18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
inferno1983 2024-08-31, 10:46
TwójCzarnyPan napisał/a:

A kim on kurwa jest, że mu się dziewczyny skarżą? Ormowiec jakiś, społecznik pierdolony, strażnik cnót niewieścich na patrolu?
Zazdrość złamasa zżera i coś sobie uroił.


Może alfons tych macanych.
Zgłoś
Avatar
xawery666 2024-08-31, 10:49 5
Jak tak czytam te Wasze wpisy o lokalnym szeryfie to mi sie plakac chce nad glupota ludzka. Dziewczyny dla kogos pracuja, najprawdopodbniej dla tego Pana i rzeczone sie poskarzyly. Koniec historii. Pies Was jebal.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-08-31, 10:52 2
mlotnakacapy napisał/a:

o mamy pdolonego matematyka z danymi z srodka dupy . gowno wiesz to ryj. Idz tam krwa do zony i nie pierdol o swiecie bo gowno wiesz. Polki daja na potege kazdemu wystarczy pomachac banknotami lub udawac arabskiego ksiecia z kebaba
i tyle twojego swiata z dupy
lecisz i tam morda piesku nie popiskuj
twoja stara cie nie chowala bo jak sie puiscila to ojcowie cie w wannie dymali leszczu:)



a ty co się tak odpaliłeś? Czyżbyś zbyt mocno się utożsamił z tym co napisałem?
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2024-08-31, 11:04 2
ElMartinoGd napisał/a:

Jak będą cię w dupe ruchali kałoskórni to też się proskarżysz i to pewnie na policji pedale.



Matka cie jeszcze nie uświadomiła chuju ze jestes debilem c'nie? XDDDDDDDDDDDDDD
Zgłoś
Avatar
Pogromca_Mitów 2024-08-31, 11:18 2
Trzeba radykalnie reagować na seksistowskie zachowania, bo wielu beżowych (oczywiście nie wszyscy) wywodzi się z kultur, w których takie czyny są społecznie akceptowaną normą. W Polsce mamy prawo bronić swojej kultury, nawet jeżeli trzeba do tego użyć narzędzi nie do końca pochwalanych przez ogólne prawo. Sądzę, że gość z filmu dobrze sobie zapamięta, czego u nas nie wolno robić.
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2024-08-31, 12:52
MaxLosI napisał/a:

Patologia pogania zboczenia. Zaraz będzie kolejny filmik tylko w druga stronę... Dokąd ten świat zmierza?



Do oczyszczenia puli genowej.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-31, 13:06
encoder178 napisał/a:

Prawda jest taka, że te najmniejsze psy (julki i inne gówna) szczekają najbardziej, a jest ich może 0.1%. Przez ten 0.1% potem tacy jak ty oceniają pozostałe 99.9% jakby były nimi. Powiem ci tak, polki akurat to są jedne z normalniejszych kobiet. Te imprezowe kurwy i juleczki natomiast nie ale jest ich tak mało, że na palcach je policzysz. Każdy je zna bo są łatwe, głośne i wszędzie się ogłaszają dlatego potem przegrywy oceniają płeć przeciwną, jakby każda taka była, bo tylko takie widziały. Reasumując, ogromna większość kobiet jest normalna. Założysz z nimi rodzinę, spędzisz dobrze czas i nie chce być dotykana przez jakiś inżynierów, więc już nie pierdol. Moja żona się boi brudasów i każda inna dziewczyna z pracy to samo. Nie ma do nich pociągu, brzydzą ich więc skończcie pierdolić bo sami sobie w ten sposób plujecie w twarz.

W pełni racja, ale nie dopowiedziałeś z drugiej strony:
tak jak 0.1% julek szczeka, podobnie też tylko 0.1% incydentów napastowania robiona jest przez "inżynierów", 99.9% reszty przez naszą rodzimą swołocz.

Nie jestem ma tyle głupia aby zbliżać się na odległość rzutu kamieniem do ubogacaczy kulturowych, ale to nie oni stanowią główne zagrożenie. Nawet wśród "brudasów", nie boję się "kałoskórego" pracującego w kebsie, a rodzimych cyganów którzy mieszkają tu od sześciuset lat. A 99.9% napadaczy to Prawdziwi Polacy.
Zgłoś
Avatar
Jonnyvenom 2024-08-31, 13:34
Chciał mu może po prostu najebać i tak se znalazł pretext a wy już się czepiacie 🤣🤣🤣
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-31, 13:36
xawery666 napisał/a:

Jak tak czytam te Wasze wpisy o lokalnym szeryfie to mi sie plakac chce nad glupota ludzka. Dziewczyny dla kogos pracuja, najprawdopodbniej dla tego Pana i rzeczone sie poskarzyly. Koniec historii. Pies Was jebal.


No patrz, oświeciłeś mnie. Jak rozumiem, jest sprzedawcą balonów i te dziewczyny z balonami to jego pracownice.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-08-31, 13:56
Temu gościowo co tak krzyczy to powinien ktoś wyjebać to nie byłby wtedy tak iwyszczekany.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-01, 0:52
Moja żona i moja dziewczyna mówią dokładnie to samo. To porządne dziewczyny i nie chcą tutaj tych brudasów. Do Afryki z nimi!!!
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-09-01, 1:56
ElMartinoGd napisał/a:

Jak będą cię w dupe ruchali kałoskórni to też się proskarżysz i to pewnie na policji pedale.



Ten o macaniu a ty z pedalem wyjezdzas, jak jakis fred o polityce, kryptus jak nic.
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-09-02, 6:05
ElMartinoGd napisał/a:

Jak będą cię w dupe ruchali kałoskórni to też się proskarżysz i to pewnie na policji pedale.



Jak go będą w dupe ruchali to bedzie prosił o jeszcze
Zgłoś
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 13:20
Ray_Ping_Yu napisał/a:

Ta, "skarża się" juz to widze, p0lka byla pewnie w niebo wzieta ze ją cos ciemnego dotknelo, a kolesie sie zazdrosni zrobili i ot cala historia, jutro w TVN te baloniary beda plakac nad losem sniadego ksiecia i pluc na rasistowskich Polaków



W tv republika, pojebały ci się stacje.
Zgłoś
Avatar
NazwaUzytkownika 2024-09-02, 14:46
TwójCzarnyPan napisał/a:

A kim on kurwa jest, że mu się dziewczyny skarżą? Ormowiec jakiś, społecznik pierdolony, strażnik cnót niewieścich na patrolu?
Zazdrość złamasa zżera i coś sobie uroił.



Jak można być takim przyjebanym debilem jak ty? (celowo z małej)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie