18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
macs 2011-04-04, 15:20
Po pierwsze primo to, że koleś rapuje to nie znaczy, że sam kawałek jest już w gatunku rap/hip-hop

Po drugie primo z trance to też ma niewiele wspólnego.

Imo to podchodzi jakby pod Grime.
Zgłoś
Avatar
babycow 2011-04-04, 15:40
Cos mu ten Rap, trancem zalecial?
Zgłoś
Avatar
suiCid3R 2011-04-04, 16:32 2
To jest tak gówniana muza, że jedynie takim małym dzieciakom może się podobać.Taki mają target.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-04-04, 21:39 2
Cytat:

Po pierwsze primo to, że koleś rapuje to nie znaczy, że sam kawałek jest już w gatunku rap/hip-hop



jeżeli ktoś rapuje w kawałku to jest rap

macs napisał/a:

Po drugie primo z trance to też ma niewiele wspólnego.



elektronika w rapie? czemu nie. są takie czasy że można łączyć i kombinować nie to co kiedyś.
dla mnie to tutaj mogłaby był czołówka z kota filemona, jeżeli byłaby fajnie zapętlona to czemu nie, trzeba kombinować

przy waszym myśleniu wyszło by na to że bity rap/hip hop robione by były na tam-tam'ach a dźwięki generowane na nich byłby robione przez uderzanie ręką o rynny i parapety

Cytat:

To jest tak gówniana muza, że jedynie takim małym dzieciakom może się podobać.Taki mają target.



oczywiście, idź słuchać hitów "gwiazd" z mtv, tvn i polsatu, przecież nie ma nic lepszego niż muzyka tworzona przez czołówkę polskiej sceny muzycznej, celebrytów takich jak gosia andrzejewicz czy też zespół feel z kupichą na czele, inna muzyka się nie liczy bo przecież to gówno !
Zgłoś
Avatar
suiCid3R 2011-04-04, 23:07
@W Anal Wjeżdżam

Moje zainteresowania muzyczne są bardziej wysublimowane, niż te które starasz się mi przypisać. Nie będę się rozpisywał, bo co to kogo obchodzi czego słucham
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-04-05, 22:29
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

jesteś jedyną osobą która cofając patrzy przed siebie ...



A przepraszam bardzo, skąd wiesz, w którą stronę patrzy tatuś? Poza tym istnieje coś takiego, jak lusterka wsteczne. Przyjrzyj się w ułamku 0:15 i 0:22-0:24, co dzieje się za szybą auta.
Zgłoś
Avatar
biderek 2011-04-07, 23:01
Macie dowód taka muza robi z dzieci warzywa!! Psycha zdarta do końca życia i dobrze bo przynajmniej sadystycznie - tortury na dzieciach są na tym portalu jak najbardziej mile widziane!!
Zgłoś