18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
fine666 2013-07-08, 13:22 10
who_j napisał/a:

To nie jest ani śmieszne, ani fajne. To jest po prostu głupie. Taki z niego kabareciarz jak z Drozdy.


"Sadistic bawi, ale też i uczy"
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-07-08, 13:30 9
Powiem tak.
Ja pierodole co za kurwa zidiocialy kretyn. Nie robicie tego w domu. Albo robicie a pozniej ktos moze wrzuci material wlasny na harda.
Problemem jest temperatura do jakiej podgrzewa sie chmura z efajka. W przypadku takich ilosci spirytu mozna ja podgrzac niczym w czajniku. Poparzenia jamy ustnej moga sie trafic.
Juz nie mowie o tym, ze spiryt powoduje ze plyn staje sie mniej gesty i moze wyciekac z parownika (tej czesci co wkladasz w paszcze), zalac i zjebac baterie. To naprawde maly problem w porownaniu z pierwszym.
A jak ktos chce sie nawalic to smutna nowina - zajebiscie palac taki plyn (przy 300 wdechac okolo 5 sekundowych - zalozmy ze to paczka/1ml) przyjmiemy okolo pol mililitra spirytu. Normalnie predkosc narabania sie kosmiczna...

Puciek: Tak - problem z tym, ze olejek taki jest strasznie gesty i rozpieprzy grzalke w tempie ekspresowym.
Zgłoś
Avatar
dosiapl 2013-07-08, 13:32
THC rozpuszcza się w alkoholach i tłuszczach.
Zgłoś
Avatar
blysk88 2013-07-08, 13:34 1
dosiapl napisał/a:

THC rozpuszcza się w alkoholach i tłuszczach.


Moj blad - przepraszam.
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-08, 13:41 1
Idz pan w chuj z takim piciem
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-07-08, 13:53 2
blysk88 napisał/a:

Powiem tak.
Ja pierodole co za kurwa zidiocialy kretyn. Nie robicie tego w domu. Albo robicie a pozniej ktos moze wrzuci material wlasny na harda.
Problemem jest temperatura do jakiej podgrzewa sie chmura z efajka. W przypadku takich ilosci spirytu mozna ja podgrzac niczym w czajniku. Poparzenia jamy ustnej moga sie trafic.
Juz nie mowie o tym, ze spiryt powoduje ze plyn staje sie mniej gesty i moze wyciekac z parownika (tej czesci co wkladasz w paszcze), zalac i zjebac baterie. To naprawde maly problem w porownaniu z pierwszym.
A jak ktos chce sie nawalic to smutna nowina - zajebiscie palac taki plyn (przy 300 wdechac okolo 5 sekundowych - zalozmy ze to paczka/1ml) przyjmiemy okolo pol mililitra spirytu. Normalnie predkosc narabania sie kosmiczna...

Puciek: Tak - problem z tym, ze olejek taki jest strasznie gesty i rozpieprzy grzalke w tempie ekspresowym.



Zobacz, praktycznie na takiej samej zasadzie to działa: joemonster.org/art/22400

Co do poparzenia - tak samo możesz poparzyć się normalnym liquidem. Wystarczy, że źle dobierzesz grzałkę i Twój liquid 'zagotuję się'.

Oczywiście, prewencyjnie nie polecam wlewania spirytusu. Nie chcę mieć nikogo na sumieniu.

Ja po prostu wlałem whisky. I nawet aromat czuć bardziej niż w normalnym e-odpowiedniku.
Zgłoś
Avatar
who_j 2013-07-08, 13:54
Tylko gdzie tu nauka? Alkohol podgrzewany paruje. Autor chyba miał na celu przekazanie nam właśnie czegoś zabawnego, jednak poziom i sposób wypowiedzi tego kretyna powoduje u mnie mega zażenowanie. Mam nadzieję, że ta żałosna kvrwa się tu nie przyjmie i więcej nie zobaczę już jego kretyńskiej mordy.
Zgłoś
Avatar
SedziA 2013-07-08, 14:03
różnica jest taka, ze jak mamy liquid w środku to wdychamy aerozol, a tutaj czystą podgrzaną do 200 stopni pare
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-07-08, 14:05
Tylko że tam mieści się ledwie parę kropel, czas palenia jest na tyle długi że kurwa nie wiem jakim cudem możnaby się... nawet nie najebać, tylko zwyczajnie poczuć że się coś wypiło (wypaliło), choćby i czysty spirol wlać.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-07-08, 14:43 1
A ja tam preferuje tradycyjne picie. Flaszka na stół, mięso, kiełbasa, sałatka, śledzik. Dobra muzyka i oczywiście zajebiste towarzystwo.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-07-08, 15:44 1
@thewhitestar
chodzi o to, że alkohol wchłaniany jest do organizmu w różnych miejscach. w zależności od miejsca jego ilość, która dostaje się do krwi też jest różna. pijąc normalnie, alkohol jest w niewielkim stopniu wchłaniany w żołądku, przez co musisz wypić sporo by wchłonęła się odpowiednia ilość by poczuć fazę. za to wchłanianie alko w płucach jest wielokrotnie większe niż przez żołądek, dlatego np. podpalane drinki trochę bardziej kopią niż klasyczne - z powodu wyższej temperatury, więcej alkoholu paruje i dostaje się do krwi bezpośrednio z tlenem. 'pijąc' przez e-faje alko wchłaniamy bezpośrednio przez płuca, więc parę kropel spokojnie wystarczy by się najebać. no chyba, że chcesz walnąć szota spiryt+liquid to faktycznie się nie najebiesz.

słyszałem też, że można stosować kombinacje
butelka-oko (problem w tym, że można stracić wzrok)
butelka-tampon-odbyt (wersja ŻulPower).
w odbycie alko (jak i wszystkie płyny) wchłania się w największym stopniu - kieliszek wódy może zabić, dlatego nie zamierzam tego próbować.
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-07-08, 16:19
i tak lepiej gada po polsku niż smuda
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-07-08, 16:20
Dodałem haszu. moc, jak reaktor w Czarnobylu
Zgłoś
Avatar
LilL 2013-07-08, 20:25
działa? Przecież on sie zwyczajnie najebał przed nagraniem tego.
Zgłoś
Avatar
miodek_1 2013-07-08, 20:54
Już widzę jak jutro 90% użytkowników sadistica leci do mamusi , żeby dała pieniądze na książki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie