18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Muzułmanie egzekwują prawo szariatu w Londynie i kręcą z tego filmik dokumentalny.
Bohaterami filmu jest dwóch muzułmańskich mężczyzn zaczepiających różnych ludzi. W dwóch przypadkach zabierają przechodniom alkohol. Biała kobieta jest zaczepiana za noszenie "nie islamskiego" stroju. Biała para zostaje wygoniona z otoczenia meczetu i poinformowana, żeby nie wracali, ponieważ "to jest muzułmańskie terytorium". W wymianie zdań z białą kobietą, muzułmanie stwierdzili, że to nie jest Wielka Brytania, a ona nie ma prawa tu być. Na końcu filmiku komentują jakiś wypadek drogowy stwierdzając, że "to kara za niesłuchanie Allaha"

Klasyczna muzyka arabska grana jest w całym filmie.

źródło: liveleak.com/view?i=beb_1358359911 Filmik pierwotnie został opublikowany na youtube na kanale "Muslim Patrol" (http://www.youtube.com
/watch?feature=player_embedded&v=QumGaL8pS2U).

Autorzy filmik opisali:
"From women walking the street dressed like complete naked animals with no self respect, to drunk people carrying alcohol, to drunks being killed in the middle of the road, we try our best to capture and forbid it all. May Allah accept it from us AMEEN!!!"

"Od kobiet chodzących po ulicach i ubranych jak nagie zwierzęta bez szacunku do siebie, do pijanych ludzi noszących alkohol i ginących na środku ulicy. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby ich schwytać i zakazać wszystkiego. Niech Allah przyjmie to od nas Ameen".
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-01-17, 11:37
A Nostradamus pisał w jednym z wersów: "z Fezu (Libia) rozciągnie się królestwo na Europę" co było też tłumaczone jako "Władza Fezu rozleje się na całą Europę" i chyba wiemy już co to znaczy. Tak czy inaczej, lepiej niech wracają do siebie, bo u nas rządzi Waszka G i pokolenie JP100%
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-01-17, 11:37
Szkoda że nikt z paralizatora chujów nie pierdolnął.
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-01-17, 12:23 1
DawidJDM bo nitk ich nie lubi i tyle. A jak lubi to siedzi cicho bo inaczej dostalby becki.

A Angole sami sa winni. Z Polakow to zartowac mozna ale jak ktos robi sobie jaja z brudasow to odrazu wielki rasista.
Np. w Birmingham w tym a w sumie tamtym roku nie bylo swiatecznych dekoracji, poniewaz brudasy zaprotestowaly, ze to obraza ich uczucia religijne. Jesli tak to wypad do siebie.
Chociaz ja i tak mam dobrze - w Plymouth prawie tego nie ma, chociaz sporo kitajcow jest - ale siedza cicho i sie nie wychylaja.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-01-17, 12:24
jestę żydę napisał/a:

My na wschodzie to mamy szczęście;) zanim do nas te ścierwo dojdzie z zachodu to będzie musiało się przez calą Polskę przebić co nie będzie łatwe,a kiedy do nas dotrą to nie zastaną tu kóz do wyjebania,zastaną tu zacny wpierdol, kij w mordę i chuj w dupę...tak jestem mało tolerancyjnym Polakiem



Mam dla ciebie niemiłą niespodziankę, muslimy są już za odrą od wschodu też ich dużo, za Bałtykiem też się gromadzą. Cała prawda jest taka, że zachód właśnie się budzi z tego multi culti gówna, ale jest już a późno. 10 - 20 lat i na zachód od Odry będziemy mieli kalifat europejski

Na samym filmiku brakuje tylko pokazów z wybuchów "ajdików" muzyczka jest, brudasy są a wybuchów jak nie było tak nie ma
Zgłoś
Avatar
KochamAdmina 2013-01-17, 13:08
Jesteście zbyt ograniczeni by dostrzec piękno tej religii polaczkowate wywłoki przegrywające kolejne wojny. Islam przejmuje świat i wam też pierdolnie. Allahu Akbar!
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-01-17, 13:15 1
AdminToChuj,

pogadamy jak ukamienują Ci starą lub siostrę za zdradzę męża bo zgwałciło ją 10 muslimów wtedy i ty dostrzeżesz piękno tej wspaniałej religii.
Aha i bądź przygotowany,że twoja 10 letnia córka lub siostra będzie kiedyś miała 40 letniego męża.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-01-17, 13:16 4
AdminToChuj napisał/a:

Jesteście zbyt ograniczeni by dostrzec piękno tej religii polaczkowate wywłoki przegrywające kolejne wojny. Islam przejmuje świat i wam też pierdolnie. Allahu Akbar!



paszoł won prowokatorze jebany.
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-01-17, 13:22 1
wcale mi nie szkoda herbaciarzy, żabojadów i innych jak są na tyle ciapowatym narodem, że nawet zrobią siad płaski do laski przed jakimś brudasem co się ledwo z lepianki na jakimś wypizdówie wydostał, a jednocześnie szydzą z innych europejskich narodowości - to będą mieć za swoje
Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-01-17, 13:23 1
AdminToChuj napisał/a:

Jesteście zbyt ograniczeni by dostrzec piękno tej religii polaczkowate wywłoki przegrywające kolejne wojny. Islam przejmuje świat i wam też pierdolnie. Allahu Akbar!
z chęcią podyskutuje z tobą na temat twojego posta i mojej polaczkowosci w realu.jeśli jesteś zainteresowany to wbijaj na priv.
Zgłoś
Avatar
KochamAdmina 2013-01-17, 13:29
lisu777 napisał/a:

AdminToChuj napisał/a:

Jesteście zbyt ograniczeni by dostrzec piękno tej religii polaczkowate wywłoki przegrywające kolejne wojny. Islam przejmuje świat i wam też pierdolnie. Allahu Akbar!
z chęcią podyskutuje z tobą na temat twojego posta i mojej polaczkowosci w realu.jeśli jesteś zainteresowany to wbijaj na priv.



Nie popłacz się.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-01-17, 13:41 1
Powinni zmienić prawo w europie. Jeśli na jakiegoś ciapatego przybysza jest za dużo skarg to go wywieść albo zabić. Dać im trochę wolności, niech sami wybiorą co dla nich lepsze.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-01-17, 16:22
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Krzysztov 2013-01-17, 16:52
tak już jest, tak już będzie, zawsze, cyklicznie. najpierw, po wojnie stwierdza się że to wszystko było złe, trzeba się kochać i szanować, potem nadzwyczajna tolerancja nakazuje pozwalać na osiedlanie. następnie okazuje się że "ludności" z biedniejszych części świata jest więcej, więc trzeba im pomagać, albo zatrudniać do "gorszych prac". z biegiem czasu więcej jest ich, i żadne gadanie w stylu "to nasza ziemia", "myśmy tu byli wcześniej" nie pomoże.

nie zapominajmy oczywiście - jeszcze nie jesteśmy na etapie restrykcyjnych zmian, dziś dalej zastrzelenie, pobicie, przegonienie żyda, murzyna czy araba będzie traktowane jako coś niewłaściwego, a nawet przestępstwo.

sami szykujemy sobie zagładę kulturową i rasową, i to jeszcze przez domniemaną "wyższość cywilizacyjną"
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-17, 16:56
Właśnie ta nasza wyższość cywilizacyjna mnie martwi. Rzymianie też byli zdecydowanie bardziej rozwinięci cywilizacyjnie od barbarzyńców, ale to ci drudzy rozjebali kulture rzymską (no troche z niej nam zostało). To samo będzie z naszą cywilizacją jak damy się omotać islamskiej dziczy.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-01-17, 17:46 1
Zapraszam do Birmingham, Europejskiego Islamabadu. Mam nadzieję, że za pare lat polski ciemnogród będzie się ogarniał i nie będę miał ochoty palnąć sobie w łeb po rozmowie z jakimś nowo poznanym ekspertem wszystkiego. Mam nadzieję, że utrzyma się niechęć do tych kozojebców i stanie się tak jak nie raz pisałem, tak jak nie raz wiele osób pisało. Lat jeszcze trochę minie, a Polska stanie się azylem białej rasy dla europy zachodniej i cetralnej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie