18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
remi1982 2019-06-08, 21:11
Robertuss napisał/a:

Może za darmo w pierdol nie dostała..



Przecież w materiale masz wyjaśnione za co ją oklepali. Kobieta zwróciła uwagę tym "dzieciakom", żeby nie rzucali kamieniami w ludzi.
Zgłoś
Avatar
mixiek 2019-06-08, 21:24 1
Jak dzieciaków kupa to i baba z pazurami dupa!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-08, 21:26
Bezstresowe wychowanie + poczucie u dzieci "nic mi nie można zrobić".
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-06-08, 22:05
Stado małp, a nie dzieci!
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2019-06-08, 22:18 2
Po małpich podskokach i spierdalaniu po każdym kopniaku wnioskuję, że w większości to dindusy. Zachowują się jak stado hien . Walą z doskoku i szybki spierdol, żeby nie oberwać od ofiary. Bardzo prymitywne, zwierzęce instynkty.
Jeśli chodzi o zasady walki Europa i Azja zmieniła to już, jakiś tysiąc-półtora tysiąca lat temu, ale czarnuchy nie mają głowy do nauki i rozwoju, więc wciąż działają jak zwierzęta.

I jak zwierzęta powinni być traktowani.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2019-06-08, 22:33
Mam nadzieję że to jakaś zwolenniczka nowoczesnych bezstresowych metod wychowawczych poczuła na własnej dupie do czego prowadzą te metody głupie.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-06-08, 22:54 1
MalcolmX napisał/a:

Po małpich podskokach i spierdalaniu po każdym kopniaku wnioskuję, że w większości to dindusy. Zachowują się jak stado hien . Walą z doskoku i szybki spierdol, żeby nie oberwać od ofiary. Bardzo prymitywne, zwierzęce instynkty.
Jeśli chodzi o zasady walki Europa i Azja zmieniła to już, jakiś tysiąc-półtora tysiąca lat temu, ale czarnuchy nie mają głowy do nauki i rozwoju, więc wciąż działają jak zwierzęta.
I jak zwierzęta powinni być traktowani.



Nick masz adekwatny do poglądów.
Nie sądzę że to wina rasy jaką reprezentuja tylko wychowania i środowiska w jakim żyją takie śmiecie.
U nas w pięknej Polszy też spotkasz patoli zdolnych do największych skurwysynstw od najmlodszych lat.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-06-08, 23:06 6
Tyle w tym temacie.

Od 3:00

Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-06-08, 23:39 3
nwonigers napisał/a:

wszystkie te male smieci powinny isc do uspania. juz jest jak widac zbyt pozno na resocjalizacje.



Dać je jednopłciowym do adopcji!
Zgłoś
Avatar
Xevei 2019-06-09, 2:02
Ale bym im dzień latawca zrobił
Zgłoś
Avatar
arnoldszwajcarek 2019-06-09, 2:42
Skurwiałe gówniaki do utylizacji w kontener i na kiszonke

Te małe ścierwa przez tarke przepuścić i do utylizacji
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-06-09, 8:50 1
Jestem niemal pewny, że chłopcy mieli inny kolor skóry niż biały. Kobitka widać, że biała.
Wyobraźmy sobie teraz ten shitstorm gdyby było na odwrót i grupka młodocianych białych kopała w identyczny sposób jakąś czarną. Ciekawe ile sklepów byłoby obrobionych przez pokojowo nastawionych demonstrantów "Black Lives Matter"?
Zgłoś
Avatar
kogut500 2019-06-09, 8:58
Następnym razem ją jeszcze wyruchają
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2019-06-09, 10:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Generalnie jestem przeciw karze śmierci. Nie dlatego, że uważam, że morderca nie powinien takiej kary otrzymać, tylko z powodu tego, że nie da się w systemie prawnym zapewnić, że nigdy osoba niewinna nie zostanie na tę karę ostateczną skazana...
Nie wiem jak jest w Kanadzie, ale u nas bodajże poniżej 14 roku życia nie możesz być karany jak dorosły. Możesz zamordować bestialsko człowieka i co najwyżej poprawczak.
Dla mnie te zjeby z filmu do utylizacji...



Aha, ale niewinny skazany na 25 lat to już spoko? Nie można odejść od kary śmierci tylko dlatego, ze jakiś PROMIL okaże się niesłusznym wyrokiem. Zresztą kara śmierci stosowana powinna być tylko w 100% pewności. Co za bzdurny argument... To tak jakbyś napisał, że auta trzeba wycofać, bo może zginąć ktoś niewinny.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-09, 11:00
Tudeski napisał/a:

Aha, ale niewinny skazany na 25 lat to już spoko? Nie można odejść od kary śmierci tylko dlatego, ze jakiś PROMIL okaże się niesłusznym wyrokiem. Zresztą kara śmierci stosowana powinna być tylko w 100% pewności. Co za bzdurny argument... To tak jakbyś napisał, że auta trzeba wycofać, bo może zginąć ktoś niewinny.



Niewinny skazany na 25 lat, lub na dożywocie może wyjść na wolność, jak stało się w przypadku Tomasza Komendy. Gdyby była w PL KS to prawdopodobnie dostałby czapę i został zamordowany. Pewnie, nikt mu najlepszych lat nie wróci, ale choć częściowo zostanie mu to zrekompensowane.
Auta są konieczne do funkcjonowania dzisiejszych społeczeństw, Kara Śmierci nie. Więc podałeś totalnie bezsensowny argument.
Taki przykład, co prawda USA, ale oddaje sens o co mi chodzi. W latach 1973-2009 z cel śmierci zwolniono 130 osób, które czekały na wykonanie wyroku śmierci, ale okazało się, że są niewinne.
A ile w majestacie prawa zamordowano?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie