18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
T0B1 2019-03-03, 0:02 11
Do sezonu letniego jeszcze kupa czasu, ale uświadamiać warto. Warto również pamiętać o ludziach takich jak na filmiku poniżej, a raczej - niech oni mają świadomość, jakim kretynizmem się wykazali - materiał z lata ubiegłego roku, internet nie zapomina

______________


"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
Zgłoś
Avatar
Veetoo 2019-03-03, 1:39 5
luja27 napisał/a:

Takie duże i takie głupie żeby nie otworzyć sobie drzwi



Może spała dlatego zostawili ją w samochodzie...Nigdy nie zostawiłem dziecka w aucie samego na dłużej niż kilka minut - tylko na czas wyskoczenia do bankomatu, sklepu osiedlowego - a tu dzieciak musiał spędzić w tym aucie kupę czasu...
Zgłoś
Avatar
JiggyPete 2019-03-03, 12:31
Jabulko69 napisał/a:

nie chce sobie nawet wyobrazac co to dziecko musialo czuc (mimo iz srednio mnie obchodzi los dzieci)


sądząc po pierwszym zdjęciu to niewątpliwie sie zesrała ze strachu
Zgłoś
Avatar
Gandziorek18 2019-03-03, 14:17
gosciu chyba lubi w kakaowe oczko
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-03-03, 14:36
Riv3666 napisał/a:

ahahahah hihihihiih kurwa ubaw po pachy


Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-03-03, 15:56
Bachor był mało kumaty i został wyeliminowany. Nie wiem po co urządzacie tu płacze.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-03-03, 19:08 1
Chuj_WIELKI napisał/a:

Czy ktoś wie czy smalec się wytopił?



Tak, w momencie twoich urodzin
Zgłoś
Avatar
szczepan1234 2019-03-03, 19:39 1
Gdy ja zamknę auto na centralny to nie otworzysz od srodka niczym tak więc pechowa sytuacja ;/
Zgłoś
Avatar
Seether 2019-03-03, 20:41
Upiekło się jej
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-04, 9:07 1
Veetoo napisał/a:

Do sezonu letniego jeszcze kupa czasu, ale uświadamiać warto. Warto również pamiętać o ludziach takich jak na filmiku poniżej, a raczej - niech oni mają świadomość, jakim kretynizmem się wykazali - materiał z lata ubiegłego roku, internet nie zapomina



Dobrze pojechał atencyjna kurwe, jego samochód, jego pies, jak chce potem padline wozić w samochodzie to jego problem.

______________

Lepiej być niezadowolonym człowiekiem niż zadowoloną świniaą; lepiej być niezadowolonym Sokratesem, niż zadowolonym głupcem. A jeżeli głupiec i świnia są innego zdania, to dlatego, że umieją patrzeć na sprawę ze swojego punktu widzenia.
Zgłoś
Avatar
Salamus 2019-03-04, 22:01
A gdyby była na tyle mądra żeby otworzyć sobie drzwi to by żyła... Darwin musi być wniebowzięty
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-03-05, 11:17
Loaloa napisał/a:

Bachor był mało kumaty i został wyeliminowany. Nie wiem po co urządzacie tu płacze.



Weź nam zrób przysługę i też zafunduj sobie takie odejście

______________

"...i nawet kiedy umrę, będę mieć zamontowane dwa subwoofery w trumnie." ~Słoń, Bajters
Zgłoś