18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
p................x 2009-12-22, 20:13 2
GorillazxD napisał/a:

Heh, moze i Jude, ale przynajmniej znal sie na zartach i nie opierd*lil prowadzacego za zart



no teoretycznie nie, ale zaraz po wyjściu prawdy na jaw, pytał się kto mu za to zapłacił żyd to żyd

Gieniu oni grzeszą, jak widzą "niekoszernych" ludzi
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-12-22, 20:15 3
Rosemary napisał/a:


Po to jest forum

Zresztą, już widze zachwyt polskich babć i tatusiów, kiedy córunia wraca do domu z arabem, czarnoskórym, albo nawet nie trzeba daleko szukać - wystarczy, że będzie to rusek lub po prostu ateista. Sądzę, że w niektórych rodzinach reakcja byłaby podobna



Przypomniało mi to pewna piosenke i fragment jej tekstu
Cytat:

Mówicie, że jesteśmy rasistami,
mówicie, że jesteśmy faszystami.
To dlaczego nie dajecie swych córek Arabom,
a synów nie żenicie z Murzynkami?...




Ramzes & The Hooligans - Rasiści
Zgłoś
Avatar
Ardeth 2009-12-22, 20:28 1
Ja czekałem aż córka lub "Włoch" powiedzą rodzicom że wpadli i spodziewają się dziecka. Wtedy by się piekło rozpętało. Ewentualnie gdyby "wybranek" córki zapytał się jej ojce czy może do niego mówić tato.
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2009-12-22, 21:48
robertoszym napisał/a:

niech sobie w dupe wsadza ten swoj antysemityzm. wiekszych rasistow jeszcze nie slyszalem



oj, już nie rób z siebie takiego wrażliwca.
codziennie czytam tutaj o wiele gorsze rzeczy nie tylko o Żydach
Zgłoś
Avatar
zonk 2009-12-22, 22:05
moźe ktoś wyjaśnić jaki to jest człowiek koszerny/niekoszerny ? Bo w odniesieniu do jedzenia jestem w stanie pojąć.
Zgłoś
Avatar
Scorpio_SIC 2009-12-22, 23:37
Hehehe nie ma to jak fanatyzm religijnym, chociaż on chciał tego domniemanego chłopaka zatłuc a nie przy okazji pół hrabstwa więc nie wiem już sam czy to fanatyzm, czy po prostu pejsy robią swoje przynajmniej jest się z czego pośmiać
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-12-23, 0:01
Tołdii weź z tym 'dla' xd

jak się ciesze, że mam takich rodziców jakich mam..
Zgłoś
Avatar
alexdelarge 2009-12-23, 1:27 1
Ortodoksyjni katolicy, muzułmani, prawosławni mają tak samo. radykałowie mają chore głowy.
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-12-23, 10:36 1
koopa napisał/a:

Niezłe gówno się robi na Sadiku przez te wasze napinanie się i udawania mistrzów ciętych ripost. Ku*** i te dyskusje na każdy temat...

kupa, pa to:

Zgłoś
Avatar
paczek1262 2009-12-23, 10:39
To religie wywołują chaos. Byłem pewien, że każda religia ma emanować dobrem i życzliwością. Dlatego najlepiej być ateistą.
Zgłoś
Avatar
Krzemien 2009-12-23, 11:10
Jak nie oceniam za światopogląd tak tych rodziców bym odstrzelił.
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2009-12-23, 13:05
@hypek haha zajebisty filmik... czyste realia
Zgłoś
Avatar
Matias88 2009-12-24, 13:05
no wrecz bajak hahahah ale jak mi by corka taki kawal zrobila to bym chyba zawalu dostal szok korwa ale ta ameryka jest pojebana hahahahah
Zgłoś
Avatar
R................s 2010-12-29, 12:46
jak czytam niektore posty to mam wrazenie, ze Polska to jakies zadupie gdzies za syberia gdzie zyja zacofance i idioci
Zgłoś
Avatar
RTC 2010-12-29, 14:48
nie dość, że fanatycy i żydzi to jeszcze są bez mózgowymi hamerykańcami. niektórzy to po prostu mają w życiu przejebane
Zgłoś