18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
n1ck.ee 2024-07-13, 11:53 3
No niestety na dwukierunkowej drodze trzeba patrzeć w obie strony a to już wymaga myślenia.
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-07-13, 12:09 2
w tym przypadku jak nie nawidzę świętych krów i pedalarzy to kierowca w chuja poleciał
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-13, 12:48
Wina zjebow, ktorzy wpuszczaja bydlo na przejscie. Przejechalibyscie z jednej strony, dziadek przelecialby z drugiej i nic by sie nie stalo. A Wy pierdolone bezmozgi, zatrzymujecie sie, nie upewniacie sie czy druga strona tez sie zatrzyma. Bydlo pewne swego wchodzi i bęc. Takich przypadkow sa kurwa tysiace, tylko ze zazwyczaj w ostastniej chwili skoda sie zatrzymuje. NIE WPUSZCZAJCIE LUDZI NA PRZEJSCIE! MAJA CZEKAC! NIE MAJA PIERWSZENSTWA PRZED PRZEJSCIEM! Barany.

Najlepiej gdy taka przysluge robicie pizdeczki pod nadjezdzajaca ciezarowke. Ona powinna wtedy skrecic i wjebac wam sie prosto w ryj. Bezmozgi jebane.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-13, 13:32
dżonyłojlker napisał/a:

Kładź się na jezdni i rób za próg zwalniający, wszystkim zlewaczonym śmieciom radzę to samo.


Nie jestem lewakiem tylko myślę logicznie i potrafię żyć w społeczeństwie z zasadami a nie jak takie patole jak ty. Prawaczek jesteś? Bozia na ścianie? A przepisy to jak ci się podoba tak? Już wtedy bozia nie patrzy, nie ma grzeszku cio? Burek...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-13, 14:08
Angevil napisał/a:

Nie jestem lewakiem tylko myślę logicznie i potrafię żyć w społeczeństwie z zasadami a nie jak takie patole jak ty. Prawaczek jesteś? Bozia na ścianie? A przepisy to jak ci się podoba tak? Już wtedy bozia nie patrzy, nie ma grzeszku cio? Burek...



Gubisz się w zeznaniach i masz wypaczony lewacki pogląd na rzeczywistość. Gdybyś myślał logicznie, albo chociaż tylko myślał, to wiedziałbyś, że pieszy czy rowerzysta w starciu z samochodem ma małe szanse. Z tymi wierzeniami też kulą w płot. Pierdolisz o przepisach, jakby były one prawidłowe, a są postawione na głowie i nastawione m.in. na jeszcze większe ogłupianie i zniewolenie szarej masy. Grzechem to jest zatrzymywanie się tak jak to zrobił kierowca czerwonego auta, tzw. niedźwiedzia przysługa. Chociaż może jest jeden pozytyw tej sytuacji - gówniarstwo się czegoś nauczy i zrozumie, że nie warto słuchać lewackiego pierdolenia z telewizorka bo rzeczywistość wygląda inaczej.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-13, 17:03 1
dżonyłojlker napisał/a:

Gubisz się w zeznaniach i masz wypaczony lewacki pogląd na rzeczywistość. Gdybyś myślał logicznie, albo chociaż tylko myślał, to wiedziałbyś, że pieszy czy rowerzysta w starciu z samochodem ma małe szanse. Z tymi wierzeniami też kulą w płot. Pierdolisz o przepisach, jakby były one prawidłowe, a są postawione na głowie i nastawione m.in. na jeszcze większe ogłupianie i zniewolenie szarej masy. Grzechem to jest zatrzymywanie się tak jak to zrobił kierowca czerwonego auta, tzw. niedźwiedzia przysługa. Chociaż może jest jeden pozytyw tej sytuacji - gówniarstwo się czegoś nauczy i zrozumie, że nie warto słuchać lewackiego pierdolenia z telewizorka bo rzeczywistość wygląda inaczej.

aha no to czyli po prostu jesteś zwykłym patolem co prawo se ustala sam w zależności od tego czy Harnaś był z butelki czy z puszki. I jeszcze jedno, obyś kiedyś dostał w łeb od kogoś, kto prawo traktuje jeszcze łagodniej i flaszka w czyjś ryj to nie jest jakieś wielkie tam dla niego halo.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-13, 17:18
Angevil napisał/a:

aha no to czyli po prostu jesteś zwykłym patolem co prawo se ustala sam w zależności od tego czy Harnaś był z butelki czy z puszki. I jeszcze jedno, obyś kiedyś dostał w łeb od kogoś, kto prawo traktuje jeszcze łagodniej i flaszka w czyjś ryj to nie jest jakieś wielkie tam dla niego halo.



W ogóle nie piję alkoholu, nie zażywam też narkotyków i nie palę papierosów.
Tak jak pisałem, masz całkowicie zaburzone postrzeganie rzeczywistości, jesteś komunistycznym niewolnikiem.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-13, 17:40
KosmatyHui napisał/a:

[...] NIE WPUSZCZAJCIE LUDZI NA PRZEJSCIE! MAJA CZEKAC! NIE MAJA PIERWSZENSTWA PRZED PRZEJSCIEM! Barany.
Najlepiej gdy taka przysluge robicie pizdeczki pod nadjezdzajaca ciezarowke. Ona powinna wtedy skrecic i wjebac wam sie prosto w ryj. Bezmozgi jebane.


a może pójdźmy po całości i uznajmy, że ciężarówki zawsze mają pierwszeństwo?... na skrzyżowaniu grzecznie czekać w swoich małych samochodzikach aż wszystkie ciężarówki przejadą... fajny pomysł, co?
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2024-07-13, 20:02 2
n1ck.ee napisał/a:

No niestety na dwukierunkowej drodze trzeba patrzeć w obie strony a to już wymaga myślenia.



Kiedyś uczyli tego w podstawówce, ale teraz nie ma potrzeby bo pieszy ma pierwszeństwo przecież
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-13, 23:42 1
dżonyłojlker napisał/a:

W ogóle nie piję alkoholu, nie zażywam też narkotyków i nie palę papierosów.
Tak jak pisałem, masz całkowicie zaburzone postrzeganie rzeczywistości, jesteś komunistycznym niewolnikiem.

moja rada: zacznij coś brać, bo z braku brania mozg ci niedomaga pierdoło. Jesteś cieciem i chwała panu jeśli zdechniesz w wypadku komunikacyjnym.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-14, 11:08
Angevil napisał/a:

moja rada: zacznij coś brać, bo z braku brania mozg ci niedomaga pierdoło. Jesteś cieciem i chwała panu jeśli zdechniesz w wypadku komunikacyjnym.



Pierdoły przestrzegają sowieckich przepisów. Jeszcze jakieś "chwała panu", najpierw imputujesz jakieś wierzenia w "bozię", bo w twoim rozumku dżdżownicy nie mieści się to, że osoba o konserwatywnych poglądach pogardza zabobonami, a teraz jak trwoga to do boga
No i jeszcze agresja oczywiście, jak u każdego lewaczka.
Zgłoś
Avatar
silver-surfer 2024-07-15, 1:52
Angevil napisał/a:

Czekamy na ruchaczy wydechowych rur jak się znowu zlezą mamrotać, że pieszy i rowerzysta to powinien 3 zdrowaśki zmówić zanim w ogóle skręci z chodnika na pasy bo jedzie kurwa cygańska książę asfaltu pan i władca dróg publicznych i wiejskich - kierowca.



Po co te emocje? Wziąłeś brom?
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-07-15, 2:31
Gdzie tu się klika USUŃ, albo ZAKOP...?
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-16, 10:48
To nie ten SZCZUR znowu jechał najebany? A nie on już się przekręcił od wódki
Zgłoś