18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
takija 2014-08-05, 11:43 2
masaq, Ptoon, Chłopaki...źle z Wami...
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2014-08-05, 11:54
Staszica story 5 ziomus Wedlug niektorych powinien odpuscic i sobie pojechac ? tez bym go zatrzymal i nie odpuscil...
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-08-05, 12:20
Szkoda, ze Peja juz nie zyje....
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-08-05, 12:28
@hgh, @bochacz: dawajcie fotki cycków, chuj tam z kolizją, wyklepie się.
Zgłoś
Avatar
grzechu_83 2014-08-05, 12:46
Jeszcze tą Kaponierę męczą?
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-08-05, 12:53 1
Jeeest cebulami jadą po sobie
Zgłoś
Avatar
Karo7 2014-08-05, 13:42
Kara za chujowa muzykę
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-08-05, 13:54
@masaq, nie jest poruszane przy każdym wezwaniu policji. Jak koleś we mnie wjechał to mu powiedziałem najpierw, żebyśmy zaparkowali gdzieś, a później oglądali samochody.
Zgłoś
Avatar
Diqtion 2014-08-05, 14:14 1
Poznań?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-08-05, 16:02 1
boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo


boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo


boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-08-05, 17:11
Diqtion napisał/a:

Poznań?


Miasto doznań.

Kaponiera rozkopane...
Rataje rozkopane...
A od dzisiaj zabierają się za Lechicką.
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2014-08-05, 18:28
... i ta pedalska pseudomuzyka w tle...
Zgłoś
Avatar
BlaBlaR 2014-08-05, 19:58 2
Ptoon napisał/a:

O jak ja nie lubię takich buców co zajeżdżają drogę is wysiadają z samochodu. Po chuj to zrobiłeś? Chciałeś mu coś powiedzieć, pokrzyczeć sobie, zawrócić czas, czy co? Zajechał to zajechał, dobrze że nic się nie stało na chuj więcej drążyć temat. Ty jeszcze potem sam stwarzasz zagrożenie na drodze wyprzedzając i zatrzymując się przed nim. Jakby to nie był dziadek, tylko ktoś młodszy to co najebałbyś mu? Mentalność osiedlowa, dymienie do przypadkowych ludzi na ulicy... Pojebana agresywna cebula... no tak ale słuchasz peji, więc czego się tu po tobie spodziewać.



Cześć, jetem tu nowy i specjalnie założyłem konto żeby napisać, że jesteś debilem hahahhahahaha co za typ
Zgłoś
Avatar
szyszka_stg12 2014-08-05, 22:25
piwko za Rysia
Zgłoś