18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Immaterial 2012-09-07, 20:56
Za 50 lat z waszych odpałow beda sie smiali. Dziedek jak dziadek i tak parkuje lepiej niz niejedna mloda dupa
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-09-07, 20:58
Co on tydzień parkuje ten samochód że się tak pogoda zamienia?
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-09-07, 21:02
I grat zabił zabytka
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-09-07, 21:04
cizia666 napisał/a:

Gość może nie jest mistrzem kierownicy ale przynajmniej stara się dobrze i ładnie postawić równo w liniach. A nie jak niektóre kurwiszony postawią się na dwóch albo trzech miejscach. I są zadowoleni bo nie musieli się męczyć podczas parkowania. A tutaj dłużej ale normalnie zaparkowany samochód. A nie jak przez takie kurwiszony potem miejsca na parkingu nie ma. A poza tym to gość ma zajebistego fiata



Kiedyś kuzyn mój (łódzki dres, pozdrawiam) zaparkował samochód na dwóch miejscach, mówiąc przy tym, że robi to specjalnie. Wyraziłem swoje niezadowolenie (że jebnięty czy coś tam) i wywiązała się taka wymiana zdań:
ja: ode mnie dostałbyś karnego kutasa na szybę, albo i ze trzy
on: a ty ode mnie dostałbyś wpierdol jakbym to zobaczył
...i weź gadaj z takim
Zgłoś
Avatar
bioder 2012-09-07, 21:05
Ja chciałbym dożyć takiego wieku co ten dziadek i jeszcze móc kierować samochód
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-09-07, 21:11
Właśnie ujrzałem swoją przyszłość odnośnie skrupulatności parkowania!
Zgłoś
Avatar
JarekBestia 2012-09-07, 21:16
eno przywalil w te auto tak okolo trzeciej minuty. No i nie uciekł! Maladiec. Pewnie na Fiaciku sladu nie ma
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-09-07, 21:21 1
dziadek dał rade parkować ale jak jeździ? ludzie w wieku powyżej 60 lat powinni robić badania okresowe dla kierowców! W mojej okolicy - jeden dziadzio - mumia dosłownie - kacza i spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Stray chuj wyjechał z podporządkowanej prosto pod koła motoru. Małolat jechał i chyba nie muszę dodawać, że jedynie nery nadały się do odzysku szkoda małolata...

______________

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do pierwszego - nie mam pewności." Albert Einstein
Zgłoś
Avatar
efail 2012-09-07, 21:47
Kurczę chciałbym takiego Fiata , niedaleko mnie stał w podobnym kolorze tylko MR73 , jak się pytałem właściciela czy chcę go sprzedać to się obraził
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-09-07, 22:09 2
Zwykle jest tak, że jeden pedał stanie na linii i cała reszta dalej i cały porządek szlag trafia na resztę dnia.
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-09-07, 23:01
nie wiem czemu skojarzyło mi sie to z Grand Torino:)

______________

Htysz!
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2012-09-07, 23:11
@ cizia666
Szczególnie w 3:12 ładnie zaparkował...Stara się, może wreszcie zda to prawko
Zgłoś
Avatar
mareczekzip 2012-09-07, 23:31
Za pierwszym razem trochę dalej od linii mógł zostawić źle nie było. A taki kredens zajebisty jeszcze z kapsami na felach to trochę z arystokracji w sobie powinien mieć. W kazdym razie zyczę dziadkowi dwustu lat, a przyszłemu nabywcy auta szacunku takiego do kredensa jak ma dziadek.
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-09-08, 0:13
Ten film powinien iść do urzędu komunikacji jako dowód, że ta osoba nie nadaję się już do prowadzenia pojazdów. Na drogach jest za dużo samochodów i nie każdy MUSI mieć prawo jazdy. Później taka pierdoła życiowa jak ten dziadzio, co się dorobił FSO 125p 35 lat temu i od tego czasu nie planuje zmiany samochodu, jedzie sobie po mieście 35 w porywach do 40, bo przecież jest do 50 to trzeba jechać wolniej bo jeszcze przekroczy (o tym, że można legalnie o 10 na pewno nawet nie wie), skręcając 20 sekund w boczną ulicę i powodując po prostu powstawanie korków. To właśnie przez takich NIEUDACZNIKÓW (i nie boję się tak napisać, bo moi dziadkowie jeżdzą po prostu normalnie, tak jak przepisy stanowią i nie mają 35 letnich gówien) powstają korki. Bo 50 samochodów jedzie wolniej przez jednego pajaca w kredensie który nie widzi nawet linii parkingowej, ale jest ciągle dumny ze swojego wspaniałego samochodu. Nie wspominam oczywiście o takich pierdołach jak ochrona środowiska. 125p spełnia zapewne Euro 6...
Zgłoś
Avatar
AjErEj 2012-09-08, 0:54
@up
Ale pierdolisz z ta ochrona srodowiska. W pożarze fabryki steropianu wiecej szkodliwych substancji poszło do atmosfery niz przez 50 lat jezdzenia tym kredensem.

Popieram, że takie osoby powinny przechodzic badania, czesciej.
Ale dziadek ma chociaz zajecie, dba o ten samochod, moze w przyszlosci odziedziczy go wnuk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie