18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tamaryszek 2015-06-23, 21:36
tu chodzi o to, że jako jedyna nie ma podrabianego Samsunga. Krew zalała koleżanki(już drugi raz w tym miesiącu)
Zgłoś
Avatar
nigga93 2015-06-23, 21:48
Jedno jest pewne, im dalej na wschód tym bardziej popierdoleni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2015-06-23, 22:06
Jakie to było hasło feministek ? Że przemoc ma płeć !
Zgłoś
Avatar
hienamas 2015-06-23, 22:09
bo różowy jest pedalski
Zgłoś
Avatar
enczupakabra 2015-06-23, 22:09 3
A podobno różowy, jest kolorem przyjaźni i pobudza do pozytywnych zachowań... nie tym razem
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2015-06-23, 22:13
Ja zawsze myślałem, że oni tam jakieś kung-fu, kara-te, i inne feng-chuj znają, a tłuką się jak w zapyziałej wiosce, w mozambiku... aż chce się być daltonistą - wszystko szare
Zgłoś
Avatar
gren 2015-06-23, 22:54 1
małpy w ameryce, małpy w azji... kolor się różni a w głowie to samo g*wno
Zgłoś
Avatar
Clarx 2015-06-23, 22:58
dobrze że w Polsce sami kulturalni, mamy tu prawdziwą elitę intelektualną
Zgłoś
Avatar
KubsonMon 2015-06-23, 23:00
Tam się nie pierdolą z odmieńcami w różowym
Zgłoś
Avatar
jaboll154 2015-06-24, 0:05
A to puszczalska KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
konop720 2015-06-24, 1:46
żółtki pierdolone
Zgłoś
Avatar
Kamkasz 2015-06-24, 2:33
Zabijesz takie gówno, a sądzić będą jak za człowieka
Zgłoś
Avatar
Gołyniemiec 2015-06-24, 21:17
Hojren napisał/a:

też macie takie myśli czasem, że jakbyście kogoś tkaiego spotkali jak te dziewczyny i mieli możliwość zajebać je bez konsekwencji to byście nie mieli większych wyrzutów sumienia? stanowczo za dużo gówna po świecie chodzi... Trochę radykalizmu ludzi poukładanych by się przydało... tylko czy wciąż byliby oni poukładani z takim podejściem? kurwa błędne koło, jebać czarnych.



Kiej łone nie so murzynkami, łone so niemurzynkami.
Zgłoś
Avatar
Grachu 2015-06-25, 0:18
Hojren napisał/a:

też macie takie myśli czasem, że jakbyście kogoś tkaiego spotkali jak te dziewczyny i mieli możliwość zajebać je bez konsekwencji to byście nie mieli większych wyrzutów sumienia? stanowczo za dużo gówna po świecie chodzi... Trochę radykalizmu ludzi poukładanych by się przydało... tylko czy wciąż byliby oni poukładani z takim podejściem? kurwa błędne koło, jebać czarnych.



Dałem piwo za filmik, gdyż jest to iście sadystyczny klimat - więc OK. Co do twojej wypowiedzi - oby więcej takich głębszych myśli tutaj, aczkolwiek, kolor różowy nie/stety (wyjebane mam na to, ja tego koloru nie noszę i nie lubię - zbyt krzykliwy) jest "zarezerwowany" przeważnie dla idiotek o blond włosach, lub innych kurwa gamoni mężczyzn/kobiet, które/którzy nie mają zbyt wiele do zaoferowania w sferze intelektualnej. Co nie zmienia faktu, że dziewczyna którą widać na filmiku nie jest ubrana jak większość wieśniar i nie ma do 70% różowego kurestwa na sobie, założonych białych obcasów po kolana tudzież nie jest ubrana na różowo w 100%, nie wygląda jak jebana lala i na plastika również nie wygląda. Mam nadzieje, że chciałbyś najebać tylko tym idiotkom które się do niej dojebały a nie tak jak przedmówcy :

rozkurw napisał/a:

Chciałbym kiedyś skopać chinke...tak na kwaśne jabłko.nasrać na klate i rozmazać! albo nie! bo bym jej jeszcze przyjemność sprawił :/



Chciałbyś takowej co najmniej tak dziwne rzeczy robić ; D
Zgłoś
Avatar
dejwu 2015-06-26, 13:08
jak śpiewał klasyk "jak zgadają sie razem, w kupie staną to kozaczą, potem dziwnie się patrzą gdy najebiesz takiego"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie