18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Grafika na temat dzietności muzułmanów w Europie.
Politycy nie zauważają, że te dzieci urosną, nagle nie znikną, nie wyjadą?
Że jeśli teraz np. w Niemczech czy Francji ponad 50% noworodków to dzieci muzułmańskich imigrantów, to za 25 lat to ponad 50% 25latków w Niemczech i Francji będzie muzułmanami?

Quo vadis, Europo?

Zgłoś
Avatar
bloker21 2013-03-07, 23:15 16
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-07, 23:28 24


Co kurwa?!

Kurwa nawet sadistic ma jakaś podróbkę.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-03-07, 23:41
Eee ale tu jest taki drobny bob, no bo Albania jest krajem muzułmańskim (jakieś 40 % to muzułmanie, reszta to rożnie) a jest na czerwono, coś tu nie bangla...
Zgłoś
Avatar
Eurek 2013-03-07, 23:53
@up
A to niby czemu? skoro w UK kolo 80 procent to Europejczycy a wiecej rodzi sie arabow to czemu w Albanii nie ma być na odwrot?
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2013-03-07, 23:55 1
Pasikoniol napisał/a:

wydaje mi się że kraje na biało nie są po prostu brane pod uwagę, zobaczcie że kraje muzułmańskie też są na biało ale to nie znaczy że się u nas rozmnażają
swoją drogą ciekawi mnie czemu włochy nie zostały wzięte pod uwagę, przecież to jest główna droga tego gówna do europy.



Włochy, Polska i Białoruś brane pod uwage..powiem tylko, że Włosi to zajebisty naród, ale tym się różnią od większości europy, że jak im ktoś stanie na odcisk to są 2 razy gorsi niż ciapate i tam społeczeństwo nie pierdoli sie ze śscierwem. byłem kilkakrrotnie we Włoszech. tak mi się wydaje, że ciapate się ich poprostu boją, bo do nas czy na Białoruś poprostu nie maja po co przyjeżdżać...
Zgłoś
Avatar
Avitus 2013-03-07, 23:58
Tak sobie na to patrzę i muszę powiedzieć że jestem zajebiście dumny może ktoś ma większą rozdzielczość to se walnąłbym na tapetę bo nie mogę się napatrzeć na ten piękny obrazek.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-03-08, 0:05
Na głupotę i krótkowzroczność polityków oraz kobiet niemuzułmanek nic się nie poradzi. Na starość pewnie trzeba będzie uciekać z Polski. Może do Australii albo Nowej Zelandii, bo tam ciapaci tak szybko nie dojdą.
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-03-08, 1:24
Węgry też powinny być białe.
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-03-08, 2:07 2
Włochy maja ogromy problem z tym ścierwem, nie rozumiem czemu nie zostały tutaj brane pod uwagę. Na północy arabów są miliony.
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2013-03-08, 7:40 1
paradkos jest taki ze do nas nie ma maja po co przyjezdzac Głód i Nedza wiecej nic
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2013-03-08, 8:29
hrns napisał/a:

Włochy maja ogromy problem z tym ścierwem, nie rozumiem czemu nie zostały tutaj brane pod uwagę. Na północy arabów są miliony.



coś więcej wiesz? bo ja ostatnio ze 3 lata do tylu byłem we Włoszech ale wczesniej co rok...problemu nie widziałem ale zaznaczając, że na poludniu, na północy byłem w 2003..jak ktoś planuje jechać do Italii to polecam południe, moźe nie takie czyste i poukładane jak północ ale klimat miażdży system, a neapol jest poprostu popierdolony i z chęcią zawsze tam wróce!
Zgłoś
Avatar
Cryan 2013-03-08, 9:12
@Piridais - ale ruch też sam się nie wywoła. Trzeba w Polsce lidera, żeby w końcu naród zrozumiał i zaczął walczyć.
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-03-08, 10:01 1
maxvolumePL napisał/a:

Zapamiętajcie KURWA ten obrazek! Na obrazku Polska jest Biała, i tak ma pozostać. Ewentualnie niech będzie Biało-Czerwona, ale tylko w momencie, kiedy kolor czerwony będzie pochodził od krwi niechcianego ścierwa. Skończyłem.



Nie bardzo wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz.
Flaga Polski dzieli się na dwa kolory
Biel - symbol nadziei i wolności
Czerwień - Krew przelana aby tą wolność uzyskać

Jeżeli chcesz aby ta flaga została zbrukana krwią ludzi wierzących w swoją religię to znaczy że to oni tak na prawdę ją zdobędą i to ich krew będzie zdobić kolory polski nie naszych przodków.
Jedynym sposobem aby nie stracić suwerenności wobec nikogo jest trzymanie się zasad na jakich Polska została wybudowana.

Bóg, Honor i Ojczyzna

Atakując i zabijając innych nie zyskasz więcej niż ci którzy atakowali i zabijali polaków na przestrzeni dziejów. Moja rada? Zamiast szerzyć nienawiść szerz to co te 3 słowa oznaczają:
Bóg - Wiara i podstawowy fundament polski ochrzczonej w 966 roku.
Honor - Budulec narodu Polskiego i obrona przed KAŻDYM kto próbował go zbrukać
Ojczyzna - Dom i Rodzina

Powiedz mi mały agresywny człowieku, czy to ja, turecko-polska dziewczyna muszę Ci przypominać jak należy chronić własną ojczyznę? Zamiast niszczyć próbuj budować i umacniać fundament na jakim powstał ten kraj, zamiast starać się go wykluczyć jak to robią masowo media i rząd!
Nie długo Wam odbiorą (nie muzułmanie) wiarę, zaczyna się od zdejmowania symboli Krzyża, później Honor wszyscy wyjadą pracować za grosze u naszych okupantów, a na koniec ojczyznę albo powstanie jedno wielkie Państwo Europejskie, albo dojdzie do globalnej wojny domowej gdyż Polsce nie grozi Islamizacja a Judaizacja (a wszyscy wiemy jak te 2 religie się lubią) o ile chińczyki nie wykończą nas wcześniej
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-08, 11:09
dszczer napisał/a:

Znowu Polska będzie musiała ratować dupsko Europy? Ileż można
1410r. - chyba nie muszę tłumaczyć...
1656r. - potop szwedzki
1673r. - najazd turecki
1920r. - cud nad Wisłą
1939r. - poważnie zwolniliśmy rozwój kampanii wrześniowej Hitlera



No tak bo my uratowaliśmy europę i cały kurwa świat przed hitlerem, krzyżakami, szwedami, turkami i huj wie z jakimi plagami jeszcze które chciały świat podbić..
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-03-08, 11:24
Chorwaci i Serbowie też nie mają problemu jak widać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie