18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56


Jeszcze na początku XX wieku ta choroba, objawiająca się stopniowym i regularnym zanikiem mózgu oraz łysieniem była nieuleczalna. Lecz Rosjanie znaleźli na nią skuteczne lekarstwo:

Jeśli chcesz wspomóc te biedne dzieci w walce z ich chorobą wyślij smsa o treści ONR.HH na numer 992. Koszt wysłania smsa to jedyne 14.88 zł.
Zgłoś
Avatar
GNLS_ 2011-03-04, 16:36 10
rrdzony napisał/a:



11 Września? Chodzi ci o World Trade Center?

ps. ten z bronią, co celował do antify, to jeden z waszych?
Obrazek



Tak kurwa, w końcu my to zawsze się z nimi trzymamy przeciwko wam prawdziwym antysystemowcom, którzy to w końcu nie raz, ratowali się ucieczką na komisariat...

A teraz idź pospinaj się na inne fora o sile swojej mitycznej antify, na którą bardziej ułożona ekipa, ma konkretnie wyjebane, a tak w ogóle to trzeba być pojebanym, by nazwać "ekipę" kilku sucharów i ich obciągar mianem "Hooligans".

Zresztą nie mam zamiaru tu się truć, bo jak widzisz zainteresowanie tobą marne, więc trolluj sobie dalej, miej coś od swego marnego życia.
Zgłoś
Avatar
groch777 2011-03-04, 17:47 3
wszyscy polacy z ekipy "skinhead" to głupie debile z płaskimi mózgami - bo hitler chciał nas Wszystkich wytępić do ostatniego - a oni teraz podnoszą ręke i to krzyczą z wielką dumą..... Prostactwo i Otępienie.

cześć
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-03-04, 19:03 32
groch777 napisał/a:

wszyscy polacy z ekipy "skinhead" to głupie debile z płaskimi mózgami - bo hitler chciał nas Wszystkich wytępić do ostatniego - a oni teraz podnoszą ręke i to krzyczą z wielką dumą..... Prostactwo i Otępienie.

cześć



1. Nie wszyscy ONR-owcy to naziści, większość to narodowcy, jeśli nie widzisz różnicy to żal mi Ciebie.
2. Zapoznaj się z pojęciem "Salut rzymski"
3. Podobnie zapoznaj się z swastyką, żeby nie było...
4. Żeby była jasność: nie jestem ONR-owcem, ale jak ktoś bzdury pisze to nie umiem wytrzymać
Zgłoś
Avatar
jasiusłowik12 2011-03-04, 22:52 2
i na nich przyjdzie czas ...
Zgłoś
Avatar
maychan 2011-03-05, 14:29 3
Wysłałem 16 smsmów mam nadzieje,że pomogłem
Zgłoś
Avatar
rudixon01 2011-03-05, 14:31 5
niedlugo tylko oni pozostana w walce z rozprzestrzeniajacymi sie turasami, arabami itp...
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2011-03-05, 16:29 9
Pierdolicie jak potłuczeni!
Ze skrajności w skrajność... ONR albo Partia Pedałów.
W moim otoczeniu nie spotkałem jeszcze żadnego pedała. Być może dobrze się kamuflują. Ale mam wrażenie, że pedalstwo to wytwór telewizji i internetu. Zawsze znajdzie się ktoś popierdolony kto podłapie zakorzeniony w kulturze stereotyp. A skąd w kulturze wziął się stereotyp pedała? Odpowiedź jest prosta: z mediów!
Z kolei faszyści "ulepieni" są z nienawiści do stereotypów. Nienawidzą stereotypowego pedała, araba, murzyna, itp. Ale skąd wiedzą jak wygląda stereotypowy murzyn, ciota czy arab. Ano z tejże samej telewizji, która stworzyła te stereotypy.
Wniosek z tego taki, że skrajnie prawicowcy i pedały mają tą samą podstawę. Zostali "zrodzeni" z jednej matki i jednego ojca: telewizji i internetu.
Zgłoś
Avatar
ABN 2011-03-05, 17:24
Antifie i jej bojówkom tez nic nie brakuje do typowych bojówek skinhead-ów.
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-03-05, 20:52
Zamknąłby ktoś ten temat..
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-05, 20:57 1
Boże, dlaczegóż to?
Zgłoś
Avatar
Szpiegunek 2011-03-05, 21:04 1
Kurcze, patrze koszule wojsk Bundeswehr, czarne spodnie BDU - myślę sobie że to harcerze, a tutaj te tępe debile x]
Zgłoś
Avatar
xxstranger 2011-03-05, 21:07 1
bo się znajdziecie na redwatch.info i Was wszystkich zapierdolą. Bóg ma Was w swojej opiece.
Zgłoś
Avatar
glogos 2011-03-05, 21:17
No kurwa mać wysłałem smsa i wpierdoliło mi 58,40zł ja pierdole tak okradać ludzi...
Zgłoś
Avatar
w................x 2011-03-05, 21:17
znowu polityka na sadolu, no ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
W................k 2011-03-05, 21:21 6
panowie co sie napinacie...wiadomo ze Antifa to banda gimnazjalistów napinająca się przez internet, obrzucajaca gownem...na manifach pierwsza sie za milicją chowa i oczywiście twarze zasłonięte arafatkami...bylo to tyle razy tutaj przerabiane ze mozna juz sobie chyba odpuscic...wszyscy wiedza ze to banda idiotów i po co jeszcze ich w tym ciagle utwierdzac...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie