18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dzwon
binladden • 2020-02-19, 23:59
Witam sadolską brać! Miałem dziś mały wypadek, w którym niestety utraciłem moją ukochaną Bertonkę... Jako że wszyscy tutaj uwielbiają tematy własne, postanowiłem wrzucić nagranie z kamerki. Uczestnicy zdarzenia oczywiście spierdolili, ja też umiejętnościami się nie popisałem, ale pojadę klasykiem "Panie, to był moment".
P.S. Jechałem około 140 km/h.



P.S.2. Jakość chujowa, bo uploader chujowy.

Efekt:


Nie ma harda, ale brat mówi, że jakby był, to by wrzucił.
Zgłoś
Avatar
w0jt4s 2020-02-20, 21:09
trzeba bylo walic w jego tyl a nie uciekac jak pipa i tak jego wina gosc by sie obrocil i zamortyzowal uderzenie
Zgłoś
Avatar
Pankuronium 2020-02-20, 21:39 1
Niezły refleks . Nie Twoja wina i inwestycja w kamerkę się zwróciła . Chciałbym widzieć w takiej akcji tych wszystkich ekspertów. Żyjesz, jesteś cały i będziesz liczyć hajs. Przy 140 i dzwonie raczej byś tak szybko do siebie nie doszedł.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2020-02-21, 8:17
Na szczęście masz nagranie i numery tej zawistnej kurwy z forda.
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2020-02-21, 8:35
qwerq221 napisał/a:

Za materiał własny zawsze piwko i pozdrawiam swoje 3 grosze także muszę wpierdolić, bo czemu nie
Jestem na 90% pewny, że w tej sytuacji ja również bym odbił LEKKO w lewo z tym, że na pewno najpierw zajebałbym w hamulce i wtedy dopiero bym odbił, ale nie na tyle żeby zjechać z drogi.
Co jeszcze mogę dodać no to, że ewidentnie dla starego opla prędkość koło 140 jest już jakimś wyzwaniem opony prawdopodobnie też nie są najlepszej jakości + umiejetność prowadzenia auta na poziomie Grażynki i wyszło jak wyszło.
Widząc po zachowaniu auta nie zrobiłeś żadnej kontry ani nawet nie zahamowałeś no chyba, że hamulce masz z kartonu. Poza tym ten opel to złom zajebany żeby WYRWAŁO całą przednią szybę po czymś takim to jakaś paranoja... mogło to gówno jebane ranić albo i zabić osoby postronne. Spal tego szrota to najlepsze co możesz zrobić. I żeby ci do głowy nie pszyszło kopować następnego szrota jeździj autobusami tak długo aż odłożysz pieniądze na coś sensownego. Szerokości



Hamulec na autostradzie to można wciskać mając pewność, że nic za tobą nie ma, lub jest ale w dostatecznie dużej odległości. Tu nie było okienka na spojrzenie w lusterko, bo kierowca forda nie dał nawet kierunkowskazu przed manewrem (a przynajmniej na nagraniu tego nie widać). Gdybyś zrobił jak piszesz, to mogłoby się okazać, że zamiast rozjebanego samochodu byłoby stos trupów ale czego tu się spodziewać po kimś, kto robi taki wywód.
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2020-02-21, 12:44 1
- Ja bym hamował
- Prosto jedziesz i hamulce
- Ale pizda ucieka na bok

*Tutaj wstaw zdjęcie dowolnego brainleta*

A by się okazało, że za facetem jest dostawczak i zrobili by z autora tematu harmonijkę, bo z przodu jedno auto a z tyłu drugie.
Zamiast jednego auta byłyby 3 zniszczone i nie wiadomo, czy komuś by się coś nie stało poważnego.

A tak autor żyje, zrobił fotki, więc chodzi i ręce sprawne.
TO teraz siedzieć i czekać na kasę, nikomu nic się nie stało.

Osobiście bym się zesrał, mało jeżdżę, ale w tej sytuacji bym pewnie złapał kierownicę i walił prosto, bo nie dałbym rady zareagować porządnie, prosty dzwon w gościa i tyle, a znając mojego farta ktoś by tam zginął.
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-02-21, 16:22
To tylko Opel, mała strata.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-02-21, 19:34 1
HiSpect napisał/a:

Hamulec na autostradzie to można wciskać mając pewność, że nic za tobą nie ma, lub jest ale w dostatecznie dużej odległości. Tu nie było okienka na spojrzenie w lusterko, bo kierowca forda nie dał nawet kierunkowskazu przed manewrem (a przynajmniej na nagraniu tego nie widać). Gdybyś zrobił jak piszesz, to mogłoby się okazać, że zamiast rozjebanego samochodu byłoby stos trupów ale czego tu się spodziewać po kimś, kto robi taki wywód.



Ty chyba masz dodatkowy chromosom
Od kiedy hamując awaryjnie trzeba się upewniać czy za nami ktoś zachował bezpieczny odstęp? Haha po twoim wywodzie można się spodziewać tylko opóźnienia umysłowego.
Idź na prawo jazdy a jeśli już je masz to wyrzuć i idź zrób nowe.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-04-04, 14:26 1
Twójbug napisał/a:

Ooo jest i pizda z lisem kurwa. Mądry to kurwa jesteś ale zza komputera. Prawda jest taka że jesteś cwaniakiem zza komputera. Pewnie nagrałeś w need for speed'a i wiesz jak się jeździ. Jesteś typowym gimbusem w necie. Udajesz guru a i tak większość ci powie że jesteś głąbem. I weź kurwa gadaj z takimi cepami jak ty.



Niektórzy robią w tygodniowo tyle km ile takie pizdeczki jak ty robią przez 2-3lata. Takie sytuacje dla nas to chleb powszedni i jakoś się nie rozpierdalamy. I tak, wszyscy trzej to pizdy jak kolega wyżej wspomniał, a ty jesteś czwartą.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-04-07, 11:12
qwerq221 napisał/a:


Od kiedy hamując awaryjnie trzeba się upewniać czy za nami ktoś zachował bezpieczny odstęp? Haha po twoim wywodzie można się spodziewać tylko opóźnienia umysłowego.
Idź na prawo jazdy a jeśli już je masz to wyrzuć i idź zrób nowe.


Od wtedy kiedy przechodząc przez pasy nie musisz patrzeć czy wszystkie auta stoją bo masz jebane pierwszeństwo.
Puknij się w łeb.
Prawo po twojej stronie nie zastąpi ci zdrowego rozsądku kiedy jedziesz z rodziną przed kilkunastotonowym zestawem.
Zgłoś
Avatar
Roztentegowywacz94 2020-10-04, 23:14
Sorry za odgrzanie kotleta, ale jak jeszcze masz Bertone i nie upierdoliłeś krwią tapicerki, to chętnie odkupię fotele i boczki do Berty, bo ja mam poplamione krwią. Przytargałem tą kurwe z Italii, co się okazało to była "autem żony mafioza", a ten debil z Berty karawan sobie zrobił. Plamy wyszły dopiero po praniu wnętrza. Żona dalej myśli, że to keczup, tylko z eksportu to gesty i ciężko schodzi
Zgłoś