18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Andrzejas 2024-08-02, 15:01 1
@Siriuz

No właśnie najwiekszy kłopot w tym, że ty to wiesz i ja to wiem, że całe prawo pierwszeństwa drogowego można zapisać na jednej samoprzylepnej karteczce. Tak, jak zrobiłeś to powyżej.
Natomiast władza ma od tego wielki leksykon i dywagują nad tą kwestią godzinami w wiele osób.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-02, 16:34
Siriuz napisał/a:

To jest tak proste, że tylko ameby mają z tym problem.
Na torach pociąg jest święty.
Na jezdni samochód jest święty.
Na drodze rowerowej rower jest święty.
Na chodniku pieszy jest święty.



Z tym chodnikiem to bym się tak nie rozpędzał. Pieszy karaluch ma czuć się zagrożony zawsze i wszędzie - tak, żeby mu nic głupiego do łba nie strzeliło
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2024-08-02, 17:10
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Zależy bo jak strefa to gówniak ma pierwszeństwo



gówniak na hulajnodze nie jest pieszym
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-08-02, 18:21 1
edek_kotek napisał/a:

Skrzyżowanie dróg równorzędnych, gówniak nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu motocyklem.



Chuja tam. Pewnie jakaś strefa zamieszkania, gdzie piesi mają pierwszeństwo i mogą poruszać się po całej jezdni, a pojazdy max 20 km/h a ten oczywiście napierdala na motorku, bo kręcić manetką to każdy debil potrafi. Jakby miał własne mieśnie użyc do rozpędzenia to by takim chojrak nie był.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-02, 18:56
EinsZweiPolizei napisał/a:

gówniak na hulajnodze nie jest pieszym



Jak hulajnoga zwykła lub gówniak do lat 5 na elektrycznej/rowerze to jest pieszym przynajmniej w PL nie wiem jak w ZSRR
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-02, 19:54
I pojechał dalej w stronę zachodzącego słońca.... Jebaniec nawet nie zauważył że w coś pierodlną... 🙄 Typowa Moto pizda
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-02, 21:35 1
Piwo za Portishead.
Zgłoś