18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Odbywający się w ubiegły weekend Fun Cup Endurance Event był miejscem niezwykłego wydarzenia. Nagle pośród ścigających się aut pojawił się seryjny samochód.

Kierowca białego VW Polo wjechał na płytę toru przez niezabezpieczony wjazd. Nieniepokojony przez nikogo spokojnie "włączył" się do wyścigu fundując zawodnikom niemałą dawkę zdziwienia i narażając wszystkich na spore niebezpieczeństwo. Nie wiemy co kierowało nieodpowiedzialnym nastolatkiem. Czy był to nadmiar godzin spędzonych nad Forzą, czy może chęć zaimponowania siedzącej w pojeździe koleżance. A może po prostu jest mocno ograniczony w kwestii rozsądnego myślenia...

Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-06-18, 1:17 15
Coś co w akcie paniki irracjonalnie łapie za kierownicę - co może tylko pogorszyć sytuację - nadaje się jedynie do utylizacji. Nigdy do wykorzystania w celach rozrodczych, bo grozi pierdolniętym potomstwem.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2014-06-18, 2:26 8
Kontynuując temat wyciągania z wody spanikowanych osób.
Robiłem kiedyś szkolenie na ratownika. Mówili nam ,że jeśli ktoś panikując próbuje się Ciebie złapać ,to warto zapierdolić dobrego strzała w pysk.
Można też złapać za łeb i próbować wykręcić na drugą stronę ,to podobno też dobrze działa.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-06-18, 2:27 14
Nie ma nic gorszego głupszego i wkurwiającego jak spanikowana gówniara. Gówniara w trakcie paniki ma niższy instynkt samozachowawczy niż noworodek bez mózgu z zespołem downa.
Zgłoś
Avatar
Repcak 2014-06-18, 5:39 6
Czy wy kurwa jesteście głupi czy głusi? Gówniara wyraźnie 2 razy powtarza "Don't do it, it's my car". To ona jemu powinna wyjebać gonga w ryj za takie akcje nie swoim samochodem. Ja to nie chce prowadzić kumpla samochodu nawet jak mnie prosi bo po prostu kurwa nie moje.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-06-18, 7:39 1
Wieśwagen. Kurwa no klasyka.
Zgłoś
Avatar
LordFlorex 2014-06-18, 10:34 1
Kurwa wariaty Przynajmniej będzie miał co wspominać :v
Zgłoś
Avatar
MiekkiJohny 2014-06-18, 11:46 3
Repcak napisał/a:

Czy wy kurwa jesteście głupi czy głusi? Gówniara wyraźnie 2 razy powtarza "Don't do it, it's my car". To ona jemu powinna wyjebać gonga w ryj za takie akcje nie swoim samochodem. Ja to nie chce prowadzić kumpla samochodu nawet jak mnie prosi bo po prostu kurwa nie moje.



Jak nie umiesz jeździć to nie jeździj proste. Na chuj dawała mu samochód do prowadzenia mogła sama kierować a jak nie potrafi na kiego chuja jej samochód.
Mogła wyjąć kluczyk ze stacyjki wcześniej a nie odpierdalać maniane.
Zgłoś
Avatar
piki1337 2014-06-18, 12:24
gosc ma przeogromne jaja lub nie mysli...

ale kozak w chuj ! mega piwo mu sie za ta akcje nalezy !
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-06-18, 15:45
Zanim się spuścicie nad owym kierowcą wieśwagena, zauważcie jakie graty docelowo jeździły na tym torze podczas owego eventu.

GARBUSY KURWA.
Każde ogarnięcie coupe/sedan mógłby ogarnąć je bez problemu, chciałbym zobaczyć ile taki Nissan GT-R czy BMW M3 zrobiłyby okrążeń zanim garbus/polus wykonałyby chociaż jedno...

---
Tak moi państwo, debilizm posiadaczy dup usadowionych na przednich fotelach, zarówno rozhisteryzowanej cipy jak i jajcarza, który szkoda że nie wjebał się tam golfem II...

PS. Kierownica z prawej imo chujowo wygląda.
Zgłoś
Avatar
E................2 2014-06-18, 16:06
Co za tępa szmata rusza kierownicą podczas jazdy -.- jebac was kobiety
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-06-18, 18:43
Kobiety tak mają że myślą że jak poślizg to trzeba kręcić w drugą stronę niż się powinno.

Ale też rozumiem dupę, bo to kurwa był jej samochód a nie tego idioty za kółkiem.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-06-18, 19:07
alpha10
Święta racja
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-06-19, 6:27
co ona chciała osiągnąć tym trzymaniem za kierownicę?
Zgłoś
Avatar
black88 2014-06-19, 10:36
Może i będą mieli przejebane, ale pomyślcie jakie będą mieli wspomnienia
Zgłoś