18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mors_Nigra 2021-07-27, 18:13 7
Autor napisał/a:

Ale czyja to jest wina? Na pewno nie kobiet. "Mężczyźni" wybierają sobie taki los. Zawiązują związki z kretynkami, które wierzą, że feminizm to tak na prawdę, że nie są częścią rewolucji ideowej, która wykorzystywana jest przez potężną siłę do zindoktrynowania młodych pokoleń. Wystarczy spojrzeć na zachód co się dzieje, a co gorsze wkracza do nas wielkimi krokami i zadomawia się na dobre. Ponadto wiążą się z rozwiązłymi kurwidłami, których jedynym zajęciem w czasie wolnym jest shopping i wieczne zmęczenie. Kiedyś usłyszałem mądre zdanie "mężczyzna powinien kochać kobietę, a ona powinna jego szanować".
Ale ja widzę ilu moich znajomych przejęło obowiązki swoich kobiet. Nawet kurwa obiadu im nie gotują, bo przecież jak to? Siedziała cały dzień w domu i nie miała na to czasu, domu zresztą też nie ogarnęła, bo w tym czasie prowadziła konferencję naukową z Yale University. To my doprowadziliśmy do tego, że tak jest. Patrze na niektórych moich kumpli i już nawet szkoda mi ich nie jest... Sami tak sobie wybrali i jeszcze w tym trwają... Oczywiście w mordzie wszyscy mocni, do czasu telefonu kontrolnego. I to o czym wspomniałeś, przez tą ustawę wielu będzie cierpiało jeszcze bardziej, bo pójdą w skarpetach i chuja będą mogli zrobić...
Również często jest tak, że ten dobry chłop rąbany jest w rogi, a takie porządne dziewczyny często oklepywane przez swoich oprawców. Ludzie nie potrafią się odnaleźć, a później są tego konsekwencje.



To nigdy nie jest wina kobiet, bo kobiety nigdy za nic nie odpowiadają w zachodnim świecie, pierdolone święte krowy.
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2021-07-27, 18:32 1
jebac wszystkie to kurwy ale przyszle albo obecne albo byle .Jak kurwa leca na starosc do kosciola jebane kuriska to jest beka widok co niedziela hahaha
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-07-27, 20:05 2
Mors_Nigra napisał/a:

To nigdy nie jest wina kobiet, bo kobiety nigdy za nic nie odpowiadają w zachodnim świecie, pierdolone święte krowy.



Dlatego, to wina mężczyzn, którzy wiążą się z rozwiązłymi kretynkami, a później mają pretensję, że są waleni po rogach. Bo po czyjej stronie leży wina? Kretyna/ki czy tego co się z nim związał/a?
To samo tyczy się durni, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego, ale za to ładnie się prezentują, przynajmniej ona... On ma flotę i to wystarcza, by kretyna doić. Ale jak się ma chuja w głowie, to co się dziwić, że cwaniary to wykorzystują. Najgorzej jak mają dzieci i po 2 - 3 latach się rozchodzą. Bo coś nie zagrało? No i rośnie kolejne pokolenie wyjebane przez własnych rodziców na samo dzień dobry.
Zgłoś
Avatar
Smolar12 2021-07-27, 21:32
Pełna klasa!
Nawet pomógł jej wstać, czapki w głów
Zgłoś
Avatar
drabi1 2021-07-27, 22:10
Do łóżka!!! Kurwa ja pierdolę.

O co w ogóle come on?

Widać, że gość ma klasę.
Zgłoś
Avatar
v_valdi 2021-07-27, 23:27
nie znacie pojęcia "gra wstępna" ?
Zgłoś
Avatar
Yung_Christ 2021-07-28, 16:44
Widziała suka co brała. Wybierają sobie takich patusów a potem płacz i zdziwienie. Tępe kurwiska, tfu
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-09-03, 16:01
Albo gościu laskę przyłapał jak pomagała koledze w nauce anatomii
Zgłoś