18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dziewczyna Sadistica
Andrev • 2012-01-20, 0:50
Urocza blondynka opublikowała w Internecie swoje zdjęcie ku przyjemności swoich fanów. Czemu by nie? Świetna figura, wydatne usta, ładna buzia i jeden malutki (?) szczegół...






i tak bym ruchał

przynajmniej jest wierząca
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-01-20, 10:48 8
Anonymous~ napisał/a:


Fajna? Taki plastik?


masz coś do plastiku? wole taki plastik niż "normalną" która ma w głowie plastik, plastik fantastik, a co do reszty to boli was że pierwsze zdjęcia widzicie już wyciągacie fleta i się dajecie nabrać i o to tu właśnie chodzi - wasze miny powinno się nagrać lub zrobić zdjęcia, a i przypominam Wszystkim Hejterom i tym co tu przeszli z pudelka pomponika i NK to jest kurwa Sadol Sadistic i ja Wam wszystkim przypomnę o co tu kiedyś chodziło bo mam dość tych słodkich gówien prze klejonych z gościa niedzielnego, a jak się nie podoba bo was to rusza to mi bardzo miło, wasz hejt moje piwo bo nie żebym się powtarzał ale to jest Sadol Dziffko!!!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-20, 11:02 17
Andrev napisał/a:

wole taki plastik niż "normalną" która ma w głowie plastik


Czyli według Ciebie innych kobiet na świecie już nie ma? Na przykład "normalne", które nie mają w głowie plastiku to już nie istnieją
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-01-20, 12:55 3
Kurwa, jebane transy. Powiem wam, że jakieś 70 lat temu żył pewien Austriak, który miał na nich sposób. Niestety teraz to już nie przejdzie bo to podobno też ludzie...
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-01-20, 13:23
Cholera, z trzeciego zdjęcia pomyślałbym że to koleżanka. Ale ona na szczęście była normalna
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-01-20, 13:39
Anonymous~ napisał/a:


Czyli według Ciebie innych kobiet na świecie już nie ma? Na przykład "normalne", które nie mają w głowie plastiku to już nie istnieją


sory ale brzydkie mnie nie kręcą
zawsze jak jest ładna laska to jest jakiś haczyk*

*patrz zdjęcia powyżej
Zgłoś
Avatar
beephe 2012-01-20, 13:48
Gdzie reszta zdjęć?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-20, 13:55 4
Andrev napisał/a:

sory ale brzydkie mnie nie kręcą


Już nie przesadzaj, jest wiele pięknych kobiet, które nie musza podkreślać swojej urody w stylu Joli Rutowicz. Makijaż jest ok, ale wszystko ma swoje granice
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-01-20, 14:24
@~Anonymous~ lepiej się nie wypowiadaj o kobietach bo sma pewnie widziałeś tylko w .jpg i to tylko te jpg które ktoś wrzucił na sadola bo jak widzę z niego chyba nigdy nie wychodzisz.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-20, 14:26 2
Cytat:

bo jak widzę z niego chyba nigdy nie wychodzisz.


I tu się mylisz przyjacielu z resztą co do kobiet również.
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-01-20, 14:56 5
Andrev napisał/a:

Urocza blondynka opublikowała w Internecie swoje zdjęcie ku przyjemności swoich fanów. Czemu by nie? Świetna figura, wydatne usta, ładna buzia i jeden malutki (?) szczegół...



Andrev napisał/a:

i tak bym ruchał


Chciałbym złożyć twoim bliskim najszczersze wyrazy współczucia za pedała w rodzinie.

Za ten pedalski odruch nie ma piwa

PS. Są ładne i mądre, bez szpachli na mordzie... choć po twoim wyrachowanym guście śmiało mogę stwierdzić, to może być twoja jedyna dziewczyna
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-01-20, 15:50
Co_Ja_Pacze? napisał/a:



Chciałbym złożyć twoim bliskim najszczersze wyrazy współczucia za pedała w rodzinie.

Za ten pedalski odruch nie ma piwa

PS. Są ładne i mądre, bez szpachli na mordzie... choć po twoim wyrachowanym guście śmiało mogę stwierdzić, to może być twoja jedyna dziewczyna Obrazek


"pewnego dnia Bóg poszedł na kibel i wysrał świat, lecz zapomniał spuścić wodę"
Zgłoś
Avatar
miskovy 2012-01-20, 15:55
no nie taki malutki...
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-01-20, 15:58 1
Andrev zapewne jest brzydki i samotny skoro ruchałby wszystko...
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-01-20, 16:02
Andrev napisał/a:

to jest kurwa Sadol Sadistic i ja Wam wszystkim przypomnę o co tu kiedyś chodziło bo mam dość tych słodkich gówien prze klejonych z gościa niedzielnego, a jak się nie podoba bo was to rusza to mi bardzo miło, wasz hejt moje piwo bo nie żebym się powtarzał ale to jest Sadol Dziffko!!!



Nie wiem jak inni, ale ja czekam z niecierpliwością co pokażesz.
Zgłoś
Avatar
Twierdzak 2012-01-20, 16:43
dobra jajcara ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie