18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
KEMALINSKI 2024-04-07, 16:35
dobry Rammbo wjebal mu kose i huj ,
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-07, 17:18
Skurwysyn żółtek skaleczył biednego dzika... Moje dzieci aż się popłakały jak to oglądały...
Zgłoś
Avatar
piotrek745 2024-04-07, 21:41
Siła złego na jednego.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-07, 23:43
Dziki to na prawdę niebezpieczne zwierzęta. Kiedyś czytałem historię myśliwego, którego zaskoczył w lesie dzik i w trakcie szarży przeciął mu szablą tętnicę udową. Oczywiście się wykrwawił.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-08, 0:14
To jeszcze nic, czytałam historię polskiego szlachcica którego zaskoczył jakiś turek i w trakcie szarży przeciął mu szablą tętnicę udową. Oczywiście się wykrwawił.

A tak trochę poważniej, piwo do schabowego bardzo pasuje — także do użytku wewnętrznego — więc bohater filmu zasługuje na browca.
Zgłoś
Avatar
radel1996 2024-04-08, 9:52
Dorotka spokojnie.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-08, 22:42
majeńka napisał/a:

To jeszcze nic, czytałam historię polskiego szlachcica którego zaskoczył jakiś turek i w trakcie szarży przeciął mu szablą tętnicę udową. Oczywiście się wykrwawił.


Ha ha, śmieszne w chuj. Jakbyś nie wiedziała, szablą nazywa się dolny kieł dzika
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-09, 0:23
^ No wiem, nawet mimo że ja jestem myśliwa od myślenia a nie od walki z fauną bronią białą.

Ale właśnie kumpel mi opowiadał swoje przeżycia, jak jeździ do/z pracy rowerem przez las, zwykle po nocy. I jest tam plaga dzików które nie mają respektu wobec ludzi, ze szczególnymi efektami specjalnymi jak jedziesz we mgle a stado coś do ciebie ma. Próbuję go namówić aby zainstalował kamerkę, coby nagrał swoje ostatnie chwile jeśli świntuchy go w końcu dopadną.
Zgłoś