18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Muzułmanie egzekwują prawo szariatu w Londynie i kręcą z tego filmik dokumentalny.
Bohaterami filmu jest dwóch muzułmańskich mężczyzn zaczepiających różnych ludzi. W dwóch przypadkach zabierają przechodniom alkohol. Biała kobieta jest zaczepiana za noszenie "nie islamskiego" stroju. Biała para zostaje wygoniona z otoczenia meczetu i poinformowana, żeby nie wracali, ponieważ "to jest muzułmańskie terytorium". W wymianie zdań z białą kobietą, muzułmanie stwierdzili, że to nie jest Wielka Brytania, a ona nie ma prawa tu być. Na końcu filmiku komentują jakiś wypadek drogowy stwierdzając, że "to kara za niesłuchanie Allaha"

Klasyczna muzyka arabska grana jest w całym filmie.

źródło: liveleak.com/view?i=beb_1358359911 Filmik pierwotnie został opublikowany na youtube na kanale "Muslim Patrol" (http://www.youtube.com
/watch?feature=player_embedded&v=QumGaL8pS2U).

Autorzy filmik opisali:
"From women walking the street dressed like complete naked animals with no self respect, to drunk people carrying alcohol, to drunks being killed in the middle of the road, we try our best to capture and forbid it all. May Allah accept it from us AMEEN!!!"

"Od kobiet chodzących po ulicach i ubranych jak nagie zwierzęta bez szacunku do siebie, do pijanych ludzi noszących alkohol i ginących na środku ulicy. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby ich schwytać i zakazać wszystkiego. Niech Allah przyjmie to od nas Ameen".
Zgłoś
Avatar
odyn82 2013-01-16, 23:09 1
croyna
lewakiem nie jestem,w Anglii mieszkam pare lat i wiem to i owo o tego typu sytuacjach,a ciapatych nie znosze co najmniej tak jak ty....
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-01-16, 23:11
odyn82 napisał/a:

croyna
lewakiem nie jestem,w Anglii mieszkam pare lat i wiem to i owo o tego typu sytuacjach,a ciapatych nie znosze co najmniej tak jak ty....



to zwracam honor
Zgłoś
Avatar
odyn82 2013-01-16, 23:13
dzieki...
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-01-16, 23:47 30
U nas takie akcje by nie przeszły. I bardzo kurwa dobrze!
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2013-01-17, 1:39 29
Coś czuje że Anglicy podziękują polakom że tak licznie u nich mieszkają jak patrol spotka polaków i zabierze jakiemuś piwo
Zgłoś
Avatar
stagger_lee 2013-01-17, 1:44 15
Niech ta się ta tolerancja muzułmanów skończy, bo ja naprawdę, zaczynam rozumieć Breivika.
Przecież to kurwicy można dostać.

A do wszystkich lewackich obrońców szmatogłowych - spróbójcie w pierwszym lepszym kozojebskim kraju chodzić bez koszulki i z tatuażami w pobliżu meczetu, albo zdobyć pozwolenie na budowę kościoła, albo pić sobie piwko niedzielnym popołudniem - Allah Akbar i kosa w plecy.
Zgłoś
Avatar
maxqi 2013-01-17, 1:50 11
Muzułmanie w europie stali się juz poważnym problemem. Francja chciała swoje multi culti i ma. Dobrze wiedzieli ze islam jest religią wyjątkowo nietolerancyjną i takie wymieszanie społeczeństw 2 religii nic dobrego nie przyniesie. Teraz maja w swoim państwie kilka milonów arabów z czego duża część ma obywatelstwo i nie pozwoli się z tamtąd wyjebać. W końcu siedzą na zajebistych sojalach o jakich wielu z nas moze sobie tylko pomażyć i mnożą się jak pojebani. Typowa francuska rodzina ma jedno góra dwójkę potomstwa, a taki muzułmanin ma kilkoro albo nawet kilkanaście synów i córek. Dlatego apeluję do was-młodych polaków żebyśmy nie dpouścili do takiej sytuacji bo u schyłku waszego - naszego życia będziemy oglądać Europę i Polskę bardziej przypominającą arabię niż europe jaką znamy od zawsze.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-01-17, 1:52 5
@Malinaa Z ust mi to wyjęłaś

Ja nie rozumiem jaki problem tam na zachodzie mają z tymi śmieciami. Nie umie się zachować jak cywilizowany człowiek to niech spierdziela z powrotem na swoją "czystą" pustynia i niech tam gnije ścierwo jedne. Wybaczcie moją agresję, ale jak widzę co oni tam odwalają to dostaję szamotania pępka.

@maxqi Jest tylko jedna opcja. Nie pójdą po dobroci, to siłą!
Zgłoś
Avatar
cinelk 2013-01-17, 1:59 1
Szczerze to jestem w szoku, tych pojebów wałęsających się po ulicach będzie więcej i faktycznie jeśli ktoś im wpierdoli oni się oburzą i całe ich stada wyjdą na ulice. U nas to nie problem jeszcze bo jest ich mniej niż miejsc w kabarynie ale w takim londynie, berlinie czy paryżu to jest poważny problem. Prawo w anglii potępia prześladowania na tle religijnym i to nie ułatwi życia angolom.

Jeszcze co do opisu filmiku, on nie mówi że to nie jest Wielka Brytania dosłownie, bardziej jemu chodzi że Brytania nie jest Wielka, wspaniała i wszystkie inne tłumaczenia great
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-01-17, 2:08 3
Mieszkam w Londynie i wcale nie szkoda mi Brytyjczyków, ba, mam nadzieję, że takich przypadków będzie więcej. Tutaj wystarczy, że zaczniesz, w pozytywny sposób, rozmawiać o 'białych' obyczajach lub religii to od razu jesteś podejrzewany o rasizm. Przykład sprzed miesiąca: w pracy ZABRONIONO nam pozdrawiać ludzi "Merry Christmas" ponieważ to mogłoby obrazić odmienne religie. Musieliśmy używać "Happy Holidays".
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2013-01-17, 2:18
...a mógł zdekapitować... Allāhu Akbar Kurwa!
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2013-01-17, 3:01
1:40-1:43 nie chce mi sie wycinac

Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-01-17, 3:25 3
Jebane brudasy,wszędzie ich pełno. Zrobili chlew u siebie to pchają się do innych, a żeby tego było mało ci jebani hipokryci próbują zrobić to samo w kraju do którego przyjechali. Nastukają sobie dzieci jak króliki kurwa i potem ciągna kase,benefity i otwierają te pierdolone fast foody w co drugim budynku na ulicy, a później jeszcze te jebane czarne smoły płaczą ,że śmierdzi w tym mieście,a że kurwa brudno,a że ludzie są oschli i brutalni. Zajebać się kurwa idzie.

Tak się wkurwiłam,że aż rozgadałam.
Zgłoś
Avatar
riffa 2013-01-17, 5:36 1
Jak widze wasze komentarze to ciesze sie, ze przejma po nas Europe. Broncie tego swojego alkoholu i tłustych dziwek, najezdzajcie sobie na ciapatych, tylko jak trzeba bedzie cos zmienic w kraju to bedzie placz, bo przecietny biały zamknie sie w domu i bedzie ogladal zamieszki w tv. Jakbyscie mieli ciemniejsze mordy to moze byscie mieli cokolwiek do powiedzenia. Mozecie jedynie siedziec cicho i dac sie okradac rzadowi, a przy tym chwalic sie w internecie jaka z was dumna rasa i jak to kiedys był cud nad wisła.
Zgłoś
Avatar
BoomShakaLaka 2013-01-17, 6:00 6
Riffa jesteś upośledzony ewolucyjnie, pasujesz do swoich przyjaciół z brudnymi ryjami.

W Polsce potrzebna jest silna jednostka, która będzie potrafiła pociągnąć ludzi za sobą. Tłum sam nie zbierze sie na wiejskiej by odebrać to co nasze. Jeśli czujesz sie na siłach, by zebrać ludzi, to do dzieła karaluchu.

Jestem dumny z bycia człowiekiem (czytaj białym człowiekiem) i powiem to wprost każdemu brudasowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie