągałem cię na jeszcze większą ilość wyzwisk. Zaraz dam znać mojemu kumplowi baronowi turbinie, on jest strasznie cięty na takich lewaków. On cię podpierdoli do admina, jak się zliczy te wszystkie obelgi, to zablokują ci konto, a IP wpiszą na czarną listę i już nigdy tu nic nie napiszesz. Już po tobie, leszczu, baron cię załatwi na cacy
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-09-05, 13:15
dżonyłojlker napisał/a:

Jeszcze szczekasz? Rozdeptałam cię jak osranego robaka, a ty nadal się jeszcze wijesz. Chyba nawet nie wiesz po co ci odpisywałem - naciągałem cię na jeszcze większą ilość wyzwisk. Zaraz dam znać mojemu kumplowi baronowi turbinie, on jest strasznie cięty na takich lewaków. On cię podpierdoli do admina, jak się zliczy te wszystkie obelgi, to zablokują ci konto, a IP wpiszą na czarną listę i już nigdy tu nic nie napiszesz. Już po tobie, leszczu, baron cię załatwi na cacy



Buahahaha! Pizduś się obsrał i popłakał! Zapłakana cipa poskarży się koledze adminowi! Dymaj się w dupę cebulowata skończona wagino z upławami. Przynosisz starym wstyd! Dawno nie czytałem słów pisanych przez tak jebiącą śledziem zwykłą zarośniętą cipę. Lata mi koło dupy to co sobie zrobisz. Kont mogę zakładać miliony, IP mam zmienne. Zajmij się pizdo tymi tablicami i skończ już bo mnie tu brzuch boli ze śmiechu! Zrobiłeś mi dzień cipko! Pękam ze śmiechu, pizduś poskarży się koledze! Razem z nim możecie się najwyżej wzajemnie posuwać w dupy, chociaż nie, ciebie to obojętnie gdzie można posuwać, cały jesteś cipą! Ahahahaaa! Komediant, cyrkowiec, kabareciarz,
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-05, 13:21
czosnkowasiekiera napisał/a:

Buahahaha! Pizduś się obsrał i popłakał! Zapłakana cipa poskarży się koledze adminowi! Dymaj się w dupę cebulowata skończona, pizdo. Przynosisz starym wstyd! Dawno nie czytałem słów pisanych przez tak jebiącą śledziem zwykłą zarośniętą cipę. Lata mi koło dupy to co sobie zrobisz. Kont mogę zakładać miliony, IP mam zmienne. Zajmij się pizdo tymi tablicami i skończ już bo mnie tu brzuch boli ze śmiechu! Zrobiłeś mi dzień cipko! Pękam ze śmiechu no pizduś poskarży się koledze! Ahahahaaaaa!



No to teraz już po tobie, przesadziłeś. Mój dobry przyjaciel baron turbina tak cię urządzi, że przez tydzień na tyłku nie usiądziesz. Nie darujemy ci tego, on jest świetnym hakerem i namierzy każde twoje następne konto. Nic nie zrobisz, już po tobie.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-09-05, 13:22
dżonyłojlker napisał/a:

No to teraz już po tobie, przesadziłeś. Mój dobry przyjaciel baron turbina tak cię urządzi, że przez tydzień na tyłku nie usiądziesz. Nie darujemy ci tego, on jest świetnym hakerem i namierzy każde twoje następne konto. Nic nie zrobisz, już po tobie.



Zrobi to przed tym jak mu obciągniesz, czy po? Tylko się postaraj cipko, obsłuż go tak, by baron turbina był zadowolony.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-05, 13:45
czosnkowasiekiera napisał/a:

Zrobi to przed tym jak mu obciągniesz, czy po? Tylko się postaraj cipko, obsłuż go tak, by baron turbina był zadowolony.



No to sobie nagrabiłeś koleżko. Twoje IP jest właśnie namierzane przez satelitę, baron powiedział, że zajmie się tobą osobiście.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-09-05, 15:46
dżonyłojlker napisał/a:

No to sobie nagrabiłeś koleżko. Twoje IP jest właśnie namierzane przez satelitę, baron powiedział, że zajmie się tobą osobiście.



Buahahahaha! Widocznie był zadowolony z twojego obciągania, cipko! Daj namiar na twojego balerona, to mu wyślę IP, T-mobile, więc będzie miał łatwiej.
Zgłoś