18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TheExitest 2024-06-01, 13:20
kaziolord napisał/a:

Jakie to jest kurwa przykre że nie mogą opróżnić magazynków



Można tylko pocisk musi spaść na terenie polski Dlatego nikt nie chce ryzykowac otwarcia konfliktu zbrojnego
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-06-01, 14:07
Gdyby tak bronili
Polin przed banderowcami !!!
Zgłoś
baronturbina napisał/a:

Nie mogą a czemu to będzie za trudne dla ciebie ale uważaj. Jak brudasy są na terytorium Białorusi to wiesz inne państwo. Tłumaczyć dalej? Jak są u nas to się zachód spienieni narobi się syfu. Nikogo nie interesuje sytuacja na białoruskiej granicy. Polska na koniec końców będzie musiała sobie sama radzić.



Przecież idioto za płotem jeszcze jest kilkaset metrów pilskiego terenu
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-06-02, 10:35
lokal.szczecin napisał/a:

"Gdy zaś jesienią 2021 roku PiS zgłosił ustawę o budowie zapory z Białorusią, ówczesny lider opozycji Donald Tusk ogłosił, że jego partia będzie głosować przeciw budowie"



gdy zaś aczkolwiek narobiles w gacie to teraz chwalisz zapore ktora przechodzi sie lewarkiem tluku
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-02, 17:47
Syrwester napisał/a:

A czy nie można tu zastosować pasa śmierci? Na przykład 100 metrowy pas Polskiej ziemi,po wejściu na który taki ciapaty inżynier zostaje z powitanie poczęstowany ołowiem.



Pas śmierci to ja miałem jak stary wrócił z wywiadówki. O losie słodki! Dobrze, że tylko raz się wybrał do budy.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-06-02, 21:03 1
Ja to może głupi jestem ale tak sobie myślę, że z kosmosu ci inżynierowie na Białorusi nie spadli.
Jedynym sensownym środkiem lokomocji jest samolot.
Nad Ukrainą raczej nie latają a przez Rosję w chuj na około.
To może by zamknąć niebo nad Polską dla bialoruskich samolotów i powiedzieć, że otworzymy jak zabiorą to ścierwo skąd przywieźli.
Myślę, że z Litwa i Łotwa też by się szło dogadać żeby to zrobiły.
Do tego zamknięcie portów na Litwie i Łotwie.
Myślę że dla Łukaszenki handel pyrami byłby jednak ważniejszy.

A przede wszystkim strzelać. Pierdolic te gówno wysrywy zjebanych umysłowo lemingow.
Od tego mamy wojsko i straż graniczną żeby naszych granic bronili.
W ostateczności gumowymi niech chłopaki napierdalają i paintballem ze świńska krwią.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-02, 23:44
Psilocke napisał/a:


A przede wszystkim strzelać. Pierdolic te gówno wysrywy zjebanych umysłowo lemingow.
Od tego mamy wojsko i straż graniczną żeby naszych granic bronili.
W ostateczności gumowymi niech chłopaki napierdalają i paintballem ze świńska krwią.


Nasi odstrzelą jakiegoś z maczetą, a ktoś z drugiej strony pociągnie serią po rodzinie z dziećmi i udowodnij że to nie nasi zrobili.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-03, 10:29 3
Uśmiałem się jak w weekend oglądałem jakie fikołki odpierdala obecnie rządząca koalicja w sprawie muru na granicy. Nagle po ogłoszeniu sondaży wszyscy są kurwa za budową muru i aż się licytują czy 3, 5 czy 10 metrów wysokości ma mieć. Jak rządził PIS to biegali z reklamówkami i krzyczeli jakie to nieludzkie itp.
Nawet Rudy coś tam pieprzył, że ci ludzie chcą tu żyć i pracować więc nie możemy się przed nimi bronić, a teraz pali głupa.

Banda jebanych hipokrytów-oportunistów i jeszcze większa banda debili, która na nich głosowała i zagłosuje w wyborach do PE. Pamięć złotej rybki to u polaków norma
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-06-03, 12:18 2
Takafura napisał/a:

Nasi odstrzelą jakiegoś z maczetą, a ktoś z drugiej strony pociągnie serią po rodzinie z dziećmi i udowodnij że to nie nasi zrobili.



Coś w tym jest ale jak będziemy ciągle zwracać uwagę na wszystko to równie dobrze można zabrać chłopaków z tej granicy i odesłać do domu.

Prawda jest taka że jakby zaczęli strzelać to jedynymi konsekwencjami były by potepiajace wpisy na fb.
Ewentualnie jakiś komisarz przy chuj wie czym pogrozil by palcem, że tak nie wolno.
A chuj wie może inne chłopaki z innych krajów poszły by za naszym przykładem i zaczęli strzelać do swoich miłośników kóz.

Suma, sumarum robiąc w ten sposób pokazujemy tylko swoją słabość.
A słabość wywołuje chęć ataku.
A ja z dwojga złego wolę żeby o nas na świecie źle mówili niż bać się o życie żony i dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
rutman 2024-06-03, 20:18
Kurwa widzę siebie w takim poniemieckim hełmie w takich starych goglach jak napierdalam z M60 albo lepiej, działka Gatlinga i mi nie nadążają amunicji donosić. Mokry sen.
Zgłoś
Avatar
xxxbastrado122 2024-06-05, 2:31
dziękujemy wszystkim „wykształconym” POlakom którzy głosując na rudego zrobili przysługę ruSSkim i hitlerowskim.
Hańba Wam.
Śmiejcie się ale gdyby PiS był u władzy już by była zgoda na ostrą amunicję i zaminowany pas graniczny.
O mały włos został zamordowany Polski żołnierz a nasz rudy Lis nie zrobił NIC aby zapewnić bezpieczeństwo naszym bohaterom z granicy.
Sprzedaliście nasz kraj i huj wam w dupska POjeby.

[ Dodano: 2024-06-05, 02:37 ]
spike2222 napisał/a:

Dziwisz się? Już wtedy znając PiS wiedzieli jak to będzie wyglądać...Metr muru kosztuje grubo ponad 1mln złotych a idzie ją wygiąć Lewarkiem Czyli pewnie 900 tysięcy do kieszeni PiSowców, a 100k na budowe. Tak jak wszystko w tamtych czasach, sam bym zawetował.



Ale jak z WOŚPu święty jurek kroi po 80% to jest ok?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-06, 1:40
Kilka tygodni temu żołnierze oddali strzały ostrzegawcze w sytuacji naporu nielegalnych migrantów. Prokuratura Bodnara postawiła im zarzuty.
W sumie żołnierze wystrzelili wówczas 43 pociski. Rykoszety idą w płot. Migranci w końcu się wycofują. Kiedy sytuacja jest już opanowana, do akcji wkracza Straż Graniczna. Jej funkcjonariusze nie dziękują jednak żołnierzom za wyparcie migrantów, lecz zawiadamiają Żandarmerię Wojskową
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-06-06, 15:38 3
Nie znam nikogo bardziej zakłamanego niż Ryżego huja
Zgłoś
Avatar
Matiboss 2024-06-06, 17:03 2
„… krwi własnej ani życia nie szczędzić”
Z przykrością informujemy, że 6 czerwca w godzinach popołudniowych w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, otoczony wsparciem rodziny i żołnierzy zmarł ugodzony nożem żołnierz 1 Brygady Pancernej.

A żołnierze którzy 2 msc temu użyli broni w celu ochrony własnego życia zostali zawieszenie w obowiązkach służbowych. Brak słów na hipokryzje obecnej władzy.
Zgłoś
Avatar
TIRPIC 2024-06-06, 19:13
@SokZtućka: A ja znam. Cały PiS i jego otoczenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie