18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
petru23 2020-10-29, 2:22 1
Przeciez to jest zmontowane i to nie jest ich reakcja na tego kurczaka.
Co za jebane pelikany
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-10-29, 3:52
Ten filmik to zapewne DURNE i zmontowane oszustwo dla naiwnych idiotów (czyli idealne na Sadistic).

Ich reakcje dotyczą czegoś innego, a wmontować do połowy obrazu jakiegoś kurczaka to nie problem.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-10-29, 7:20
Ale macie kije w dupach co z tego że montaż? Normalnie pierwsza nieprawdziwa rzecz w internetach
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-10-29, 11:32 2
petru23 napisał/a:

Przeciez to jest zmontowane i to nie jest ich reakcja na tego kurczaka.
Co za jebane pelikany



Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z cipkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się skurwić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.
bochnianin.pl/15766/zabojstwo-na-ul-solna-gora-nie-bedzie-zaostrzenia-...

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.

AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2020-10-29, 12:05 2
Ta ostatnia się wczuła. Myślała, że to jej psitka jest smyrana
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-10-29, 12:42
danielbiel1988 napisał/a:

Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z cipkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się skurwić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.
AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.



Nie wiem jak ty kurwa to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z cipkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za kurwę zabił i teraz debil będzie gnił.
Zgłoś
Avatar
SzeR 2020-10-29, 15:32
dajcie link do ori, pokaże mojej xD
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-10-29, 17:21
Kamil3l napisał/a:

Nie wiem jak ty kurwa to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z cipkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za kurwę zabił i teraz debil będzie gnił.



To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21

Przyjmę Cię jak braiaka nie bój się bo nie jestem typowym hejterem. Powiesz że jesteś z portalu Sadistić , przenocuję Cię i podyskutujemy o tym jak sie baby kurwią.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-10-29, 17:22
danielbiel1988 napisał/a:

To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21



Tak myślałem myślałem, że niedojebany jesteś. Rozwiałeś wątpliwości. A co dysKucji to se kucu profil na jakiejś roksie załóż, a nie ludzi na sadolu zapraszasz.
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-10-29, 18:42
Typowy hejter. Jak mam Ci odowodnić że mówię prawdę, powiedz a pokażę i Cię zaproszę.

Kamil3l napisał/a:

Nie wiem jak ty kurwa to wywnioskowałeś po jego komentarzu. Liczysz literki i na tej podstawie wyliczasz prawdopodobieństwo interakcji z cipkami?
Czy poprostu chciałeś się pochwalić znajomym idiotą, który za kurwę zabił i teraz debil będzie gnił.



A może zróbmy inaczej.
Daj swój adres ja się do ciebie przejadę.
Zgłoś
Avatar
AnnaBella 2020-10-29, 21:54 1
danielbiel1988 napisał/a:

Zdziwiłbyś się tym postem pokazałeś ile z cipkami miałeś do czynienia. Znajomy odsiaduje wyrok 10 lat za zabójstwo typa co pieprzył jego kobietę. Mało... Gość chciał się jej odświadczyć. Czuł że może z nią żyć do grobowej deski. Ale nieeee musiała dać dupy i się skurwić.. On żałuje jednego... że to jej nie zabił... Pozdrawiam sadoli.
Info.

Wy baby chcecie równouprawnienia?! Rozkładać nóżki i płodzić ,zero dyskusji.
AAA tak w nawiasie i solidarnie z z nami facetami baby nie mają pojęcie czym jest honor, Gdyby nie honor nie byłoby cywilizacji.



Ooo, pozdrawiam z okolic Bochni
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-10-29, 22:44
danielbiel1988 napisał/a:

To jest grubsza dyskucja zapraszam Bochnia ul. Solna 8/21
Przyjmę Cię jak braiaka nie bój się bo nie jestem typowym hejterem. Powiesz że jesteś z portalu Sadistić , przenocuję Cię i podyskutujemy o tym jak sie baby kurwią.



Ty mnie, ojca dwójki dzieci będziesz uczył o cipkach i zdradach na przykładzie dziewuchy kolegi, która nawet tobie dać nie chciała?

Mówiłem przecież, jebnij się w łeb idioto.
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-10-30, 0:03
Ja nie chciałem żeby mi dała capie i nic o tym nie wspomniałem, i w nawiasie mam czwórkę brzdąców. Łbie...

Kamil3l napisał/a:

Tak myślałem myślałem, że niedojebany jesteś. Rozwiałeś wątpliwości. A co dysKucji to se kucu profil na jakiejś roksie załóż, a nie ludzi na sadolu zapraszasz.



Ty jesteś Łeb wiesz?! Nie wiesz?! To teraz wiesz...No...

Prawda jest taka że pomimo organów twoich słów jesteś słaby. Zapraszam cię adres masz...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2020-11-06, 10:35
ma ktoś oryginał??
Zgłoś