18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
furion 2012-07-14, 15:21
Poważnie też miałem kiedyś taką sytuacje. Jakaś tępy babsztyl szedł ze sznaucerem i ten sznaucer się rzucił na mojego małego czarnego włochatego kundla. Mówiłem żeby go zabrała bo się jej pies rzuca. A ta jebana dziza nic. Jak już sznaucer dostał z kopa w zęby od razu uciekł a babka " Co pan kobie biedne zwierze, ja na policje zadzwonie". NO KURWA. PIERDOLONA DEWIACJA !!!
Zgłoś
Avatar
Bartolomew 2012-07-14, 15:49 1
vniveri25 napisał/a:

wkurwiające są takie psy, małe, chodzi, szczeka i wkurwia

A mały od dużego różni się tym, że niżej ugryzie.

Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-07-14, 17:00
Agresywność małych psów jest odwrotnie proporcjonalna do ich wielkości. Miałam kiedyś kundla średniej wielkości, czarnego całego, Skubi się wabił. Brat poszedł z nim na spacer i wrócił z pokrwawionymi nogawkami. Okazało się, że w drodze powrotnej "napadł" na nich, jakiś niskopodwoziowy burek z czyjegoś podwórka. Mój Skubuś ponoć tak się wkurwił na to małe ujadające gówno, że chwycił go za kark, szarpnął nim w powietrzu i pizgnął o glebę. Wiem, wiem cool story, ale minka brata i te zakrwawione spodnie bezcenne
Zgłoś
Avatar
Kolba515 2012-07-14, 17:24 1
U mnie takie małe "ruchadła" biegają stadami, szczekają i ruchają się na wzajem -,- No niestety tak jest jak się mieszka na zadupiu
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-07-14, 18:06 1
Wszystko ładnie pięknie ale do czasu aż dziecka w ryj nie ugryzie. Później będzie że wina właściciela psa.
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-07-14, 18:16
przecież ten kot zabiłby tego kundla na miejscu.. a swoją drogą to zawzięty ten kundel.
Zgłoś
Avatar
pawelwmd 2012-07-14, 23:14
Dostał by kundel szpica w żebra to by mu się odechciało.
Zgłoś
Avatar
o................e 2012-07-15, 0:52
ten kocur predzej by tego psa wpierdolil niz cos pies jemu zrobił
Zgłoś
Avatar
Meva 2012-07-15, 12:34
Czy tylko ja czekałam aż ta mała zaliczy glebę z tym kotem ???
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2012-07-16, 1:07
vniveri25 sory z góry za to pytanie , wiem że mnie może i nazwiesz idiotą , gimbazą itp . ale mam takie pytanie : z jakiego to jest filmu ? oglądałem go kiedyś tylko jak na złość zapomniałem tytułu , tak wiem że to kultowy film ale no nazwy nie pamiętam ; D
Zgłoś