18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
TelewiZorro 2013-11-21, 4:55 1
kolejna ekstaza antyfejsbukowców. Pojmiecie kiedyś że samo założenie konta na fb nie spowoduje że będziecie oglądać martwe dzieci, to zależy od tego jakich znajomych macie. Poza tym można ludzi wyfiltrować. No chyba że nie macie fb, bo macie właśnie takich debilnych znajomych co by wam takie rzeczy udostępniali.
Przestańcie jeździć autami, bo w końcu co jakiś czas się słyszy o debilu za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2013-11-21, 8:12
Ja mam wiekszosc znajomych zaznaczonych jako "nie pokazuj statusow" bo bym dawno musialbyc na ojomie w psychiatryku...
Zgłoś
Avatar
Gimbo 2013-11-21, 10:44
Śmierć dziecka to jest tragedia...ale żeby od razu z aparatem wyskakiwać.

Dość dobrze pamiętam, kiedy rodziła się moja córka. Pamiętam, że wiele z tego dnia zapomniałem. Myślałem tylko o dziecku, a nie o zabraniu ze sobą do szpitala aparatu... a dzieci Facebooka potrafią. Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-11-21, 11:53
Za martwe płody zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-11-21, 16:44
Prokurator napisał/a:

@WaflowyRurku Pójdziemy za to do piekła wiesz o tym?



No już z nas dwóch to Ty pójdziesz do piekła za te fetysze z martwymi niemowlakami w stroju klauna

I tak się mnie tam spodziewają za te nie odmówione paciorki itp więc żadna strata.
Zgłoś
Avatar
crazy 2013-11-21, 17:02
matka miała poroniony pomysł z tym fb
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-11-21, 20:26
Rozumiem, sadol i te sprawy. Ale ta kurwa powinna leżeć tam zamiast tego dziecka. Za samą bezmyślność, fakt to dla dzieciaka zbawienie swego rodzaju.
Zgłoś