18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dzieci sąsiadów
ASAKKU • 2013-09-03, 17:45
Jeśli dzieci sąsiadów są bardzo hałaśliwe, to powiedz im przez ścianę, że jesteś krasnoludkiem, który mieszka w gniazdku i trzeba cię nakarmić gwoździami...
Zgłoś
Avatar
Kakaowy Szatan 2013-09-03, 21:15 1
Kakałowy_Szatan napisał/a:

że też wcześniej na to nie wpadłem


Tutaj jest tylko jedno miejsce dla kakaowego szatana, chuj ci w kakao marna pierdoło
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-09-03, 21:49 6
Kurwa ile elektryków mamy na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-03, 21:52 2
Jeden z nich to z pewnością Lech Wałęsa.
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2013-09-03, 23:47
@xesad96
Za młody jestem żeby udowadniać Ci że pierdolnie! Nie ma chuja żeby wyłączyło prąd ZANIM pierdolnąłby człowieka.

I tak btw. musiałby złapać dwa kable na raz tak by zamknąć obwód lub włożyć widelec do właściwej dziurki i dotknąć grzejnika lub włożyć nóż do drugiej/dotknąć pręcika. Wiem że najlepsze bezpieczniki pójdą jak sobie przewiercisz dwa kable, wypierdoliło takiego skurwiela wielkości dużego kleju w sztyfcie na klatce schodowej, frajerzy w moim bloku kable od puszek w cały świat dali, jak później patrzyłem czujnikiem to powstała mi mapa źródła nilu. Kładzenie kabla pod świeżo malowaną ścianą, zajebiste.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-09-04, 13:31 1
haha jacy specjaliści Ten wasz "bezpiecznik" który zabezpiecza przed obwodem faza-ziemia to wyłącznik różnicowoprądowy (odsyłam do wikipedii). <30mA to prąd, który przeżyjesz, aczkolwiek może cię trochę wystraszyć
I nie, to nie jest nic nowoczesnego haha ;D W życie ten wyłącznik wszedł prawdopodobnie w połowie lat 50.
Żeby dziecko zabiła instalacja z różnicówką, to musiałby najlepiej wsadzić dwa gwoździe i mieć jakieś gumowe kapcie i spocone rączki

Aha, Ultor na wsi różnicówki powinny być częściej (jak nie zawsze) używane, dla twojej wiadomości To, że mieszkasz na mieście wcale nie znaczy, że będziesz miał "nowoczesną" instalację
Zgłoś