18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-05-30, 9:17 1
RmX napisał/a:

Łeee... też myślałem, że rower za 6000 a nie za 600zł



Masz uszy a nie słuchasz, a gdybym ci jedno odciął a drugie przemodelował tak, że słyszałbyś tylko głośniejszą mowę, to słuchałbyś dokładnie wszystkiego bo byłbyś szczęśliwy, że w ogóle słyszysz. Cieszyłbyś się z dźwięku przejeżdżającego samochodu i klaksonu w ciężarówce, jak ktoś ci mówi spierdalaj i jak słyszysz dźwięk windowna po włączeniu swojej torpedy..
Zgłoś
Avatar
Danam 2012-05-30, 14:12
#TheColt

też troszeczkę pierdolisz bo ja lubię siedzieć na sadolu, ale wieczorami też z kumplami odpierdalamy różne rzeczy, w weekendy też imprezujemy i dopada nas kac moralny - o chuj co ja wczoraj odjebałem.
Pewnie większość z nas poza sadolem robi rozjebane rzeczy które niektórzy nagrywają i później mamy z tego beke tutaj.

POKÓJ.
Zgłoś
Avatar
DaddyRollingStone 2012-05-30, 15:21
Ten smiech, oj ten smiech
Zgłoś
Avatar
Arex94 2012-05-30, 15:23
Hehe Chłopaki ze szczecina :*
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-05-30, 16:14 1
Danam,

Nie twierdze ze tego nie robisz ale mieć beke z czegos a hejtować na potęge byle sie czegoś przyjebać to dwie różne sprawy. Jak widze debili którzy jak już nie ma sie do czego przyjebać to przypierdalają sie do tego jak ktoś zareagował na to co zobaczył albo że rower za tani to rece opadają, stawiam obie ręce Penera i jego lewa noge że 90% obecnych widzac to rzuciło by soczyste "O kurwa, ja pierdole!" i to więcej niz raz.
Zgłoś
Avatar
latara1229 2012-05-30, 17:33
no i marcok stracil sterowke
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-05-30, 19:14 1
jezdziłem w DH i gostek który kręci jest po prostu bucem któremu tatuś kupił rower.

"Ty żyjesz! - no, przejebane"

"ale kierownica cała"

A czemu jest bucem ? Bo każdy kto sam sobie składał rower wie ile kosztuje gówniany marcok.... "6 tysięcy?"

Dla Małysza szacun. Ładny gruz. Dla kręcącego kutas w ryj.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-05-31, 4:19
TheColt napisał/a:

ktoś wam musi o tym powiedzieć a cena jest niewielka.

Kolesie zyją aktywnie uwieczniają to za 10-20 lat będą mieli co wspominać a pajacownia, miernota społeczna siedzi przed monitorami i szukaja dziury w całym a za 10-20 lat jedyne co będa mogli pokazać dzieciom bądź wnukom to historia komentarzy na sadolu + historia przebiegu leczenia krzywego kregosłupa.



No żebyś się kurwa nie posrał, całe życie na rowerku patataj patataj, do roboty bydlaku!

TheColt napisał/a:


Kolesie zyją aktywnie uwieczniają to za 10-20 lat będą mieli co wspominać ...



Zgłoś
Avatar
ransom 2012-05-31, 16:36
nie rower 2007 tylko amortyzator
jesli mnie oczy nie mylą to Marzocchi 66 RC2
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-08-09, 0:39
Arex94 napisał/a:

Hehe Chłopaki ze szczecina :*



Homosexualism detected
Zgłoś