18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Black Snake 2013-10-13, 23:28 1
@up, 'gentelman' to jest notoryczny błąd. Powstał z hybrydy słowa 'dżentelmen' i 'gentleman'. Trzeba się tego czepiać bo to jest błąd jak 'wziąść'. Poza tym jesteśmy w Polsce i języka polskiego wypadałoby bronić przed ciapakami, murzynami i innymi wybrykami natury. Jeśli ci to nie odpowiada eunuchu to zapierdalaj do Afryki i udawaj murzyna (ciekawe ile przeżyjesz). Infantylność i brak asertywności przyczynia się do upadku Polski!
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-10-13, 23:32
@up bądź sobie asertywny tu: polszczyzna.fora.pl/

Zgłoś
Avatar
dziarski 2013-10-13, 23:43
ciekaw jestem co sobie myślał później ten koleś, jak gdyby nigdy nic kontynuując podróż z obitym ryjem
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-10-13, 23:54
minetek, sorry, forum nie dla mnie. Nie jestem humanistą lecz bardziej mat-fiza do mnie pasuje ;] No, ale niestety jak widać mamy w kraju dużo zjebów, którzy jedynie czym mogą się zajmować to złom, makulatura i butelki ;/ Elokwencja niestety w tym kraju nie jest na wysokim poziomie może to przez to, że dużo dzieciaków ma dostęp do głównego środka przekazu jakim jest internet? Bo jakoś nie wierzę w to, że ponad połowa społeczeństwa polskiego jest na tyle pozbawiona rozumu, że nie potrafi rozróżnić gdzie dać 'tę', a gdzie 'tą', li '-ą' czy 'ął' lub 'o'.
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-10-14, 8:54
@up myślę że powinieneś dać przykład i zacząć od siebie samego - skoro tak bronisz języka polskiego dlaczego masz nazwę użytkownika po angielsku - Czarny Wężu
Zgłoś
Avatar
cicik 2013-10-14, 13:36 1
dobrze ku_rwa ,... może sie ludzie w końcu nauczą ze jak juz wychodzisz z auta to pamiętaj ze możesz do niego sam nie wsiąść ...
Zgłoś