18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Avatar
EdmundKemper 2012-06-11, 21:24 5
Po prostu inny styl życia, inna mentalność, spojrzenie na świat. Podoba Wam się ich corrida ? Gdzie albo męczone są biedne zwierzęta, aby doświadczyć rozrywki hołocie(piszę to słowo z pełną świadomością) albo tratowani są ludzie(debile bez mózgu). Tak samo jest z kibicowaniem. Oni wolą się poprzebierać, trąbić trąbkami, żłopać rozwodnione piwo, a Polacy wolą odpalić racę, wesprzeć głośnym dopingiem czy postawić na swoim za pomocą przemocy. A Wasza wściekłość i wylewanie żali niczego nie zmieni, bo taki styl mamy zakorzeniony.
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-06-11, 21:53 2
Ale ludzi o czym wy tu mowicie .... to że pokazali kulturalnych i grzecznych miłych TRZEŹWYCH kibiców Hiszpani to odrazu myslicie że tylko takowi tam występują ? Otóż NIE! Hiszpania ma jeszcze gorszą chuligankę niz Polska dajmy na przykład grupy takie jak Orgullo Vikingo czy Boixos nois .... OTWÓRZCIE OCZY !
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-11, 22:43
@up
ja nigdzie tak nie napisałem jak ty sądzisz. ludzie są różni w różnych kręgach. nic dodać i nic ująć
Zgłoś
Avatar
Meadow 2012-06-12, 0:09 1
Konzzi123 napisał/a:


jebnij się w głowie nerdzie .



chciałeś zabłysnąć czy co?
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 0:33
@up
nie przejmuj się, koleś ma po prostu kompleksy
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-06-12, 0:42
Żeby jeszcze pracowali tak zawzięcie, jak kibicują, to może bym ich zatrudnił
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-06-12, 3:37
świetna atmosfera, tak powinno być w trakcie każdego meczu wspólna radość i tyle a nie mordobicie
Zgłoś
Avatar
Janóż 2012-06-12, 9:03
No i ekstra
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-06-12, 16:34 3
Byłem w Gdańsku w strefie kibica na meczu Hiszpania - Włochy. Hiszpanie o bardzo fajny naród chętnie wymieniają sie flagami z Polakami bardzo rozmowni przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Hiszpanie są stworzeni do dobrej zabawy i śpiewania przyśpiewek.

Polacy mogliby się uczyć a nie napierdalac po kątach.
A tu krótki filmik ode mnie jak wszyscy razem sie bawią w strefie. :






Zgłoś
Avatar
kicaj2d4b 2012-06-12, 17:01
Coś pięknego i o to w tym chodzi.
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-06-12, 19:33
Liczyłem na coś więcej. Nie wiem, może gwałt takiej dziennikarki albo obcinanie palców reporterowi. No nic, może następnym razem.
Zgłoś
Avatar
malesz86 2012-06-12, 23:16
widzę ze Hiszpanie potrafią się naprawdę dobrze bawić!!! to dobrze... niezależnie od wyniku w meczu
Hiszpania - Chorwacja będę sie bawił z nimi do rana
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:19
@up
nie wątpię, słyszałem, że tam jest dużo geji
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-13, 8:56
Konzzi123,
Niestety zgodnie z regulaminem, nie mogę Ci powiedzieć abyś przestał wpuszczać swojego tatę do wanny podczas kąpieli, gdyż negatywnie wpływa to na Twoją psychikę, dlatego nie napiszę w ten sposób.
W końcu regulaminu trzeba przestrzegać
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-13, 16:42 1
Konzzi123 napisał/a:


co to kurwa , zjednoczenie nerdów ? wyjdź z domu i pobiegaj wkoło , ciesz się grafiką nerdzie pierdolony .



i zjednoczenie gejowskich nerdów pod twoim sztandarem. ja przyszedłem tylko popatrzyć
Zgłoś