18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Może ktoś ma pomysł na to co tu się "odpietrasiło"



Gdzieś w Luizjanie USA

2019-01-09, 09:07
@ up
pojazd holowany jest połączony z pojazdem holującym w sposób wykluczający odczepienie się w czasie jazdy; nie dotyczy to holowania motocykla, który powinien być połączony z pojazdem holującym połączeniem giętkim w sposób umożliwiający łatwe odczepienie

2019-01-09, 12:28
Rossa -> kończ waść wstydu oszczędź.

2019-01-09, 13:28
Mogli na sztywnym holu jechać hehehe

2019-01-09, 13:48
Cytat:

Rossa -> kończ waść wstydu oszczędź.



Napisałeś właśnie "oszczędź mi wstydu i mnie dobij". Uwielbiam takich geniuszy, którzy wklejają cytaty nie mając pojęcia, co one znaczą.

2019-01-09, 16:05
Loaloa napisał/a:



Napisałeś właśnie "oszczędź mi wstydu i mnie dobij". Uwielbiam takich geniuszy, którzy wklejają cytaty nie mając pojęcia, co one znaczą.



Oglądałem krzyżaków i wiem jak było w oryginale.
Co nie zmienia faktu, że "kończ waść" oznacza "skończ Waść"
a "wstydu oszczędź" oznacza ni mniej ni więcej, tylko mniej więcej "oszczędź wstydu".
Jakiegoś translatora używasz, do tłumaczenia Mickiewicza????

2019-01-09, 16:31
@up To cytat z Potopu jakby co. A on ma (niestety) rację, cytat ten oznacza oszczędź mi wstydu i dobij. I Mickiewicz nie ma z tym nic wspólnego, jak już to Sienkiewicz. Chyba, że trollujesz - w tym wypadku dałem się nabrać już 3 razy.

2019-01-10, 01:03
Podstawowa zasada,holując moto linka holownicza zawsze w rąsi, żeby łatwo było puscic,ale czego wymagac to półmózgów z USA