18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
szczypak 2013-05-16, 21:44 4
Nie wiem jak sie cytuje bo jestem zbyt zmeczonym ulomem zeby sie dowiedziec, ale powiem tyle odnosnie komenta co ma najwiecej piw:

1) Niewiedza o tym, ze jest jakas akcja na youtube raczej nie swiadczy o ignorancji ani o byciu matolem
2) Nie wiem jak wam, ale mi raczej trudno by było ruszyc mozgiem i sie domyslec z tego filmiku, ze taka akcja istnieje. Nie mowie, ze to niemozliwe, ale raczej trudne

ps Mam polskie znaki, tylko nie wiem gdzie
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-16, 22:00 2
elvis02 napisał/a:

Jakbyście kurwa wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.



co ma ignorancja do 'wiedzenia o co chodzi w tym filmiku"

bo ja kurwa siedzę całe dnie na dupie i przeglądam i analizuję yt, taa jasne tak samo jak przeglądam kwejka i joemonster :]

nie mówię,że filmik nie jest interesujący tylko że nie musisz nazywac ludzi ignorantami bo nie są przegrańcami życiowymi co siedzą w domu jak ty i przeglądają całe dnie yt.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-16, 22:03 2
elvis02 napisał/a:

Jakbyście kurwa wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.


Zamilcz parobie i wróć na kwejka, bo zawędrowałeś za daleko i nie wiesz na jakim portalu się znajdujesz. Wyprosiłbym Cię inaczej, ale regulamin mi zabrania.

@topic
mistrz tagowania. A później pod każdym tematem wpierdalacie "szukałem, ale nie znalazłem".
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-16, 22:16 1
To nie jest żadna akcja dla dzieci, usiłują po prostu poprawić sobie imidż, hieny jebane. Dzieci nie mają z tym nic wspólnego.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-16, 22:17 2
elvis02 napisał/a:

Jakbyście kurwa wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.


jestem wzruszony twoją wypowiedzią 
Zgłoś
Avatar
elvis02 2013-05-16, 22:18 2
Dwa, trzy razy up. Nie trzeba być super hiper inteligentny ani z kwejka żeby obejrzeć filmik do końca, zobaczyć ostatnie napisy, wygooglować jebaną stronę musicforlife i przeczytać kurwa opis, skoro już zachciało się niektórym komentować. No ale widocznie jak się nie ma czego dopierdolić to najlepiej (cytuję) " odnosnie komenta co ma najwiecej piw".
Tak swoją drogą 6 wyrazów, w tym 3 błędy, gratuluje.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-16, 22:32 1
@up
no nie trzeba, ale jesteś na tyle tępym parobem, że nie potrafisz zrozumieć idei tego portalu. Chuj nas interesują głuche dzieci, nie po to oglądamy je porozrywane na hardzie, żeby piwa stawiać za coś takiego. A więc wróć na tego kwejka, proszę Cię.

Mwahahah, no to żeś z tymi piwami dopierdolił teraz.
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-05-16, 22:50 1
Electronic Voice Phenomena
Zgłoś
Avatar
elvis02 2013-05-16, 22:59 2
Mam nadzieje że już Ci przeszedł ból dupy, odejdź w pokoju dobra duszo.
Zgłoś
Avatar
ilovepain 2013-05-16, 23:21
elvis02 napisał/a:

Jakbyście kurwa wszyscy nie byli takimi ignorantami to byście wiedzieli o co w filmiku chodzi. Jest to akcja na rzecz chorych dzieci matoły. Mnóstwo jutuberów zrobiło ostatnio takie filmiki.
Ruszcie mózgami, potem komentujcie.



Chciałem ci jakąś reprymende przyjebać ale widzę że inni zrobili to za mnie.
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-05-16, 23:25
W tym filmie nie ma dźwięku, a ja głupi podgłaśniam
Zgłoś