18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Brian1337 2013-08-25, 14:44
Polnischefuhrer napisał/a:

jak mnie to wkurwia gdy rozmawiam z znajomymi a oni nagle przerywają na chwilę rozmowę by odpisać na sms'a lub gdy siedzą na facebook'u jakby kurwa w domu nie mogli ?!



odpisac na sms to chuj. ktos sie Ciebie pyta o wazna rzecz czy coś to zrozumiałe że odpiszesz. ale nie kurwa jakiś czat smsowy czy FB
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-25, 14:45
A ja mam smartfona, bo najzwyczajniej w świecie ułatwia życie i dostęp do niektórych informacji, ale trzymam go w torebce do ch...ja pana, a nie 24/7 przed twarzą. Sam fakt posiadania iPhona nie czyni nikogo debilem, brak mózgu owszem.
Zgłoś
Avatar
mefju90 2013-08-25, 14:46
współczuje takich znajomych, już chyba lepiej nie mieć żadnych
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2013-08-25, 15:09
Jak ktoś jest w restauracji czy pubie ze znajomymi i wyciąga telefon bawiąc się nim, to oznacza, że nie ma taktu i jest niewychowany, albo zamyka się przed światem bo cipa. Pozdrawiam właściciel smartphona
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-08-25, 15:13
Kurde, a liczyłem że ten tort wyląduje na głowie murzyna
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-08-25, 15:13
Do tego właśnie to zmierza... ehhh.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-25, 15:34
Jakaś chujnia, bo nie dość że babka ma "brudną" karnację to jeszcze nie siedzi w kuchni.

Co do komórek to teraz jest takie społeczeństwo palcem robione i bardzo dobrze, bo dla kogoś mojego pokroju, kto ma w dupie statusiki i inne duperele życie będzie ciekawsze i łatwiejsze
Zgłoś
Avatar
M................1 2013-08-25, 15:51
Kurwa co sie stalo ze swiatem ze robi sie dokumenty o ludzich bez smartfonow. Ja jebie...
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-25, 16:05 1
Ja tam nawet nie mam smartfona.. I w sumie nie planuje zakupu.. Internet i komp mam w domu, na dwór wychodzę po to aby porobić aktywności na dworze a nie przenosić aktywności z domu na dwór..
Zgłoś
Avatar
Afoo 2013-08-25, 16:23 2
A ja to mam szczerze wyjebane w te telefony mój leży rozłądowany czasem po 3-4 dni a rodzina i znajomi płaczą mi, że nie da się do mnie dodzwonić.Ttrudno coś chcą to niech pofatygują się przyjść.
Zgłoś
Avatar
maniekslupsk 2013-08-25, 16:31
ja latam od 4 lat z 6310i. Aktualnie mam 3 modele tego telefonu.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-25, 16:47
Kiedyś można było mijanej dziewczynie spojrzeć w oczy a teraz co najwyżej można sprawdzić czy łupieżu nie ma na pochylonym łbie...
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-08-25, 16:51 2
Ostatnio jadę z dziewczyna rowerami. Patrzę, że z przodu jedzie jakiś szczur na bmx'ie i napierdala na swoim smartfoniku. To było spokojnie 100m i przez CAŁY ten dystans pierdolony nawet nie spojrzał przed siebie. I co się stało? No wjebał mi się prosto na czołówkę baran jebany. Nie nie miałem gdzie zjechać, bo chodnik wąski jak cipka dziewicy, po lewej droga a po prawej wysokie krzaki. Dziewczyna z tyłu nie zdążyła zahamować i też wpadła we mnie podrapała sobie całą nogę, a ja podrapałem sobie zajebisty rowerek. Zjebałem go tak, że przepraszał ze łzami w oczach. Telefon spadł mu na glebę do dziś mam nadzieję, że się rozjebał.

Te jebane telefony i inne zabawki robią takie gówno z mózgu tym szczeniakom, że aż ręce opadają.
Zgłoś
Avatar
danieldomal 2013-08-25, 16:55
W sumie, to zachowują się jak zombie ; O
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-08-25, 17:02
A u mnie telefon zazwyczaj leży gdzieś w rogu. Jakoś tak nie mogę się przekonać do tej mobilności. Zdecydowanie łatwiej dla mnie jest o kontakt na Gadu Gadu - pojawia mi się powiadomienie że ktoś mi napisał. Komputer zazwyczaj chodzi w dzień uśpiony także prądu nie żre - same profity ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie