18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-29, 18:35 8
Piękny morderca. Mam nadzieję że na gołębie też polują. Coraz więcej tego gówna co wszystko obsra. Brawo dla kitku
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-07-29, 20:30
Skórka z kota na plecyki zimą jak znalazł
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2023-07-30, 0:11 5
psyhepl napisał/a:

Brawo kot ! nie jakieś tam psy obsrańce !



Jasna sprawa.

Enjoyable napisał/a:

Brawo kot! Jebać to ćwierkające gówno co spać nie daje w weekendy i randomowo łeb obsra. Mam nadzieję, że kochane mruczki wytępią te wszystkie latające szczury.



To gówno gdyby nie koty nie miało by naturalnych przeciwników, mnoży się to gówno i występuje w potężnych stadach a tak kotki to jakoś chociaż trochę porządkują.

outline napisał/a:

Te luzem chodzące sierściuchy powinny być odstrzeliwane, kurwy są takimi szkodnikami że szok.



Jakimi szkodnikami, twoje pozbawione własnych obserwacji natury myślenie jest szkodliwe. W TV Ci powiedzą co masz myśleć o atakach kotów na ptaki i już się do tego brędzlujesz.

Te miejskie ptasiory nie mają naturalnych przeciwników i właśnie koty są ulgą dla ekosystemów i natury gdyż redukują te mnożące się na potęgę miejskie ptactwo które jest w zdecydowanie za dużych i przerośniętych populacjach.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2023-07-30, 1:22 3
Vinyl napisał/a:

Zaczaił się skurwiel jak Janda na szczepionkę



Szanuję za pamięć
Zgłoś
Avatar
outline 2023-07-30, 11:02 1

Musashi_Miyamoto napisał/a:


Jakimi szkodnikami, twoje pozbawione własnych obserwacji natury myślenie jest szkodliwe. W TV Ci powiedzą co masz myśleć o atakach kotów na ptaki i już się do tego brędzlujesz.

W której tv tak kurwa mówią pajacu? Czy tylko tak pierdolisz. W której tv, w którym programie mi tak opowiadają?

Prawdą jest to, ze skurwole polują, za takie pierdolenie chyba dostałbyś w pysk od każdego chłopa co ma kota, to im ptaki i inne trofea na wycieraczkę sierściuchy przynoszą

Ja nie mówię tutaj kurwa o gołębiach cieciu, polują na wróble, kosy i inne mniejsze. Kurwa chyba jeszcze gołębia upolowanego przez kota to nikt nie widział, ewentualnie jednostkowe przypadki. Ba znajdź mi takiego co gołębia na wycieraczkę przyniósł. Także przestań pierdolić.

Zgłoś
Avatar
Bejker 2023-07-30, 20:21
kocham koty i chuj
Zgłoś
Avatar
bajt3l 2023-07-30, 20:36
Kto normalny nazywa kota "Dżizys"? Pojebane te zachodnie kraje
Zgłoś
Avatar
p1etrucha 2023-07-31, 8:10
Jak to mówią: "z deszczu pod rynnę"
Zgłoś