18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dworzec w Gdańsku
M................3 • 2012-11-08, 14:27
- Dzień dobry, chciałbym zaszczepić się przeciwko wszystkim chorobom występującym w Azji.
- Jakaś większa podróż?
- Tak, chciałbym odwiedzić rodzinę w Gdańsku i muszę wejść na centralny.
Zgłoś
Avatar
szydergd 2012-11-09, 1:23
Janusz~ napisał/a:

Autor pewnie jest z warszawy



ta rodowity, czystej krwi z dziada, pradziada
Zgłoś
Avatar
independent87 2012-11-09, 1:47 1
gdansk to nie warszawa
Zgłoś
Avatar
artemi 2012-11-09, 8:50
Przecież ewidentnie jest pomyłka w tytule, ktoś jedzie z Wawy do Gdańska...
Mi Centralny w stolicy raczej w porządku się kojarzy, ale bywam kilka razy na rok więc może zwyczajnie miałam szczęście.
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-11-09, 11:01
donRafael napisał/a:

w którym przejściu?

Wgl najlepsze co widziałem do tej pory na wszelkich dworcach to chyba to było w tczewie- napis na jednym z peronów "metadon rządzi!" :DDD



Kuurwa dworce mi się pojebały. Chodziło mi o wrzeszcza.. Tam są wszędzie Mój błąd.
Zgłoś
Avatar
n................l 2012-11-09, 13:49 1
Kurwa, ludzie, centralny w Warszawie jest po remoncie i nie ma się tam do czego przyczepić - czysto, schludnie, informacja pasażerska i obsługa na wysokim poziomie, biletomaty (w takim Tłuszczu ich nie ma, bo by zapierdolili, więc większość sadomaniaków jest usprawiedliwiona). Śródmieście wygląda chujowo i brudno, ale od centralnego WARA.
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-11-09, 15:27
Dworce są dwa obok siebie pkp i pks Może chodziło o dawny "bajzel"-gdzie na każdym kroku ludzie łapali narciarza, a szpryce ścieliły się gęsto wychodząc z budynku MONARu, czy z dworcowego baru Ikarus, który od ponad 30 lat jeszcze się trzyma Teraz wygląda to trochę lepiej...A co do metadonu
Zgłoś
Avatar
wykidajka 2012-11-09, 18:59
Nie zauważyłam tam żadnych azjatów
Zgłoś