18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Aikenlól 2011-02-15, 23:58 1
zna ktos nazwe utworu? probowalem Tunaticem ale za duzo zaklocen i za krotko leci a zajebisty poczatek ma ta nuta
Zgłoś
Avatar
m................l 2011-02-16, 0:00
nie bachor jebany tylko rodzice jebani

tak samo jest ze ścieżkami rowerowymi, tylko nie ma bachorów na rowerkach a są za to stare babcie z laskami i inne palanty co uważają, że można chodzić wszędzie
Zgłoś
Avatar
palasss 2011-02-16, 0:04 5
W regulaminie jest,ze dzieci ponizej 13 roku nie mają wstepu na skatepark,a ten synek miał 8 lat.
A Zycho krzyczacy "To jest wprowadzanie dzieci na skatepark..." 5min wczesniej kłócił się z moherem zeby zabrała dzieciaki ze skateparku bo to nie jest plac zabaw, to zaczela grozic,ze na policje zadzwoni bo jej 4 letnie dzieci nie moga na parku sie bawić
Zgłoś
Avatar
o................k 2011-02-16, 10:37
A ja powiem tak ... skate park jest dla wszystkich i kto tam zabroni dzieciom sobie pojeździć.... jebane pedały obsrańce skejtowskie !!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2011-02-16, 12:23 1
@ orellek, kładź się na asfalt, rowerkiem Cię przejadę!
Zgłoś
Avatar
JADOWITY_SZCZYMSZYL 2011-02-16, 12:33 1
orellek,

a nie wyjebał ci ktoś kiedyś ?
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2011-02-16, 16:07
Młody miał spore szczęście, że ziomek nie skakał kombajnem.
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2011-02-16, 19:05
orellek,

ssij a nie się podniecasz...... pewnie sam masz 8 lat i Ci stanął na widok małego gówniarza
Zgłoś
Avatar
CezaryS 2011-02-16, 19:14
ja mam tego ziomka na fejsbuku mowie o kiwaku
Zgłoś
Avatar
Murzyn 2011-02-16, 19:45 2
A ja powiem, że ładny transfer.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-02-16, 22:08
dobra muzyczka ma ktoś ?
Zgłoś
Avatar
TestifyMax 2011-02-16, 22:48
Muza to "Borgore - Sunsets"

orellek,
założę się że w ryj dostałes od jakiegoś "pedała obsrańca skejta" ostatnio. Może nawet podczas spaceru z babcią po parku jak na pupci ślizgałeś się po quoterach. Skatepark służy do wyczynowej jazdy na rolkach, deskach rowerach. To nie placyk zabaw.
Zgłoś
Avatar
protos88 2011-02-18, 21:41
Prozac napisał/a:

pierdolone bachory!!!


To kiedy kurwa dzieci mają się nauczyć wymiatać? Od małego trzeba zapierdalać żeby coś osiągnąć. A najbardziej wkurwia mnie ta ciota co coś krzyczała coś w tle. Kiedy dziecko ma się nauczyć jeździć? ech.... bym napisał coś jeszcze, ale mi się nie chce. TAK KURWA NAPINACZ JESTEM PRZY PRZERZUTKACH.
Zgłoś
Avatar
bffist 2011-02-22, 20:52
up.
to zdemontuj przerzutki lamerze. Prosi przecież jeżdżą bez.
Zgłoś
Avatar
tenyumii 2011-08-02, 11:12
protos88 napisał/a:


To kiedy kurwa dzieci mają się nauczyć wymiatać? Od małego trzeba zapierdalać żeby coś osiągnąć. A najbardziej wkurwia mnie ta ciota co coś krzyczała coś w tle. Kiedy dziecko ma się nauczyć jeździć? ech.... bym napisał coś jeszcze, ale mi się nie chce. TAK KURWA NAPINACZ JESTEM PRZY PRZERZUTKACH.



Tak na takim rowerze te dziecko odrazu 720 jebie , takie dzieci to na jar , a jak jest juz na sp to chociaz niech nie wieżdza jak ktoś inny jeżdzi . ciota to chyba ty jestes kozak przez neta zobaczył bys jak zychu jeżdzi bys sie obsrał pewnie nawet bh nie zrobidsz .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie