18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sereja3 2019-01-29, 21:12
Wybaczcie mi moje przekeństwa, ale kurwa ja czegoś nie rozumiem. Wieloryb woła o pomoc kolegów, którzy by mogli ją uratowac, ale tego nie robią. Kurwa ratuję ją dziadek od zbierania śmieci. Ja pierdole!!!
Zgłoś
Avatar
PomieszanyAdrian 2019-01-29, 22:59
to się wpieprzyła xD
Zgłoś
Avatar
jur 2019-01-29, 23:01
koszerna laska
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-01-29, 23:04 1
sereja3 napisał/a:

Wybaczcie mi moje przekeństwa, ale kurwa ja czegoś nie rozumiem. Wieloryb woła o pomoc kolegów, którzy by mogli ją uratowac, ale tego nie robią. Kurwa ratuję ją dziadek od zbierania śmieci. Ja pierdole!!!


Jeśli to jest dla Ciebie wieloryb to wybacz, ale żywot koniobijcy to jedyne, co Cie czeka.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-01-30, 0:00
TB303 napisał/a:

Jeśli to jest dla Ciebie wieloryb to wybacz, ale żywot koniobijcy to jedyne, co Cie czeka.



Tak tak, ruchaj każdą która na ciebie spojrzy albo będziesz wcale nie ruchał. To brzmi jak usprawiedliwianie utraty godności którą facet traci jak rucha pasztety.

To jest młody wieloryb który w wieku dojrzałym będzie jak reszta.
Zgłoś
Avatar
modoc 2019-01-30, 6:28
trzeba było zamknąć wieko i ponapierdalać kijem miała by profesjonalną dyskotekę
Zgłoś
Avatar
avalanch 2019-01-30, 7:02
Ciekawe czy opierdoliła dziadkowi konara po tej akcji
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-01-30, 14:04 1
DzidaZawodnik napisał/a:

Tak tak, ruchaj każdą która na ciebie spojrzy albo będziesz wcale nie ruchał. To brzmi jak usprawiedliwianie utraty godności którą facet traci jak rucha pasztety.
To jest młody wieloryb który w wieku dojrzałym będzie jak reszta.


Nie pierdol.
Zgłoś