18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
beephe 2012-06-13, 14:40
Co to kurwa jest?
Zgłoś
Avatar
c88151@rtrtr.com 2012-06-13, 14:54 1
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-06-13, 15:26
a to nie jest byla panna Forever Alone'a ? wez no ktos zarzuc tu foto

ups jest juz wyzej moj blad
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-06-13, 15:49
może łykać drągi nieprzeciętnej średnicy
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-06-13, 16:09
Porażenie mięśni paszczy?
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-06-13, 17:16
kosikos napisał/a:

Ilu nieodkrytych artystów, można spotkać na Jutube.



na kim ?
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2012-06-13, 17:43
Kurwa glonojad...
Zgłoś
Avatar
Siekiernik 2012-06-13, 18:59 5
To już się robi obrzydliwe. Rozumiem że to jest Sadistic i czarny humor ale to już przesada. Co drugi komentarz ma być kurwa niby zabawny z tego jak ta dziewczyna wygląda. Przykładowo "glonojad", no kurwa to się uśmiałem! Mi osobiście jest mi jej szkoda ale tu biedni umysłowo dowartościowują się w komentarzach! Wszystkim gimbusom których jej zdeformowanie twarzy bawi życzę rychłego rozjechania przez samochód. Chętnie pooglądałbym wasze flaki na hardzie bezduszne imbecyle!
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-06-13, 19:01
@up stary to jest sadol . Przyzwyczaj się... my tu nie przyszliśmy oglądać kucyki .....

.... przynajmniej do czasu aż nie giną.
Zgłoś
Avatar
Siekiernik 2012-06-13, 19:04
Rozumiem konwencję tego portalu ale większość próbuje tu być śmieszna na siłę w tym temacie i na dodatek z tego co jest zwyjacznie przykre.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-06-14, 2:24
ona w ustach ma dyktafon dlatego kurwa takie duże . . .
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-14, 13:36
Cytat:

Rozumiem konwencję tego portalu ale większość próbuje tu być śmieszna na siłę w tym temacie i na dodatek z tego co jest zwyjacznie przykre.



Nikt ci nie każe czytać komentarzy. każdy próbuje jak może. o to tutaj chodzi, tak naprawdę to większości jest jej szkoda (mam nadzieję ) ale, jak sam napisałeś, specyfika portalu jest inna i było by raczej chujowo jak by każdy pisał coś w stylu "ojej, biedna dziewczyna. to straszne". wybrałeś złe miejsce na moralizatorstwo.
Zgłoś
Avatar
bd258 2012-06-14, 18:04
Tej a może to jest dziwka na emeryturze i zostało jej od robienia lodów za promocyjną cene 25 zł.
Zgłoś
Avatar
kosikos 2012-06-25, 15:58
Siekiernik napisał/a:

To już się robi obrzydliwe. Rozumiem że to jest Sadistic i czarny humor ale to już przesada. Co drugi komentarz ma być kurwa niby zabawny z tego jak ta dziewczyna wygląda. Przykładowo "glonojad", no kurwa to się uśmiałem! Mi osobiście jest mi jej szkoda ale tu biedni umysłowo dowartościowują się w komentarzach! Wszystkim gimbusom których jej zdeformowanie twarzy bawi życzę rychłego rozjechania przez samochód. Chętnie pooglądałbym wasze flaki na hardzie bezduszne imbecyle!



Słuchaj, znalazłem ten film na youtube, i nie zastanawiałem się na co ona choruje, bo to logiczne, że na jakąś poważną chorobę. Jednak bardziej tu chodzi o chorobę mózgu i to ona jest biedna umysłowo wrzucając takie coś do internetu. Logicznie myślący człowiek, widzący, że nie ma talentu (zostawmy ten dziwny wyraz twarzy) nie będzie publicznie się obnażał. A tu masz mieszankę wystrzałową, bo nie dość, że nie ma talentu to jeszcze tak wygląda. Gdzie tu logiczne myślenie? Ja będąc "zdrowy" nie będę spiewał na Youtube, bo po co mam z siebie durnia robić, żeby "internetowi hejterzy" po mnie jechali, skoro sam bym po sobie pojechał widząc śpiewającego. A na co ona liczyła? Na uznanie za pięknę śpiewanie, czy, żeby ludzie dodali jej otuchy w chorobie?
Internet jest "zły" i tylko część to zrozumie...
Zgłoś