18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wyobraźcie sobie wybory bez oszukiwania Absolwent PWr, wizjoner, naukowiec - stworzył urnę, która robi praktycznie wszystko, co robić powinno urządzenie potrzebne do głosowania.

Więcej info, filmików i inne projety Patryka Arłamowskiego pod linkiem - KLIK

źródło PWr na fb, wp.pl
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-11-17, 9:57 2
@stingerek: A czy totek skanuje Ci po drodze kupon do zapamiętania?

W dodatku to prototyp urządzenia. Ma przede wszystkim działać w pewnym zakresie, a nie podpierdalać jak maszyna produkcyjna.

Swoją drogą tu jest ciekawszy pomysł:
Zgłoś
Avatar
0slawek 2014-11-17, 11:19
Na kartce widniało nazwisko Pietraszko, słynnego wykładowcy na pwr, może twórcy są włąśnie z tej uczelni
Zgłoś
Avatar
VabankO 2014-11-17, 13:09
Tylko, że list wyborczych jest kilka a nie jedna karteczka.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-11-17, 16:42
0slawek napisał/a:

Na kartce widniało nazwisko Pietraszko, słynnego wykładowcy na pwr, może twórcy są włąśnie z tej uczelni



Przeczytaj jeszcze raz dokładnie opis nad i pod filmikiem szerloku
Zgłoś
Avatar
vassili 2014-11-17, 17:10 1
Mimo iż byłem tylko "zapełniaczem" listy, sam przekonałem się na własnej skórze o fałszowaniu wyborów. Mimo iż na 100% zagłosowało na mnie kilkanaście/dziesiąt osób z ulicy, to na obwieszczeniu komisji było... 5. Tyle to kurwa w moim własnym domu mam.
Zgłoś
Avatar
Shilon2M 2014-11-17, 21:08
zajebiście szybko skanuje
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-11-17, 23:48
a co w przypadku kart do głosowania w formie książeczki? musi kolega wymyślić system żeby skanowało wszystkie strony w środku
po za tym to i tak nie przeszkodzi w fałszowaniu, wyniki są pod kontrolą PKW a PKW jest pod kontrolą władzy więc chuj to wszystko strzelił
Zgłoś