18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
T................y 2020-07-04, 21:33 1
czarni w USA to rzekomo 15-20% społeczeństwa, a robią taki burdel w kraju. Co byłoby, jakby przypłynęli ci z afryki i powiększyli populację do 50% społeczeństwa w USA? Cofnęliby ten kraj do XV wieku
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-07-05, 2:17 1
Ludzie powinni do tego gówna strzelać, a potem powiesić lewaków, którzy to rozpoczęli. Pierdolone bezmózgi blm..
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-07-05, 11:40 1
Biała para została oficjalnie oskarżona o napaść na madkę i córkę. Większość mediów pokazuje wyedytowaną wersję zdarzeń .
Zgłoś
Avatar
Czekoczekoczekolada 2020-07-05, 13:16 1
Eknen napisał/a:

Biała para została oficjalnie oskarżona o napaść na madkę i córkę. Większość mediów pokazuje wyedytowaną wersję zdarzeń .



Ja pierdolę, co się odpierdala na tym świecie!? Wcześniej ta para, która się broniła na SWOJEJ POSESJI przed atakiem hordy. Teraz tu. Ale podnieśli mi ciśnienie

Prawda jest taka, że tak jak u nas wszyscy ci, którzy chodzą na te pojebane marsze równości są w większości pasożytami wykorzystujacym słabość obecnego systemu, tak i tam wśród uczestników demonstracji nie znajdzie się żaden pracodawca, ani zwykły pracownik mający rodzinę na utrzymaniu (dotyczy to też normalnych czarnoskórych).

Czasami zastanawiam się, czy takie zamieszki nie są specjalnie wywoływane mając na celu np. destabilizację państwa lub wprowadzenie jakichś uchwał, zaostrzeń w prawie. Tylko dlaczego cały świat lituje się nad murzynkami, a nie widzi tego co się odpierdala w innych rejonach świata, np. w Hong Kongu?
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-07-06, 0:35 2
Czekoczekoczekolada napisał/a:

Ja pierdolę, co się odpierdala na tym świecie!? Wcześniej ta para, która się broniła na SWOJEJ POSESJI przed atakiem hordy. Teraz tu. Ale podnieśli mi ciśnienie
Prawda jest taka, że tak jak u nas wszyscy ci, którzy chodzą na te pojebane marsze równości są w większości pasożytami wykorzystujacym słabość obecnego systemu, tak i tam wśród uczestników demonstracji nie znajdzie się żaden pracodawca, ani zwykły pracownik mający rodzinę na utrzymaniu (dotyczy to też normalnych czarnoskórych).
Czasami zastanawiam się, czy takie zamieszki nie są specjalnie wywoływane mając na celu np. destabilizację państwa lub wprowadzenie jakichś uchwał, zaostrzeń w prawie. Tylko dlaczego cały świat lituje się nad murzynkami, a nie widzi tego co się odpierdala w innych rejonach świata, np. w Hong Kongu?



Bo świat to ludzie, a ludzie to debile.
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2020-07-06, 18:15
robo_ napisał/a:

A tak to widzą w TV :/



Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Mar0 2020-07-07, 8:41
Dwa ostrzegawcze w głowę i jeden w kolano żeby nie spierdoliła mała!
Zgłoś
Avatar
AntyJudon 2020-07-07, 9:36
przynajmniej biali ludzie mają tam prawo mieć broń na takie okazje, jednak dziekuje hitlerowi że wyczyścił Polskę z kolorów
Zgłoś