18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Egzekucja
~Imperator • 2015-06-30, 7:35
Pewnie piesek upierdolił dzień wcześniej tego ze strzelbą, szkoda psa

Zgłoś
Avatar
marecin43 2015-06-30, 17:25 1
Kurwa mój sąsiad tez ma takiego przechuja, kurwa zrobiłbym to samo, ale nie mam strzelby. Jebany pogryzł już w chuj osób i nikt jeszcze nie zrobił z nim porządku.
Zgłoś
Avatar
supertajlung 2015-06-30, 17:38 8
Jesteście wszyscy grubo popierdoleni, popierając tego skurwysyna i mówiąc o podobnych rzeczach to WY nadajecie się pod ostrzał a nie bezbronne zwierzęta.....
Zgłoś
Avatar
Halibut 2015-06-30, 18:44 5
Nawet nie wiecie jak bawi mnie płacz cipeczek na sadolu bo zabili pieska
Więcej takich filmów!
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-06-30, 18:48 1
O jezu, jaki beidny piesek, zaraz się popłaczę z żalu!
Gorzej tu niz na kwejku...
Zgłoś
Avatar
molokosos 2015-06-30, 18:58 1
Psa szkoda ale najwyraźniej zasłużył poza tym to jest SADISTIC! Piwo leci
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-30, 19:09
marecin43 napisał/a:

Kurwa mój sąsiad tez ma takiego przechuja, kurwa zrobiłbym to samo, ale nie mam strzelby. Jebany pogryzł już w chuj osób i nikt jeszcze nie zrobił z nim porządku.



To weź te osoby i to zgłoście na policję. Ew. do ochrony praw zwierząt czy coś, zamiast się pierdolić. Zabiorą mu psa, problem zniknie.
Zgłoś
Avatar
Rasael 2015-06-30, 19:52
Ruskie ścierwa. Jakbym miał magiczną wajchę do uśmiercania przedstawicieli tego parszywego narodu to bym nią machał jak Putin swoim mikropenisem podniecając się swoim szpetnym odbiciem w lustrze. Ale czego innego można się spodziewać po narodzie powstałym w wyniku dziesiątków pokoleń kazirodczych związków po pijaku. :/
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-30, 20:31
Jeśli zwierzę jest wychowane przez głupiego właściciela, to odstrzelenie psa jest najmniejszą rozciągłością prawidłowej reakcji.
Zgłoś
Avatar
crazyman100 2015-06-30, 21:35 3
Psiazy juz dupki bola "ojojoj piesio zdechl" obroncy niech wracaja do budy z pieskami spac i zrec z tej samej miski a nie na sadisticu ferment sieja
Zgłoś
Avatar
P................m 2015-06-30, 22:33
Hłe hłe, uwielbiam ten ból dupy psiarzy tępe szmaty, które wyżej stawiają życie ludzkie niż jakiegoś durnego psa - niejednego już zajebałem i jeszcze przynajmniej kilka wpadnie, zanim mnie złapią płaczcie na zaś.
Zgłoś
Avatar
Harpun00 2015-06-30, 23:30
taki kurwa kozak ze strzelbą wielki chuj w dupę temu typowi ...
Zgłoś
Avatar
cariel92 2015-06-30, 23:34 1
..

_________________ napisał/a:

Hłe hłe, uwielbiam ten ból dupy psiarzy tępe szmaty, które wyżej stawiają życie ludzkie niż jakiegoś durnego psa - niejednego już zajebałem i jeszcze przynajmniej kilka wpadnie, zanim mnie złapią płaczcie na zaś.



Niezły pojeb z Ciebie, jak Cie złapią to strzelba w dupe
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-07-01, 2:20
Najgorsze, że pies się męczył, bo brudas nawet dobrze psa zastrzelić nie umiał. Trzeba myć to brudne gówno w kwasie.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2015-07-01, 17:06
Nie mam nic do zwierząt ,ale tych kurwa cipek co tu się wypowiadają więc:
Martwe psy są śmieszne! hahahahaha dawać więcej ,bo lubię czytać te zjebane wywody nastoletnich zoofili jak by mordowali ludzi i ich rodziny za to ,że bawi ich filmik na którym zdycha jakiś pchlarz



Chuj wam w dupe i idzcie obciągnąć swemu psu na pocieszenie .
Zgłoś