18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kreesperss 2011-03-18, 19:33
0:27 - tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2011-03-18, 19:45
I to jest właśnie bezstresowe wychowanie. Porządny wpierdol i nie ma się z dzieciakiem żadnych stresów przez najbliższych kilkanaście dni.
Zgłoś
Avatar
Niewidzialny 2011-03-18, 20:18
Heh już wytresowane, bo nie krzyczy za bardzo.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2011-03-18, 20:20 4
Wpier*olić i spokój, tak? OK. Mnie bito niemal codziennie (do 12 roku życia) i co teraz? Nie mam szacunku do rodziców (raz stracony szacunek u mnie nie wraca), ojcu już kilka razu przywaliłem (to on bił najczęściej i pasek i pięściami). Normalne? Nie to jest patologia.
Bezstresowe wychowanie nie istnieje ale może być bez przemocy co nie oznacza, że "super" niania coś tu pomaga bo jej metody są o kant dupy i nic więcej. Koniec końców można przywalić (klapsa dać czy coś aby zabolało), ale nie bić jak pop*erdolony do cholery. Przywalić raz na jakiś czas aby cio*a jakaś nie wyrosła a mężczyzna.
Zgłoś
Avatar
c................n 2011-03-18, 20:25
o chuj prodiż to moje ulubione słowo :<
Zgłoś
Avatar
hendrix94 2011-03-18, 20:36
i że takie kurwy naprawdę żyją...
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2011-03-18, 21:15 1
Czytając opis autora tematu(i nie tylko tego tematu a wielu) dochodzę do wniosku ze sadistic to prawdziwy antydramat-z spraw tragicznych robi się komiczne a z komicznych tragiczne.
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2011-03-19, 10:53
Przynajmniej wiadomo że nie będzie lubił sado-maso jak dorośnie
Zgłoś
Avatar
yoshi 2011-03-19, 13:15
tak, guma do ściągania wody
przecież to jest guma do ściągania wina z butli kurwa !
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2011-03-19, 22:33
Taboretto napisał/a:

Przynajmniej wiadomo że nie będzie lubił sado-maso jak dorośnie

Nie zgodzę sie. Większość ludzi podnieca się tym, czego sami kiedyś doświadczyli. Tutaj nie zdziwiłbym się gdyby młody właśnie stał się fanem BDSM- albo jako "S" (podświadome przejęcie roli ojca) albo "M" (ośrodek czucia bólu jest położony blisko ośrodka odpowiedzialnego za podniecenie- zdarza się nie tak rzadko, że pobudzony oddzialuje na sąsiada, szczególnie u kobiet)
Zgłoś