18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
Avatar
I................r 2014-05-23, 15:22 3
Przecież widać że specjalnie sie rzucila, no kurwa spojrzala w lewo, zapierdala samochod a ona wybiegla
Zgłoś
Avatar
moloko 2014-05-23, 16:05
to była kara za przebieganie
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-05-23, 16:28
@inspektor

nie specjalnie, takie już są żeńskie osobniki
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-05-23, 17:05
prosto pod samochód się rzuciła
Zgłoś
Avatar
trytodie 2014-05-23, 17:20
contowsky napisał/a:

prosto pod samochód się rzuciła



może odszkodowanie chciała wymusić ...
Zgłoś
Avatar
ps3store 2014-05-23, 18:22
@sebe13..Ty się kurwa urodziłeś filozofem idzpanwhuj
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-05-24, 2:27
One tak mają... dzisiaj dziewczynka podobnego wzrostu wyjechała mi na pełnej kurwie rowerem 10m przed maskę(nieprzesadzam)-nawet się nie spojrzała-poprotu wyjechała z małej podporzadkowanej(rozpędzona z górki) od lewej i chciała dojechac na drugą stornę... jechałem ok 60-70(może wolniej) z przyczepą z 250kg złomu , byłem pewny że ją potrące, przeszło na 1-3metry :o Uratowały ją dobre heble w świeżym aucie(is250) i to że lewy pas był wolny :O Gdybym jechał swoją 80 ze szmacianymi oponami 195 to bym ją zawinął lajtowo i zatrzymał kilak metrów dalej...

I powiem Wam ze jak taka głupiutka niezdarka wyjdzie wam przed maska z zaskoczenia to reakcja jest zupełnie inna niż jak pies czy coś tam-120% spiny żeby nie przyjebać-hujowe uczucie na maksa, przez moment byłem pewny że rozjebe ją koncertowo :o
Zgłoś
Avatar
marinis 2018-04-22, 15:01
crossdressphyxia napisał/a:

Ona nie przechodzi tylko przebiega. Jak większość durnych gówniarzy wylatuje zza winkla, a potem kierowca ma problemy przez zajebanego szczyla.


Walić zasranych kierowców.

Niech te bydlaki co potrącają dzieci zdychają w piekle.

I wszyscy inni, którym bardziej żal kierowców niż dzieci.
Zgłoś