18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
P................r 2012-11-13, 22:15
Się czepiacie, dziad w dziadowozie (renault) jechał 20 i jeszcze pewnie się zatrzymał przed pustym rondem, więc go laseczka w elce wyjebała "na anglika". Zuch dziewczyna, jeśli umie gotować to warto sprawdzić czy się dobrze puka.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-11-13, 22:17
duże trudne rondo, też bym nie zdał na takim
Zgłoś
Avatar
gaming809 2012-11-13, 22:18
L'ki egzaminujące są czerwone , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)
Zgłoś
Avatar
Damain 2012-11-13, 22:21
veli napisał/a:

Na fotce wygląda to prosto jak kuktas, natomiast w realu to rondo jest zupełnie jak normalny pas dojazdowy, przy którym nie wiadomo jaki dekiel i w jakim celu postawił wysepkę.



Dokładnie tak to wygląda. Przy czym jadąc tym niższym pasem, nie widzisz nikogo wyżej, bo jest taka różnica wysokości i na rondo wjeżdzasz na oślep
Zgłoś
Avatar
pietrzyk 2012-11-13, 22:31 1
gaming809 napisał/a:

L'ki egzaminujące są czerwone , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)



To jest stare zdjęcie gdzie własnie dokładnie na takich yariskach zdawało sie egzamin, teraz bodajże jest suzuki swift
Zgłoś
Avatar
Chaos_Inc 2012-11-13, 22:35
Też mi się wydaje, że to nie jest egzamin, bo tak jak ktoś wspomniał o Warszawie, tak samo w Lublinie w WORDzie - L'ki z WORDu mają niebieską podłużną nalepkę z napisem 'EGZAMIN' na bagażniku, bodajże pod klamką od bagażnika // swoją drogą, na przybliżeniu zdjęcia, na przednich drzwiach widać jakby była tam jakaś inna naklejka z napisami, jak na L'kach ze szkół jazdy.

Nie mówię, że jestem pewny, może w Chełmie L'ki są inne - tak samo jak w różnych województwach bywają rózne samochody

Co do sytuacji, był kiedyś taki program na TVN, 'Nauka jazdy' czy coś na którym była taka pusta blondyna, która odjebałą to samo co [prawdopodobnie] pani tutaj - na rondzie w lewo, to w lewo...na ch*j drążyć temat ?
Zgłoś
Avatar
GrochTNT 2012-11-13, 22:38 4
gaming809 napisał/a:

L'ki egzaminujące są czerwone , a on sie uczy ( jakiś tępy uczeń)



- po czym rozpoznasz czy L`ka to egzamin?
+ po kolorze auta.


w Chełmie, yaris`ki były srebrne, numerek na lewym boku auta.
I nie wiem jak nie można zauważyć napisu pod L
Zgłoś
Avatar
tommy30 2012-11-13, 23:15
na rondzie w lewo
Zgłoś
Avatar
-Audrey 2012-11-13, 23:16
Czy egzamin, czy nie, to nieważne raczej, jak się nie zna przepisów (albo chociaż znaków) to nawet na jazdach trzeba znać podstawy, a nie puszczać kretynów na drogę żeby wyzabijali innych albo narobili szkód. Instruktor walnie hamulcem, ale jak taki skręci "na rondzie w lewo" to już po ptokach, tylko zamieszanie i większe nerwy. Doświadczeni kierowcy (niektórzy) jeżdżą jak powaleni, a co dopiero taki, co na L jeździ i do tego nie zna podstaw. Uroki teorii i praktyki jednocześnie, lub czystej głupoty.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2012-11-13, 23:16
Faktycznie jest napis pod L. Pewnie jej przypsióła jechała to podbiła do niej na pogaduchy face to face
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-13, 23:36
A może napierdala na wstecznym?
Zgłoś
Avatar
R................n 2012-11-13, 23:47
To byłoby możliwe, gdyby nie było znaku, że jest ruch kołowy na rondzie
Zgłoś
Avatar
Vendal 2012-11-14, 0:14
Będę_go_zjadł napisał/a:

po 30 godzinach kursu i godzinach nauki teorii, nie wiedzieć jakie przepisy obowiązują na rondzie kurwa rozumiem stres itd., ale to już przesada



Znam typke co ze stresu na górce wsteczny włączyła...cyba myslała, że "R" to skrót od "RAKIETA I DO PRZODU!"
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-11-14, 0:16
E tam, jaracie się jakby takie rzeczy się nie zdarzały. Z pół roku temu jechałem ze starszą znajomą, co jeździ regularnie od 6 lat i właśnie walnęła takie coś. Co prawda potem przez tydzień nie miała życia w towarzystwie, ale takie rzeczy się zdarzają xD
Zgłoś
Avatar
gandzik 2012-11-14, 0:30
z prawej strony moja wspaniała uczelnia...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie