18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Zafirah 2010-07-05, 19:14 4
Żona Komora nie zawdzięcza tuszy porodom tylko PRZEŻARCIU. Kobieta w ciąży prawidłowo powinna przytyć 12 kg które potem traci z czasem, cała nadwyżka pochodzi od wpierdalania bez umiaru smakołyków :]
Zgłoś
Avatar
Tomalsky03 2010-07-05, 20:14 1
ta pani musi torche schuść... i bedzie? co to kurwa bedzie!
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-07-05, 20:17 3
Chyba za młoda jesteś i nie wystarczająco bystra, bo u wielu kobiet po burzy hormonalnej po ciąży, gospodarka wodna w organizmie wariuje... do tego dochodzą problemy z okresem, którego po prostu nie ma (organizm nadal zachowuje się do wyżywienia matki i dziecka), kobieta staje się chłonna jak gąbka... wystarczy pół roku takiego szaleństwa i kobieta nabiera ciała jak nie wiem, które jest wyjątkowo ciężkie do zrzucenia.
Nie twierdzę, że takie coś dopadło Komorowską... ale Zafirah jak nie wiesz to chociaż bzdur nie pisz i się nie ośmieszaj.
Zgłoś
Avatar
Huberek 2010-07-05, 20:31 1
A tak pierdolicie, moim zdaniem pani Komorowska i tak tysiąckroć lepiej się prezentuje niż zasuszona, niesympatyczna z wyglądu, bełkocząca ś.p. Bloody Mary.
Ta przynajmniej sprawia wrażenie sympatycznej, jest uśmiechnięta, nie jest brzydka (co nie oznacza że ładna, bo zaraz się jakieś cioty doczepią, a to że jest gruba, to sprawa wtórna - nie odrzuca swoim wyglądem jak Maryśka), potrafi coś konstruktywnego powiedzieć od siebie, nie jest zmanierowana i nie wywyższa się.

Jak dla mnie zupełnie spoko babeczka.

ps. A żeby nie było tak słodko, to trzeba czymś dojebać:

Zgłoś
Avatar
Kastrator 2010-07-05, 20:37
@up Zafi
Bądź zaburzeń hormonalnych... wróć na biologię do gimnazjum...
Zgłoś
Avatar
bypietras 2010-07-05, 21:11 2
Wigilia u Kaczyńskich, miła atmosfera, kolędy itp.. Jarosław mówi do brata:
- wiesz.. ja... też... w końcu będę prezydentem..
- pfff, ta.. chyba po moim trupie..

btw. Dobrze, że Bronek wygrał bo przynajmniej pierwsza dama nie będzie robić do kuwety..
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-07-05, 21:12
Kastrator napisał/a:

@up Zafi
Bądź zaburzeń hormonalnych... wróć na biologię do gimnazjum...



Ona chyba właśnie idzie teraz do drugiej klasy , to się dowie.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-07-05, 21:52 1
bypietras napisał/a:


btw. Dobrze, że Bronek wygrał bo przynajmniej pierwsza dama nie będzie robić do kuwety..



i tu wlasnie ukazuje sie ta "ciemna" strona demokracji

nie ma to jak wybierac wodza swojego narodu ze wzgledu na pierwsza dame,lub jej brak prawie jak moja ciotka,ktore glosowala na komorowskiego "bo jest ladniejszy" no ja pierdole
Zgłoś
Avatar
bypietras 2010-07-05, 21:57
Goner, to sprawy poważne, ale po wszystkim pożartować można..
Zgłoś
Avatar
Huberek 2010-07-05, 22:07 2
Cytat:

prawie jak moja ciotka,ktore glosowala na komorowskiego "bo jest ladniejszy" no ja pierdole



O tym m.in. mówił Korwin, argumentując teorię, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, gdyż głosują według preferencji "seksualnych" tj. na przystojniejszych, ładniejszych kandydatów
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2010-07-05, 22:14
Co z tego jak wygląda karze wam ktoś ja zapinac? xD
Zgłoś
Avatar
justeen 2010-07-06, 12:06
jaka kocilla :|
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-06, 21:48
Qrvich napisał/a:



O tym m.in. mówił Korwin, argumentując teorię, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, gdyż głosują według preferencji "seksualnych" tj. na przystojniejszych, ładniejszych kandydatów



Korwin pieprzy takie farmazony, bo głosowali na niego głównie mężczyźni. Kobiety są wyczylone na szowinizm i knurowatość facetów. Korwin-Mikke mimo całej swojej inteligencji jest dupkiem a kobiety na dupków nie głosują. I ani wygląd ani jego durna muszka nie mają wpływu na babskie wybory.

Rok wyborów Poparcie (%)
1995 2,40%
2000 1,43%
2005 1,43%
2010 2,48%
Zgłoś
Avatar
Acho 2010-07-08, 13:05 1
Tylko że Korwin tak nie uważa, no ale w telewizji powiedzieli to zamknij ryj i spierdalaj tak? ;]
Zgłoś
Avatar
p................3 2011-01-06, 4:47
Basika063 napisał/a:



Korwin pieprzy takie farmazony, bo głosowali na niego głównie mężczyźni. Kobiety są wyczylone na szowinizm i knurowatość facetów. Korwin-Mikke mimo całej swojej inteligencji jest dupkiem a kobiety na dupków nie głosują. I ani wygląd ani jego durna muszka nie mają wpływu na babskie wybory.

Rok wyborów Poparcie (%)
1995 2,40%
2000 1,43%
2005 1,43%
2010 2,48%



Powinnaś napisać, że kobiety dupków nie wybierają.
Wtedy bym ci odpisał, że właśnie dlatego cristiano Ronaldo ma takie małe powodzenie
Zgłoś